Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ceny paliw


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

Mają po prostu większe złoża od Arabii Saudyjskiej jeżeli chodzi o ropę i naturalny gaz. Dla porównania cena benzyny w Arabii Saudyjskiej wynosi -> 0,66 zł/litr

W 2002 roku chciano obalić Hugo Chaveza, ale ogromne poparcie społeczeństwa uniemożliwiło to, a za wszystkim stało USA.

Tutaj więcej ->

.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tydzien temy tankowałem i było 5.29zł za litr ON. A dziś 5.48zł :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ON dwa tygodnie temu Orlen na którym tankuje - 5,33 zł/l, dziś 5,64 zł/l. Inny orlen 5,69 zł/l. Ale wczoraj widziałem swoisty rekord, chyba nigdy w życiu nie widziałem tak drogiej ropy w tym kraju - Orlen przy drodze krajowej nr 9 - 5,82 zł/l No ja pier**le!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 6 zł ma dojsc. c**j by to upalil. wypłaty w naszym kraju stoja w miejscu a ceny paliw za***rdalaja az miło :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie zasrane podatki,je...bana akcyza,to by może 2,50 kosztowało a jak nas rząd w dypke rucha :sex: to zaraz po 6 będzie 70 %ceny paliwa to narzuty urzędasów nawet taki orlen ma na litrze śmieszną marże może ze 20 gr,,rolnicy dostają 90 gr zwrotu akcyzy z ceny paliwa do litra,już byście zeszli na 4.80 proste jak drut a czy złodziejom by 10gr akcyzy nie starczyło?Gdzie ta kasa idzie na co?Jak na drogach dziury jak w serze,ale przecież trzeba było sobie dać po 40 tysi premi za ,,ciężką,, pracę wstydu brak i honoru a wszyscy na to patrzą.40 tysi to jest 3300na miesiąc podejrzewam że co 10 z was może tyle zarobi a banda sobie dała tyle premi ludzie nic tylko tych co wzieli te premie zlinczować :bicz:

---------- Post dopisany at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:36 ----------

sama prawda fajny artykół,i dodam zaczerpnięte z życia,zebranie OSP podsumowanie roku 2012 zarobiono 578zł wydano 960zł,po za tym kupiono piłę motorową i dwa mundury jakim to cudem to nie wiem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano jadąc do pracy zajechałem na BP bo nie lubię jak mi się sępik świeci a tam 5,74zł za litr Pb95 :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ON Orlen: wczoraj 5.64 zł/l dziś 5,74 zł/l w przeciągu trzech tygodni skok o 41 grosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BP obok mojej roboty dzisiaj:

ON: 5,69zł noPb: 5,70zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STATOIL Skawina:

PB95 5,76 zł/litr...., jeszcze z miesiąc temu 5,32 zł/litr

Kurwica mnie już bierze... Człowiek płaci podatki, jakaś akcyza pierdzielona. Drogi dziurawe. Po Krakowie się tragicznie jeździ... :facepalm::doh::kwasny:.

Za co mu kur... płacimy. Trzeba wyjść na ulicę. Obalić Tuska, bo tak dalej kur być nie może... Doją Nas jak chcą i ciągle im mało... W POlsce jest tak, że to obywatele są dla Państwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ON Orlen: wczoraj 5.64 zł/l dziś 5,74 zł/l w przeciągu trzech tygodni skok o 41 grosze

ta sama stacja dzisiaj 5,79 zł/l - chyba trzeba blokować drogi tak jak rok temu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ON Orlen: wczoraj 5.64 zł/l dziś 5,74 zł/l w przeciągu trzech tygodni skok o 41 grosze

ta sama stacja dzisiaj 5,79 zł/l - chyba trzeba blokować drogi tak jak rok temu!!

To nic nie da. Trzeba obalić Tuska. 20 Marca ludzie mają wyjść na ulice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukoil Błonie 5.62 za ON... 350zł poszło! :decayed:

i co da obalenie Tuska? zmiana akcycy i vatu narzucone przez UE czy kursu $ i cene baryłki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UE nie musimy ślepo słuchać, obrona suwerenności Polski, można się trochę uniezależnić od Rosji, mafia paliwowa to też poważny problem - obecna władza nie chce tego zrobić, bo nie ma w tym interesu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...