Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak myślicie po nowym roku ON przekroczy 6 zł tak jak zapowiadają ? czy bujdy na resorach ? :mysli:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to ja u siebie w Stalowej Woli DieselGold Arktyczny tankuje po 5,85zł :/

a po co takie wynalazki lać ? :mysli:

Żeby w przypadku mojego silnika 320d 136KM 280Nm żyć spokojnie i nie martwic się, że pompa wtryskowa VP44 zaraz padnie albo jakiś wtryskiwacz. Ty do swojego AFN zalejesz wszystko i spali :) Jak miałem 1.9TDI AHU to tankowałem na takiej stacji w gm. Tryńcza miejscowość Gorzyce, do tej pory mają najtaniej ON na podkarpaciu 5,39zł.

Opublikowano

koledze w passacie dieselgold zamarzł i rozsadził filtr paliwa - taki to arktyczny wynalazek, a ludzie i tak biorą i się cieszą :decayed:

Opublikowano

Ja dieselgold rzadko tankuje, częściej wlewam Verve ON.

Opublikowano

Oni podnoszą ceny paliw o 15gr i pozniej obnizaja o 5 i ludzie sie cieszą że tankuja taniej :confused4:

Lotos 95 - 5.51

by żyło się lepiej... :gwizdanie:
Opublikowano

to ja u siebie w Stalowej Woli DieselGold Arktyczny tankuje po 5,85zł :/

Dajcie spokój, za niedługo pod koldre te swoje Audice będziecie wkladac ;)

Ja rozumiem jakby były mrozy po -30, a nie +5 w grudniu :)

Opublikowano

5,79 ON Verwa dolnośląskie, zadupie 10tys mieszk

zrobiłęm się na Pb na górze cena była 5,59 :kwasny:

Opublikowano

to ja u siebie w Stalowej Woli DieselGold Arktyczny tankuje po 5,85zł :/

a po co takie wynalazki lać ? :mysli:

Żeby w przypadku mojego silnika 320d 136KM 280Nm żyć spokojnie i nie martwic się, że pompa wtryskowa VP44 zaraz padnie albo jakiś wtryskiwacz. Ty do swojego AFN zalejesz wszystko i spali :) Jak miałem 1.9TDI AHU to tankowałem na takiej stacji w gm. Tryńcza miejscowość Gorzyce, do tej pory mają najtaniej ON na podkarpaciu 5,39zł.

Nie oszukuj sie :gwizdanie: tez tankowałem super paliwo do transita 2.0 di i po 160 tyś pompa powiedziała pa pa i sama regeneracja pompy 2.5 tys :wallbash:

Dzis w gliwicach na statoil zatankowałem a4 do pełna za "jedyne " 5,39zł / l a na innych stacjach w mieście 5,69zł :wallbash:

Opublikowano

To super tanio jak na statoil 5,39zł za litr ON :) Ja rozumiem tam u mnie 15km przed Jarosławiem 5,39zł blisko granicy z UA ale w Gliwicach .hmm Do transita cały czas lałeś paliwa premium, czy może tylko zwykłe On z markowych stacji?

Opublikowano

To super tanio jak na statoil 5,39zł za litr ON :) Ja rozumiem tam u mnie 15km przed Jarosławiem 5,39zł blisko granicy z UA ale w Gliwicach .hmm Do transita cały czas lałeś paliwa premium, czy może tylko zwykłe On z markowych stacji?

Tylko golda albo ultimate na BP a jak robiłem pompe to sie pytałem szpeca "to co lać żeby było dobrze?" to powiedział tylko zwykły ON najlepiej na dużych Orlenach... Ale sie nie przekonam ile pompa wytrzyma bo auto zmieniło właściciela przy 250tyś

Opublikowano

dziś BP naprzeciwko wola parku zwykły ON 5.56...

Opublikowano

co do ropy to w zg ceny 4.29 - 4.49 dzis :)

ja chce początek wątku ;(

Opublikowano

Przypominam o cenapaliw.pl

Ja zawsze przed tankowaniem sprawdzam stacje w mojej okolicy, żeby dać zarobić tym którzy chcą zedrzeć mniej.

Opublikowano

Wczoraj wypłaty nie było ON Verwa 5,60, dzisiaj +20gr/litr :wallbash:

Opublikowano

bialystok orlen ON 5.45 tak samo jak w starym roku :decayed:

Opublikowano

w Krk na 3 różnych koncernach też tyle samo co do grosza, co pod koniec grudnia.

Opublikowano

Ale już sie szykuje podwyżka 20gr na gnojówke.

Opublikowano

w/g portalu cenapaliw.pl--mrągowo warm-maz. ON 6,00 ZŁ/LITR !!!! :disgust:

Opublikowano

Jak zeszłoroczne ceny to tankujcie do pełna!!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.