Opublikowano 29 Października 201114 l Dziś lałem na Intermarche 5.24zł gnojówka. Ale obok na Statoil 5.44zł
Opublikowano 29 Października 201114 l Chciał naród złodzieji z PO to ma A czy wy myślicie że jak by do rządów doszło PIS to paliwo było by po 3zl?
Opublikowano 29 Października 201114 l Chciał naród złodzieji z PO to ma A czy wy myślicie że jak by do rządów doszło PIS to paliwo było by po 3zl? Prezes PIS i Jego kot nie mają prawa jazdy i nie mają pojęcia ile kosztuje paliwo :gwizdanie:
Opublikowano 29 Października 201114 l PIS wiele razy udowodnił że lepiej dba o najbiedniejszych, a PO dba o interesy najbogatszych. Dobra, szkoda piepszyć o polityce. W najbliższym czasie nic sie nie zmieni. Przynajmniej na lepsze.
Opublikowano 29 Października 201114 l zmieni sie na gorsze u mnie on jest drorzsze od pb szok jak dojdzie do 6 zł to robie protest i przesiadam sie na rower heh
Opublikowano 29 Października 201114 l Jak tak dale pójdzie to wymontuje silnik z swojej adusi i wstawię elektryczny od widlaka :tongue4: http://autoelektryczne.com/foto.htm
Opublikowano 29 Października 201114 l PIS wiele razy udowodnił że lepiej dba o najbiedniejszych, a PO dba o interesy najbogatszych. Dobra, szkoda piepszyć o polityce. W najbliższym czasie nic sie nie zmieni. Przynajmniej na lepsze. Julo ma rację
Opublikowano 30 Października 201114 l Polacy to jednak twardy naród. Jakiś czas temu straszyli nas 5zł za litr, miały być protesty itp. i nic, po nowym roku będzie na bank 6zł na blacie dystrybutora i też nic się nie zmieni bo przecież od 2012 idzie średnia krajowa w górę znowu to ludzie będą mieć z czego zalać wozidełka a panowie z Orlenu, BP i innych stacji będą się cieszyć bo popyt nie spadnie.
Opublikowano 30 Października 201114 l oc**jalstwo jest z tymi wzrostami.. kto jedzie blokowac Warszawe ? :evil:
Opublikowano 30 Października 201114 l Żeby zablokować trzeba będzie zalać i moze o to im chodzi. Tu nie ma co blokować tu trzeba spiprzac z tego poj.. kraju
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto