Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Orlen Żukowo 5,33 -ON :naughty:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Orlen Słupca 5:45:wink:

Opublikowano

Bliska ON 5,43

Opublikowano

Tychy Lukoil 2,74 LPG :kox:

Opublikowano

LPG:

Sosnowiec Zagórze BP 2,71

Katowice

Sosbowiec 11 Listopada Bliska 2,65

Katowice Bytkowska Lukoil 2,65

Sosnowiec Milowice 2,59 (no name, najtańszy i najlepszy jakościowo)

Opublikowano

Pany a słyszeliscie te myk ze ochrona środowiska z UE się tak przyczepiła do diesla ze wproawdza nowe przepisy, i na ich podstawie nie będzie już wogole oplacalne mieć samochód z tym silnikiem, nie chodzi tylko o ceny paliw, ale jeszcze dodatkowe jakies oplaty na każdym kroku

Opublikowano

Jaworzno Statoil 123

95 - 5.23 zl

98 - 5.33 zl

Opublikowano

AppleGreen Irlandia

PB-€1.58

ON-€1.48

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja podam taką ciekawostkę -> litr benzyny PB95 za czasów Kadafiego 0,35 zł/litr. Teraz po wprowadzeniu wspaniałej demokracji USA -> 4,85 zł/litr

STATOIL w Skawinie:

3 tygodnie temu PB95: 5,39 zł/litr

Dzisiaj PB95: 5,45 zł/litr

Opublikowano

Ale to cenę w Libii podałeś?

Opublikowano
Pany a słyszeliscie te myk ze ochrona środowiska z UE się tak przyczepiła do diesla ze wproawdza nowe przepisy, i na ich podstawie nie będzie już wogole oplacalne mieć samochód z tym silnikiem, nie chodzi tylko o ceny paliw, ale jeszcze dodatkowe jakies oplaty na każdym kroku

Yhy, jasne...a gaz ma byc za ponad 4 zl ....

UE to wprowadzi i zabije caly transport, yhy ... wierz w bajki dalej :)

Opublikowano
Pany a słyszeliscie te myk ze ochrona środowiska z UE się tak przyczepiła do diesla ze wproawdza nowe przepisy, i na ich podstawie nie będzie już wogole oplacalne mieć samochód z tym silnikiem, nie chodzi tylko o ceny paliw, ale jeszcze dodatkowe jakies oplaty na każdym kroku

Yhy, jasne...a gaz ma byc za ponad 4 zl ....

UE to wprowadzi i zabije caly transport, yhy ... wierz w bajki dalej :)

Mój ojciec montował gaz 8 lat temu w aucie i już wtedy pierdzielili w mediach, że to nieopłacalne, że będzie kosztować tyle co PB, że sroto i tamto :grin:

Opublikowano
Ale to cenę w Libii podałeś?

Tak. Dane aktualne z zeszłego tygodnia. USA to samo zło. Zawsze wpierdzielają się tam gdzie nie trzeba... :facepalm::doh:.

Najdroższe paliwo jest w Norwegii -> 8,14 zł, a najtańsze w Wenezueli -> 0,08 zł

Opublikowano
Ale to cenę w Libii podałeś?

Tak. Dane aktualne z zeszłego tygodnia. USA to samo zło. Zawsze wpierdzielają się tam gdzie nie trzeba... :facepalm::doh:.

Najdroższe paliwo jest w Norwegii -> 8,14 zł, a najtańsze w Wenezueli -> 0,08 zł

To skąd oni ja mają? Ile kosztuje wydobycie 1litra?

Opublikowano
Pany a słyszeliscie te myk ze ochrona środowiska z UE się tak przyczepiła do diesla ze wproawdza nowe przepisy, i na ich podstawie nie będzie już wogole oplacalne mieć samochód z tym silnikiem, nie chodzi tylko o ceny paliw, ale jeszcze dodatkowe jakies oplaty na każdym kroku

Yhy, jasne...a gaz ma byc za ponad 4 zl ....

UE to wprowadzi i zabije caly transport, yhy ... wierz w bajki dalej :)

Mój ojciec montował gaz 8 lat temu w aucie i już wtedy pierdzielili w mediach, że to nieopłacalne, że będzie kosztować tyle co PB, że sroto i tamto :grin:

W sumie jest w cenie benzyny, ale w cenie z przed paru lat :)

Opublikowano
Ale to cenę w Libii podałeś?

Tak. Dane aktualne z zeszłego tygodnia. USA to samo zło. Zawsze wpierdzielają się tam gdzie nie trzeba... :facepalm::doh:.

Najdroższe paliwo jest w Norwegii -> 8,14 zł, a najtańsze w Wenezueli -> 0,08 zł

To skąd oni ja mają? Ile kosztuje wydobycie 1litra?

chyba nie wiesz co to wenezuela?

skyliner, różnica powalająca

Opublikowano
Ale to cenę w Libii podałeś?

Tak. Dane aktualne z zeszłego tygodnia. USA to samo zło. Zawsze wpierdzielają się tam gdzie nie trzeba... :facepalm::doh:.

Najdroższe paliwo jest w Norwegii -> 8,14 zł, a najtańsze w Wenezueli -> 0,08 zł

To skąd oni ja mają? Ile kosztuje wydobycie 1litra?

chyba nie wiesz co to wenezuela?

skyliner, różnica powalająca

Państwo ameryce płn...

A co im tam z nieba leci?

Jak wiesz to wyjaśnij.

Opublikowano
  • Autor
Ale to cenę w Libii podałeś?

Tak. Dane aktualne z zeszłego tygodnia. USA to samo zło. Zawsze wpierdzielają się tam gdzie nie trzeba... :facepalm::doh:.

Najdroższe paliwo jest w Norwegii -> 8,14 zł, a najtańsze w Wenezueli -> 0,08 zł

To skąd oni ja mają? Ile kosztuje wydobycie 1litra?

chyba nie wiesz co to wenezuela?

skyliner, różnica powalająca

Państwo ameryce płn...

A co im tam z nieba leci?

Jak wiesz to wyjaśnij.

mysli ze tam w rzekach płynie i wiadrami nabierają:grin:,więc koszta wydobycia i rafinacji ich nie dotyczą:whistling:

Opublikowano

Państwo ameryce płn...

A co im tam z nieba leci?

Jak wiesz to wyjaśnij.

W Ameryce Południowej jak już coś :wink:

Czytaj w dziale petroleum and other resoures:

Venezuela - Wikipedia, the free encyclopedia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.