Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tankowanie do pełna 65L - cena 350zł .

Tak drogo jeszcze nie tankowałem.

Jak sprawdziłem to rok temu za bak płaciłem 250zł

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wczoraj Orlen Warszawa przy ul.polnej

PB95: 5.84

LPG: 2.84

:wallbash::chytry:

Opublikowano

Lesko (Bieszczdy) ON 5,72, o dziwo taniej niz w Krk na Statoil' przy Armi Kr.(5,74) - JAK ZYC PANIE PREMIERZE .... *urwaaaa

Opublikowano

Myślałem ze u mnie na zdupiu drogo ON 5,59 a tu widzę że mają gorzej. :confused4:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2011, 04:54_________________________________________________Żona ma do pracy w sklepie 150m ja do szkoły 1150m, przebieg 2000km/5mcy. Roczny będzie z 5000 ale i tak wali po kieszeni

Opublikowano

Żona ma do pracy w sklepie 150m ja do szkoły 1150m, przebieg 2000km/5mcy

Panie jak ty masz takie odleglosci to sie dziwie ze odpalasz auto. Na twoim miejscu lazilbym z buta a zaoszczedzona kase wydal na wakacjach w cieplych krajach :D

U mnie autko stoi i jest przepalane 1 w miesiacu :)

Opublikowano

20km w jedną stronę na uczelnię...

nie mogę się przekonac do transportu publicznego... musiał bym wstawac tyle wcześniej...

Opublikowano

Zła interpretacja: do pracy nie jedziemy, ale jakieś sprawy sklepy, dzieci do teściów.

Opublikowano
  • Autor

Gdynia,nie jest żle,naprzeciwko tej stacji jest Neste i walczą :naughty:

20111228410.jpg

Opublikowano

to cena PB?

Opublikowano

Tomeks ma ON

Opublikowano
  • Autor

Tomeks ma ON

dokładnie,ON

taka cena jest od dłuższego czasu :)

..kurde,człowiek się cieszy,że paliwo jest po 5,42 :fool: obłęd :kwasny:

Opublikowano

..kurde,człowiek się cieszy,że paliwo jest po 5,42 :fool: obłęd :kwasny:

no nie? kurde, powoli te ceny zaczynaja mnie wqwiac... w wawie po 5.60-5.70 jest....

Opublikowano

Na Lotosie dzisiaj spadło aż 2 grosze :polew:, ON 5,66

Opublikowano

Mam pomysła na sylwestrową noc :D

Wybierzmy się na jakąś większą stację benzynową, przed 24 zacznijmy odliczanie do nowego roku 5, 4, 3, 2, 1 :P a potem szybko wzrok na tablicę z cenami paliw i kolejne odliczanie 1, 2, 3 .... 17, 18gr więcej hahaha :P

Opublikowano

ja się cieszyłem dziś jak tankowałem Verva ON za 5,75 :decayed:

Opublikowano

to ja u siebie w Stalowej Woli DieselGold Arktyczny tankuje po 5,85zł :/

Opublikowano

to ja u siebie w Stalowej Woli DieselGold Arktyczny tankuje po 5,85zł :/

ja go tankowałem ale już go nie tankuje :gwizdanie:
Opublikowano

to ja u siebie w Stalowej Woli DieselGold Arktyczny tankuje po 5,85zł :/

ja go tankowałem ale już go nie tankuje :gwizdanie:

Czemu już tankujesz?

Opublikowano

to ja u siebie w Stalowej Woli DieselGold Arktyczny tankuje po 5,85zł :/

a po co takie wynalazki lać ? :mysli:

Opublikowano

Oni podnoszą ceny paliw o 15gr i pozniej obnizaja o 5 i ludzie sie cieszą że tankuja taniej :confused4:

Lotos 95 - 5.51

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.