Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ceny paliw


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odolanów...... 3.55 słownie: tszy piendzciesiont piendz :evil:[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 21:20_________________________________________________:ON: oczywiścnie... :gwizdanie:

Gdzie Ty tu ciągle pod ten Ostrów jeździsz :chytry:

sa tygodnie ze co dzien jestem w osw :] a ogólnie mam 40km tylko do osw... :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja chyba najdrożej tankuje

Oświęcim Statoil

ON - 3.85

Statoil zawsze jest drozszy. jedyny koncern w Polsce, ktory ma swoje (norweskie) paliwo. reszta - orlen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś pewny endriuu ? bo już różne opinie słyszałem... to czemu się nie rzucamy na to paliwko skoro zachodnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tego co ja wiem , to statoil też bierzez z orlenu.Jedyne paliwo z importu to V-power racing na shellu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tego co ja wiem , to statoil też bierzez z orlenu.Jedyne paliwo z importu to V-power racing na shellu

Też słyszałem, że niewzbogacane paliwa są z jednego źródła - dlatego milczę jak widzę komentarze, że paliwa na jednej stacji są lepsze, na drugiej gorsze (mowa o dużych koncernach/stacjach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tego co ja wiem , to statoil też bierzez z orlenu.Jedyne paliwo z importu to V-power racing na shellu

Też słyszałem, że niewzbogacane paliwa są z jednego źródła - dlatego milczę jak widzę komentarze, że paliwa na jednej stacji są lepsze, na drugiej gorsze (mowa o dużych koncernach/stacjach).

Przecież wszystko zależy od kierownictwa stacji o od tego co się z nim dzieje podczas transportu.Wyjeżdża dla wszyskich takie samo , a to , że na jednych stacjach jest lepsze , a na drugich gorsze oznacza , że coś było z nim kombinowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neste Lublin 30.11

95 - 3,70

98 - 3,73

ON -3,70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neste Wilanowska dzisiaj (od tego jeszcze minus 5 gr za patnosc kartą) :decayed:

95 - 3,57

98 - 3,70

ON -3,70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do VPR - tez tankowalem to paliwko i musze powiedziec ze ladnie idzie ale - oszczednosc 80 pln/ zbiornik jest argumentem naprawde zacnosciowym. Dodatkowo jesli nie jezdzisz w ostre trasy czy nie scigasz sie nie warto przeplacac :) Ja tankuje teraz 95 na neste (autko idzie podobnie - moze subiektywnie slabiej).

Co do ceny VPR - nie sadze zeby staniala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu dzisiaj:

Statoil:

95 - 3,55

ON - 3,65

Shell

95 - 3,49

Auchan

95 - 3,39

Orlen

3,54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...