Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ceny paliw


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sorki...ale ktos tam tankuje AUDI :gwizdanie: ? ja osobosice na stacjach typu żabka carefour oszołom neste i inne kosmodromy nie zatankowalbym .

A Ty myślisz , że na pozostałe stacje to paliwo jedzie z jakiegoś innego źródła ?? Wszystko zależy od tego jak bardzo kierownictwo stacji kombinuje.Ja osobiście tankuje od 3 lat tylko na Neste i auto śmiga bez najmniejszych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki...ale ktos tam tankuje AUDI :gwizdanie: ? ja osobosice na stacjach typu żabka carefour oszołom neste i inne kosmodromy nie zatankowalbym .

A Ty myślisz , że na pozostałe stacje to paliwo jedzie z jakiegoś innego źródła ?? Wszystko zależy od tego jak bardzo kierownictwo stacji kombinuje.Ja osobiście tankuje od 3 lat tylko na Neste i auto śmiga bez najmniejszych problemów.

dokładnie tak jak piszesz ......ja tankuje na Shelu od długiego czasu ale widziałem podczas jazdy tą cene i byłem w szoku więc napisałem że zeszła poniżej 4 zł i napisałem gdzie dla ścisłośći....pozdrawiam

co do Neste to są tam dobre paliwa a na Auchan i tego typu nie wiem więc nie zabieram głosu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pb95 z Neste zamarzlo mi kiedys w poprzedniej furze. Dlatego Pb nigdy wiecej tam nie tankowalem. A ON i owszem i jestem bardzo zadowolony z jakosci tego paliwa. Aczkolwiek przez zima zatankuje na Shellu, jakiego super paliwka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...