Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ankieta - Kto na jakim oleju jezdzi

Kto na jakim oleju 909 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto na jakim oleju

    • Agip
      5
    • Amsoil
      5
    • BP
      2
    • Castrol
      222
    • Esso
      0
    • Elf
      7
    • Fuchs
      5
    • K2
      0
    • Liqui Moly
      36
    • Lotos
      13
    • Millers
      14
    • Mobil
      169
    • Motul
      332
    • Orlen
      7
    • Petro Canada
      2
    • Quaker State
      1
    • Shell
      32
    • Statoil
      0
    • Texaco
      3
    • Total
      6
    • Valvoline
      38
    • VW ORI ASO
      11

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bo to za***isty olej jest. ;)

Opublikowano
w moim B7 jest castrol, miał być teraz motul który lałem w b5 cały czas, ale zastanawiam się nad innym, może LM może millers, autko po programie, więc zastanawiam się czy jakiś lepszy olej od motula jest.

głos oddałem na motula, ale zbliża się wymiana i zastanawiam się czym lepszym zalać.

zdziwiłem się, że castrol tak popularny tu jest :)

Wszyscy motul i m... a i do pb i do on to samo co macie do castrola przynajmniej do on inny i pb i juz w 3 autach mialem i 0 problemu i tanszy czemu wszyscy sie na motula uparli bo w tabelce ciut wyzej ?

dlaczego motul lepszy od castrola np 5w 40 prosze o uzasadnienie

Pozdro

szukałem i w sumie jednoznacznej odpowiedzi w czym motul jest lepszy od castrola - nie znalazłem.

zaczęło się w końcu rozchodzić który to syntetyk a który udawany syntetyk i w sumie nic konkretnego nie znalazłem a chciałem :P - zawsze jest jednak szansa, że nie szukałem dość dobrze.

NO WLASNIE ciezko o jednoznaczna odp.i dzieki kolego

jak jeden zacznie chwalic to reszta tez....

Wciaz sie zastanawiam czemu motul sa duzo lepsze pewnie oleje a tu na forum motul mootuul nie rozumiem was

przeciez to i do diesla i gazu a jak do wszystkiego to do niczego przeciez diesle maja inna charakterystyke spalania itd

ja mam prosbe do tych co to przechodzili zmiana z pol na pelny synt.czy mialiscie jakies problemy z rozszczelnieniem itp

Opublikowano

ja miałem obawy w b5, żeby przejść na full syntetyk z pół albo nawet mineralnego, nie pamiętam.

ale wlałem jakiegoś clena przed zmianą, zalałem full syntetyk i żadnych problemów nie było.

zero rozszczelnień.

Opublikowano

od lat mobil w różnych autach które były i są w domu obecnie Mobil 5w50 rally formula ale myślę że motul to też dobry olej tak samo jak vavoline oraz Liqui Moly

Opublikowano

Radek a jaki miales przebieg przy przejsciu na pelny syntet i ile nim jeszcze latales po zmianie bo kogo nie spytam kazdy odradza

Opublikowano

Mam wlanego Liqui Moly, ale przechodzę na Motula + filtry Mann'a

Opublikowano

Zalałem po kupnie, ok 150kkm, jeździłem na motulu do sprzedaży autka i przebieg około 203kkm, zero problemów z silnikiem

rookie - czemu rezygnujesz z LM?

Wysłane z mojego S3 i Tapatalk

Opublikowano

Bo brat załatwi mi oryginalnego Motula, ale który i tak będzie tańszy od Liqui Moly Top Tec.

Opublikowano
Bo brat załatwi mi oryginalnego Motula, ale który i tak będzie tańszy od Liqui Moly Top Tec.

Jaki powód tej zmiany? Ja leje Motula i zastanawiałem sie przejść na Liqui..

Opublikowano

Nie zmieniaj, Motul ma lepsze właściwości fizykochemiczne.

Porównaj karty charakterystyki.

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.