Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rząd mydli oczy i okrada nas na każdym kroku. Multum podatków, akcyz i innych opłat. Niestety w Polsce ludzie są za głupi żeby to zrozumieć i mamy bajzel. Zielona wyspa? Ok, skoro tyle pieniędzy kradną od społeczeństwa.

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rząd mydli oczy i okrada nas na każdym kroku. Multum podatków, akcyz i innych opłat. Niestety w Polsce ludzie są za głupi żeby to zrozumieć i mamy bajzel. Zielona wyspa? Ok, skoro tyle pieniędzy kradną od społeczeństwa.

Prawda jest taka że nic nie można zrobić by było lepiej Unia niszczy... a rząd jak osiołek za nia idzie, zróbcie minfestacje, wyjdźcie na ulice, zaraz zrobią zapis prawny żeby powstrzymać tego typu wybiegi karajac odpowiednią grzywną... wiec tak źle i tak nie dobrze

A co do paliw wczoraj w otwocku

5,59 ON

5,44 PB

:thumbdown:

Opublikowano

Kielce, Orlen, ON - 5.62

Opublikowano

Wodzisław Śląski 5.59ON :wallbash:

Opublikowano

Rząd mydli oczy i okrada nas na każdym kroku. Multum podatków, akcyz i innych opłat. Niestety w Polsce ludzie są za głupi żeby to zrozumieć i mamy bajzel. Zielona wyspa? Ok, skoro tyle pieniędzy kradną od społeczeństwa.

Prawda jest taka że nic nie można zrobić by było lepiej Unia niszczy... a rząd jak osiołek za nia idzie, zróbcie minfestacje, wyjdźcie na ulice, zaraz zrobią zapis prawny żeby powstrzymać tego typu wybiegi karajac odpowiednią grzywną... wiec tak źle i tak nie dobrze

A co do paliw wczoraj w otwocku

5,59 ON

5,44 PB

:thumbdown:

Kowi nie zgadzam się z Tobą całkowicie. Komuny tez nie dało rady obalić a jednak się udało. Przez takie myślenie każdy siedzi w domu, a w innych krajach wyłażą na ulice

Opublikowano

Rząd mydli oczy i okrada nas na każdym kroku. Multum podatków, akcyz i innych opłat. Niestety w Polsce ludzie są za głupi żeby to zrozumieć i mamy bajzel. Zielona wyspa? Ok, skoro tyle pieniędzy kradną od społeczeństwa.

Prawda jest taka że nic nie można zrobić by było lepiej Unia niszczy... a rząd jak osiołek za nia idzie, zróbcie minfestacje, wyjdźcie na ulice, zaraz zrobią zapis prawny żeby powstrzymać tego typu wybiegi karajac odpowiednią grzywną... wiec tak źle i tak nie dobrze

A co do paliw wczoraj w otwocku

5,59 ON

5,44 PB

:thumbdown:

Kowi nie zgadzam się z Tobą całkowicie. Komuny tez nie dało rady obalić a jednak się udało. Przez takie myślenie każdy siedzi w domu, a w innych krajach wyłażą na ulice

wyłażą i co sie zmienia myślisz cos, jest jeszcze gorsza bida wtedy :gwizdanie: i dochodzi wandalizm, ale i tak wszystko sprowadza sie do klęski :gwizdanie: widzisz u nas co zrobia manifest rozpierduche, to zaraz kochany rzad wprowadza reforme popierajac sie na przyszłosć odpowiednio zmodyfikowanym prawem, żeby nie powtarzały sie tego typu wyjscia :gwizdanie: przykłądem ostatnie zajścia, albo wczesniejsze wyjscia kiboli na ulice, prowadzacy akcje za okrzyki i organizacje dostał swoje :gwizdanie: dlatego żeby cos było to takich prowadzacych jak ten kibol powinny być tysiące :wink4: póki co nie bedzie bo łatwo w chorym kraju spiertolic sobie życie bardziej
Opublikowano

Grudziądz Bliska:

Pb95 5.32

Pb98 5.42 :kox:

ON 5.52

Ropa droższa o 10gr od Pb98!!!

a od kiedy na Bliskiej jest PB98 ? :shocked:

Opublikowano

a od kiedy na Bliskiej jest PB98 ? :shocked:

Zrobić fotkę, żeby Ci udowodnić? :naughty:

Opublikowano

nie musisz, poprostu nigdy nie widzialem PB98 na Bliskiej.

ciekawe, czy rozni sie w jakimkolwiek stopniu od tej z normalnego Orlenu... pewnie nie :naughty:

Opublikowano

Shell V-Power Diesel na wawrze , W-wa . 5.99pln

Dobre co ..? :wink4:[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 23:22_________________________________________________

Wszystko kur drożeje tylko pensje stoją... PO_ebany kraj :disgust:

Na świecie sa 194 państwa jeśli policzymy również Watykan . Tyle pieknych miejsc gdzie za godzine pracy mamay 10-15 litrów paliwa.

Selavi ;) :>

Opublikowano

nadal rośnie...ta sama stacja BP - ON Ultimate 5.80 :decayed:

ale jest za to http://loteria.bp.pl/start.php :decayed:

Opublikowano

na Orlenie, na którym tankuję poszło nawet w dół o 2gr... Verva ON 5,77 :kox:

Opublikowano

Dobrze , że mam rękę w gipsie i teraz troszkę mniej jeżdżę :przebiegly:

:kox:

Opublikowano

snilo mi sie dzis, ze kazde paliwo bylo po 7,00 :kox:

Opublikowano

snilo mi sie dzis, ze kazde paliwo bylo po 7,00 :kox:

No to niezły koszmar, obudziłeś się zlany potem :polew:

A tak chciałem zapytać czy ktoś się orientuje czy podwyżka akcyzy na ON dotyczy tylko Polski ponieważ mieliśmy zaniżoną w stosunku do wymaganej przez UE czy inne kraje też są zobowiązane do jej podwyższenia? Pytam bo juz teraz ON kosztuje w PL więcej niż Pb a podwyższenie akcyzy tylko zwiększy tę różnicę, na niekorzyść ON oczywiście. W innych krajach UE jeśli obowiązuje wyższa akcyza mimo tego ciągle ON jest tańszy( niewiele ale zawsze). Próbuję więc zrozumiec jak to jest, że dobijamy podatkami to tego poziomu jaki mają kraje UE a mimo wszystko ON będzie u nas droższy...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.