Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Shell Szczecin

V Power Diesel 5.99

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rybnik - Shell Diesel Extra - 5.54 zł ... 337 zł pełny bak :facepalm:

Opublikowano
Ceny paliw na polskich stacjach pójdą w górę mocniej, niż wszyscy się spodziewali.

W krótkim czasie benzyna i olej mogą podrożeć nawet o 30 – 40 proc., co oznacza, że za ich litr zapłacimy 8 zł.

http://serwisy.gazetaprawna.pl/transport/artykuly/572291,ceny_paliw_pojda_w_gore_benzyna_moze_kosztowac_8_zl.html

Opublikowano
Ceny paliw na polskich stacjach pójdą w górę mocniej, niż wszyscy się spodziewali.

W krótkim czasie benzyna i olej mogą podrożeć nawet o 30 – 40 proc., co oznacza, że za ich litr zapłacimy 8 zł.

http://serwisy.gazetaprawna.pl/transport/artykuly/572291,ceny_paliw_pojda_w_gore_benzyna_moze_kosztowac_8_zl.html

to sie przestanie jezdzic i juz

najwazniejsze to nie dac sie zwariowac

rynek ma to do siebie, ze jesli jest za drogo, to klienci szukaja innych rozwiazan, co zmusza tych co dyktuja ceny do ich obnizenia

spekulacje niestety rzadza od jakiegos czasu na swiecie i to jest glownym powodem hustawki cenowej

Opublikowano

dobrze że mam 4 km do pracy to sobie rowerkiem będę jeździł :)

Opublikowano

dobrze że mam 4 km do pracy to sobie rowerkiem będę jeździł :)

też dalej nie mam, no i w końcu trzeba bedzie 10 minut wcześniej wstać i ZDROWO rowerkiem pojechać

Opublikowano
Ceny paliw na polskich stacjach pójdą w górę mocniej, niż wszyscy się spodziewali.

W krótkim czasie benzyna i olej mogą podrożeć nawet o 30 – 40 proc., co oznacza, że za ich litr zapłacimy 8 zł.

http://serwisy.gazetaprawna.pl/transport/artykuly/572291,ceny_paliw_pojda_w_gore_benzyna_moze_kosztowac_8_zl.html

za dużo w tym onetu

zagrywka informacyjna, żeby lud był za atakiem na Iran :wink4:

Opublikowano
Ceny paliw na polskich stacjach pójdą w górę mocniej, niż wszyscy się spodziewali.

W krótkim czasie benzyna i olej mogą podrożeć nawet o 30 – 40 proc., co oznacza, że za ich litr zapłacimy 8 zł.

http://serwisy.gazetaprawna.pl/transport/artykuly/572291,ceny_paliw_pojda_w_gore_benzyna_moze_kosztowac_8_zl.html

za dużo w tym onetu

zagrywka informacyjna, żeby lud był za atakiem na Iran :wink4:

albo żeby przy 6,50 za litr ON wszyscy odetchnęli z ulgą że to jednak nie 8 zł

Opublikowano

Nie zanosi się chyba, żeby lepiej nie było :thumbdown:

Gdybym nie miał 20km do pracy to też bym pomyślał o rowerku a tak to...płać i płacz :shocked:

Opublikowano

Kraków - Neste przy Opolskiej ON - 5,50 :bicz: PB95 5,39

Opublikowano

Żory statoil :wallbash: 5.59 ON a 5.39 pb95

Opublikowano
Ceny paliw na polskich stacjach pójdą w górę mocniej, niż wszyscy się spodziewali.

W krótkim czasie benzyna i olej mogą podrożeć nawet o 30 – 40 proc., co oznacza, że za ich litr zapłacimy 8 zł.

http://serwisy.gazetaprawna.pl/transport/artykuly/572291,ceny_paliw_pojda_w_gore_benzyna_moze_kosztowac_8_zl.html

za dużo w tym onetu

zagrywka informacyjna, żeby lud był za atakiem na Iran :wink4:

albo żeby przy 6,50 za litr ON wszyscy odetchnęli z ulgą że to jednak nie 8 zł

dokładnie tak,

trzeba ludzików przyzwyczajać że 6 zł po nowym roku to nie będzie koniec świata :thumbdown: jeszcze trochę trza będzie przecierpieć i będzie 8zł za literek, kumba

Opublikowano

v-power diesel 6.03zl :notworthy:

Opublikowano

najlepsze jest to ze kilka miesiecy temu, gdy ropka dochodzila do 4,5 wszyscy sie wkurzali ze masakra itp. teraz gdyby spadla do tej ceny kazdy bylby szczelsiwy i cieszyl sie ze pliwko nie drogie, pozwole przytoczyc sobie maly zarcik...

Przychodzi biedny Żyd do rabina i prosi o radę:

Oj, mądry Rebe, pomóż mi. To moje życie takie ciężkie: mieszkam w niewielkiej chatce z żoną, czwórką dzieci, babcią, dziadkiem i jeszcze teściową. Już się zupełnie nie mieścimy w tej małej izdebce. Oj pomóż, mądry Rebe...

Na to Rabin powiada:

Słyszałem, że masz w obórce kozę?...

- Tak Rebe, mam jedną kozę, co daje mleko, którym karmię dzieci.

- To ją teraz sprowadź do domu - mówi rabin.

Rebe, Rebe, co ty mówisz?... Ja, żona, czwórka dzieci, żona, teściowa i jeszcze koza?... To jak ja teraz będę mieszkał?...

Ale rabin był nieubłagany - musisz wprowadzić sobie kozę do domu!!

Za parę tygodni rabin spotyka tego Żyda i pyta się:

- A co tam Icek u ciebie?

Oj Rebe. Teraz to już zupełnie nie da się żyć w domu. Ja, żona, czwórka dzieci, żona, teściowa, dziadek i jeszcze teraz ta koza. To już nie jest życie.

Na to rabin powiada:

- To zabierz kozę z powrotem do obórki.

Za niedługo rabin jeszcze raz spotyka Żyda i pyta się go:

Jak tam Icek, w twoim domu?...

- Oj, Rebe. Jakiś ty mądry! Jak my teraz mamy w domu dużo miejsca. Świetnie mieścimy się w tej izdebce - ja, żona, czwórka dzieci, żona, teściowa i dziadek. Oj jakiś ty mądry, Rebe...

sory za off top :decayed:

Opublikowano

hehe dobre :>

Przychodzi biedny Żyd do rabina...

idealnie pasuje do tej sytuacji:)

Kraków (750 tys mieszkańców) 5,50? duże miasto i taniej niż u mnie:)

Łuków (30 tyś mieszkańców) 5,56

Opublikowano

hehe dobre :>

Przychodzi biedny Żyd do rabina...

idealnie pasuje do tej sytuacji:)

Kraków (750 tys mieszkańców) 5,50? duże miasto i taniej niż u mnie:)

Już prawie milion ludzi jest to lepiej by nie drożało :decayed:

Opublikowano

ON - Lotos Łęczycka - 5,54

:thumbdown:

Opublikowano

lotos ON 5.81

shell GAS 2.99

Opublikowano

lotos ON 5.81

no ale chyba VP? :blink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.