Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ceny paliw


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ON przekroczy 5 zł zaczynam tankować opał. Po pół roku jak się sypnie pompa to cenowo w moim przypadku wyjdzie na to samo. I coś mi się wydaje że coraz więcej ludzi pójdzie a mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

JA chyba wrócę s powrotem do 1Z lałem wszystko co było prawdopodobne że tak powiem i jeździł bez problemu:tongue4 przez kilka dobrych latek do PDka jeszcze się boje że coś się zepsuje :mysli::) A tak na poważnie ostatnio zwykłą ropę lałem chyba po 4.39 na Carrefour przy galerii Lubelskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znosi silnik AHU Biodiesel np z stacji Bliska? Ja tam jak byłem na hurtowni u taty to widziałem jak gościu lał baniak 10l zwykłego najtańszego leju do smażenina do baku :/, tak samo kiedyś widziałem pod Biedronką taki obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj auhan Piaseczno ON 4,47 (dobre paliwko ten sam przebieg co na ON z LUK, dynamika tez taka sama)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ON na BP Poznań - 4,59

ON super ekstra mega lufa, coś powyżej 5 zł więc podziękowałem bo ostatnio zatankowałem na Shelu tego ON+ za 5,18 zł 20 litrów na bardzo bardzo pusty bak i nie czułem absolutnie nic aby lepiej szedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w mieście dzisiaj ON zwykły na Orlenie po 4.59 był :mysli:

tanio :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie paradoksem jest skok cen gazu, mówcie że jest tanio i tak właścicieli zagazowanych aut podwyżki nie dotykają ale proporcjonalnie jak gaz rok temu był za około 1,80 zł a teraz kosztuje 2,60 to jest około 50% podwyżką ceny.. To tak jakbyś jednego roku tankował 95 za 4,20 a na następny rok za ponad 6 zł, wtedy to dopiero byłoby to zauważalne tak dobitnie.. Ale i tak na gazie jeździ się taniej chociaż się relatywnie mniej oszczędza.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...