Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zaczeło sie strzyżenie baranów na zielonej wyspie...Było głosowac na korwina a nie na PO.To teraz niestety bedziemy jęczeć

Ja nie głosowałem bo niestety nie mogłem. Brak zarejestrowanej listy w mym okręgu. Nie głosowałem na nikogo.

Brzesko

PB95 5.49zł

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Shell Diesel Extra ( Rybnik ) 5.49 zł

Opublikowano

A ja myślę że to nie jest wina rządu. I nie bronię tutaj PO. Jaki by rząd nie był, to my w tej chwili odczuwamy nastroje światowe. To co się dzieje na świecie odczuwamy i my. Jesteśmy w Europie i jesteśmy od niej uzależnieni. Niestety Polska nie ma zbyt dużo zasobów własnych i byliśmy jesteśmy i zawsze będziemy uzależnieni od innych krajów.

Moim zdaniem jaki rząd by nie był i jak by nie kombinował to i tak nie może odciąć Polski od reszty świata. Ważne że coś próbują zrobić i złagodzić skutki wpływu innych gospodarek na Polskę, raz im się udaje a inne ustawy to porażka. Ale tak to już jest, nie da się przewidzieć co by było gdyby.

Opublikowano
:good: dokładnie. rozwala mnie jak słysze że jakby rządził PIS czy Korwin to bena była by dzięki nim po 3 zł/l.
Opublikowano

:good: dokładnie. rozwala mnie jak słysze że jakby rządził PIS czy Korwin to bena była by dzięki nim po 3 zł/l.

Jedynie kaczynski swego czasu miał jaja obnizyc akcyze..a te nieudaczniki cosmy ich wybrali ani myślą o takim kroku

Opublikowano

:good: dokładnie. rozwala mnie jak słysze że jakby rządził PIS czy Korwin to bena była by dzięki nim po 3 zł/l.

Jedynie kaczynski swego czasu miał jaja obnizyc akcyze..a te nieudaczniki cosmy ich wybrali ani myślą o takim kroku

Pamietam jak A4 tankowalem po ok 3.30... wtedy gaz byl po 2zl i rzeczywiscie nie oplacalo sie gazowac autka.

Opublikowano

:good: dokładnie. rozwala mnie jak słysze że jakby rządził PIS czy Korwin to bena była by dzięki nim po 3 zł/l.

Jedynie kaczynski swego czasu miał jaja obnizyc akcyze..a te nieudaczniki cosmy ich wybrali ani myślą o takim kroku

A powiedz mi kiedy obniżył akcyzę i na jak długo?

Opublikowano

A nie wiecie czy juz na stacjach jest zimowy ON ? Bo mysle czy nie podjechac i nie zalac do pelna.

Tak wogole, to ile musi byc stopni by ropka nam zamarzla ? Mielisie kiedys taki przypadek ? I co sie wtedy dzieje ? Cos mozna popsuc czy poprostu auto nam nie odpali ?

Opublikowano

A nie wiecie czy juz na stacjach jest zimowy ON ? Bo mysle czy nie podjechac i nie zalac do pelna.

Tak wogole, to ile musi byc stopni by ropka nam zamarzla ? Mielisie kiedys taki przypadek ? I co sie wtedy dzieje ? Cos mozna popsuc czy poprostu auto nam nie odpali ?

nie stresuj sie tak, zimy jeszcze nie ma, a mrozy małe narazie :gwizdanie:

Opublikowano

Pytam za wczasu, bo poki co jest to moj pierwszy diesel i pierwsza nim zima :) Nie chcialbym, aby mnie cos zaskoczylo, a nawet jakby, to chce wiedziec co robic :)

Opublikowano

jesli sie boisz kupuj i dolewaj przy tankowaniu depresatory :) teraz jest na stacjach paliwo przejsciowe, do -15 czy jakos tak. jak Ci sie zrobi z ON parafina to samochód po prostu nie odpali

zeby nie bylo OT - łajno juz jest w wawie ponad 5,60

Opublikowano

A nie wiecie czy juz na stacjach jest zimowy ON ? Bo mysle czy nie podjechac i nie zalac do pelna.

Tak wogole, to ile musi byc stopni by ropka nam zamarzla ? Mielisie kiedys taki przypadek ? I co sie wtedy dzieje ? Cos mozna popsuc czy poprostu auto nam nie odpali ?

W zeszłym roku tankowałem na 3/4 baku pod koniec listopada,

w grudniu przyszły mrozy ok -10* jak dobrze pamiętam i paliwo mi zamarzlo... przejechałem jakieś 500m i zaczął się dusić, po chwil zgasł.

Holowanie do mechaniora, wymiana filtra paliwa, odpalenie w ciepłym warsztacie i szybko po Ropkę do pełna z Shella.

w filtrze paliwa zrobila się galareta no i zonk.

Paliwo z LUKOILa :gwizdanie:

Opublikowano

a nie mówiłem :decayed:

Opublikowano
Jak pisze gazeta, przedstawiciele koncernów przyznają nieoficjalnie, że podniosły swoje zyski "dla dobra klientów"

Większej bzdury w życiu nie czytałem :blink: :blink: :blink:

Opublikowano

Wejście do Unii w 2004 roku było największym błędem... W Grecji, Hiszpanii, we Włoszech potrafią się sprzeciwić, postawić rządowi. Potrafią walczyć o swoje..., a my lubimy jak Nasz wspaniały rząd i Unia jedzie z Nami bez mydełka... Taka brutalna prawda... :hi:

Wprowadzić jeszcze euro do nas na dojebkę :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

"by żyło się lepiej" już nikt nie pamięta? i się zyje jemu i jego kolegom

Opublikowano

"by żyło się lepiej" już nikt nie pamięta? i się zyje jemu i jego kolegom

O wielu rzeczach ludzie zapomnieli, Polacy mają to do siebie, że ich pamięć ma pojemność na średnio licząc niecałe 4 lata :D

Opublikowano

Świdwin

Intermarche

LPG 2,89

Pb95 5,39

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.