Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ceny paliw


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma to jak na gazie

na krajowej 8 Wieluń Bełchatów 2.50 lpg stacja lotosa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opole Lubelskie Orlen PB95 4,97zł :(

łoo to musiało zdrożeć przez noc, bo wczoraj tankowałem i było jeszcze 4,89... VERVA 98 była w Opolu pare dni temu po 4,99...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ON na stacje Tesco 4,54 w Lublinie :P Wiec jeszcze takiej tragedii nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PB95, Łódź, kilka stacji na Bałutach - od kilku tygodni bez zmian:

4.83 (Shell Limanowskiego)

4.84 (BP Aleksandrowska)

4.83 (BP Al. Włókniarzy/Drewnowska).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni poznałem pana, który pracuje w orlenie od 4 lat i wczęsniej zajmował sie dystrybujcją paliwa w województwie mazwieckim.

Powiedział mi, że wszystkie paliwa standartowe Pb95 i zwykły diesel pochodzą z jednego źródła czyli z moscisk pod warszawą.

Wiec czy to orlen, BP czy shell jak tankujemy zwykłe paliwo w stolicy to lejemy u wszystkich to samo.

Dopiero ulepszone formuły paliwa mają dodawane specyfiki myjące, poprawiające spalanie itp. dostarczane są z macierzytych rozlewni i stąd ich cena. A ze względów ekonomicznych standard rozlewany jest z jednego źródła ala oszczednosci ( twierdził, że supermarkety też z stamtąd biora)

Powiedział mi równiez, że jak wprowadzali paliwa ulepszone verwa, ultimate, gold czy tam inne to występowały problemy z dystrybutorami. Po 24h od zalania ulepszonej formuły paliwa puszczały uszczelki oryginalne w dystrybutorach i wymagana była natychniastowa ich wymiana na nowe.

I tak od siebie dodał, że do leciwych aut nie zawsze lepiej jest zbytnio przesadzać z dbałością o silnik poprzez lepsze paliwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opole Lubelskie Orlen PB95 4,97zł :(

A jednak nie! :gwizdanie: tankowałem dzisiaj i tak jak było 4,89 więc moim zdaniem nie ma tragedii... :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ON - Łódź

4.61 -Lukoil obniżka była

4.75 -Bliska

4.80 -BP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opole Lubelskie Orlen PB95 4,97zł :(

A jednak nie! :gwizdanie: tankowałem dzisiaj i tak jak było 4,89 więc moim zdaniem nie ma tragedii... :przebiegly:

Masz racje... nie wiem skąd ta cena mi się wzięła... Byłem świecie przekonany że PB95 jest po 4,97zł. Ja właśnie teraz tankowałem i PB95 jest po 4,89zł :tongue4: Wiec tragedii nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas na wszystkich stacjach z dnia na dzień cena skoczyła z 4,69 na 4,81. Zmowa jakaś cenowa q...wa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko przez tych oszołomów w Libii, od czasu zamieszek cena baryłki ropy mocno podskoczyła :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może znowu będzie powrót do ceny 3,60zł za 1l ON jak to miało miejsce rok temu po falach tych podwyżek :P Jak beduini się uspokoją. Jak na razie z tego co widzę ceny na stacje z dnia na dzień coraz większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Libia to tylko 2% całego rynku ropy, poszaleli chyba wszyscy, wszystko przez te spekulacje na papierze bo tak ropa mogłaby być po 60 dol. za baryłkę a nie po prawie 120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...