Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ankieta - Kto na jakim oleju jezdzi

Kto na jakim oleju 909 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto na jakim oleju

    • Agip
      5
    • Amsoil
      5
    • BP
      2
    • Castrol
      222
    • Esso
      0
    • Elf
      7
    • Fuchs
      5
    • K2
      0
    • Liqui Moly
      36
    • Lotos
      13
    • Millers
      14
    • Mobil
      169
    • Motul
      332
    • Orlen
      7
    • Petro Canada
      2
    • Quaker State
      1
    • Shell
      32
    • Statoil
      0
    • Texaco
      3
    • Total
      6
    • Valvoline
      38
    • VW ORI ASO
      11

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Castrol jest dobry,ale do smarowania zawiasów w stodole i to w lecie bo zimie zamarza,do motula to mu jeszcze bardzo daleko.

Opublikowano

A4 B5 silnik 1Z, przebieg 527tys. od 8 lat zalewam Shell Helix 10w40, dosłownie zero problemów z silnikiem, turbosprężarką itd...

Po przeczytaniu wątku o olejach dałem się raz skusić na Motula 6100 10w40, ale wróciłem znowu do Shella,

bardziej podoba mi się praca silnika na tym oleju niż na Motulu...

Opublikowano

ja chyba wracam od następnej wymiany do castrola :decayed:

Opublikowano

a ja do oliwy z oliwek.....

Opublikowano
a ja do oliwy z oliwek.....

tylko nie przegrzej bo zapach będzie kiepski :grin:

Opublikowano

Coz za zaskoczenie. Jestem jedyny jak do tej pory ktory uzywa oleju firmy Agip :)

Dokladnie Agip 7004 5W/40

Dzisiaj na autobahnie widzialem cysterne tej firmy :naughty:

Opublikowano

225 000 TYS MOBIL 5W50 RALLY FORMULA OD WYMIANY DO WYMIANY NA 12 000 TYS 0.6-0.8l DOLEWKI (POCI MI SIĘ USZCZELKA POD MISKĄ WIĘC PEWNIE TUTAJ ucieka) nie mniej bardzo zadowolony jestem

Opublikowano

Agip to pierwszorzędny olej

kiedys był u nas bardziej widoczny

teraz ciężko go kupic

Opublikowano
  • Autor
Coz za zaskoczenie. Jestem jedyny jak do tej pory ktory uzywa oleju firmy Agip :)

Dokladnie Agip 7004 5W/40

Dzisiaj na autobahnie widzialem cysterne tej firmy :naughty:

Uzupelnij kolego SowaBezOka (masz jakies imie)... swoj profil, zebysmy wiedzieli skad jestes i jakie masz auto, oraz gdzie ten autobahn... bo chyba nie pod Warszawą...?

Pozdrawiam

Opublikowano

Podpowiedzcie mi bo nie wiem:Sprawdzałem olej i było ok, zaświecił mi się serwis,ale byłem zarobiony i nie miałem czasu wymienić,po jakimś czasie zaświecił mi się olej z kolei ,czy to normalka,bo nie wymieniłem w porę?czy audik polubił oliwkę :( ?dodam że na razie miesiąc po wymianie stan się nie zmienił.

Opublikowano
Podpowiedzcie mi bo nie wiem:Sprawdzałem olej i było ok, zaświecił mi się serwis,ale byłem zarobiony i nie miałem czasu wymienić,po jakimś czasie zaświecił mi się olej z kolei ,czy to normalka,bo nie wymieniłem w porę?czy audik polubił oliwkę :( ?dodam że na razie miesiąc po wymianie stan się nie zmienił.

to stan oleju się zmienił czy nie zmienił? bo piszesz, że nie a zdanie wcześniej pytasz czy audik polubił oliwkę? chyba sam sobie odpowiedziałeś.

Zapalenie się kontrolki oleju nie ma związku z komunikatem o inspekcji. Jeśli poziom jest ok to znaczy, że trzeba się przyjrzeć czujnikowi i pompie!

Opublikowano
Podpowiedzcie mi bo nie wiem:Sprawdzałem olej i było ok, zaświecił mi się serwis,ale byłem zarobiony i nie miałem czasu wymienić,po jakimś czasie zaświecił mi się olej z kolei ,czy to normalka,bo nie wymieniłem w porę?czy audik polubił oliwkę :( ?dodam że na razie miesiąc po wymianie stan się nie zmienił.

to stan oleju się zmienił czy nie zmienił? bo piszesz, że nie a zdanie wcześniej pytasz czy audik polubił oliwkę? chyba sam sobie odpowiedziałeś.

Zapalenie się kontrolki oleju nie ma związku z komunikatem o inspekcji. Jeśli poziom jest ok to znaczy, że trzeba się przyjrzeć czujnikowi i pompie!

właśnie po tym jak zapalił się serwis nie sprawdzałem, bo jak do tego po jakimś czasie doszedł olej to go w stresie szybko wymieniłem.

Opublikowano
Coz za zaskoczenie. Jestem jedyny jak do tej pory ktory uzywa oleju firmy Agip :)

Dokladnie Agip 7004 5W/40

Dzisiaj na autobahnie widzialem cysterne tej firmy :naughty:

Uzupelnij kolego SowaBezOka (masz jakies imie)... swoj profil, zebysmy wiedzieli skad jestes i jakie masz auto, oraz gdzie ten autobahn... bo chyba nie pod Warszawą...?

Pozdrawiam

@danu44 - w polsce sa autostrady, w niemczech Autobanh ;)

Opublikowano

Oczywiście żę motul 6100 a w drugiej audi 80 castrol high od ośmiu lat

Opublikowano
  • Autor

@danu44 - w polsce sa autostrady, w niemczech Autobanh ;)

Witaj mily kolego SBO

Ze w Polsce sa autostrady a w Niemczech (i nie tylko) autobahn, to akurat wiem...

Zapytalam dlatego poniewaz pomyslalam ze to moze gdzies w Polsce widziales cysterne Agip.

Co bylo by naprawde czyms nie spotykanym.

Ale jesli to w Niemczech to raczej zadna rewelacja, codziennie wiadac tam cysterny roznych koncernow olejowych.

Podobnie jak u nas np. Orlenu.

Pozdrawiam

PS. Jesli jestes fanem oleju Agip to rzuc sobie okiem na tego linka.

Eni Lubricant Advisor

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

valvolline, z motula sie wyleczylem po ''masowej zagladzie'' ;-)

brak dolewek w kazdym i po kazdym...

Opublikowano

Mobil 1 10w40 przebieg 300 tyś.

Opublikowano

mobil

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Po ponad miesiacu na forum, dalej bezapelacyjnie na 1 miejscu jest Motul.

Nastepnie z połową glosow mniej jest Castrol.

Ostatnio zwiekszyla sie liczba forumowiczow jezdzacych na Mobilu, co daje mu 3 miejsce.

Tak dobre oleje jak Liqui Moly, Millers czy Valvoline jak widac z ankiety sa sporadycznie uzywane.

A szkoda...

Opublikowano

Castrol

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.