Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ankieta - Kto na jakim oleju jezdzi

Kto na jakim oleju 909 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto na jakim oleju

    • Agip
      5
    • Amsoil
      5
    • BP
      2
    • Castrol
      222
    • Esso
      0
    • Elf
      7
    • Fuchs
      5
    • K2
      0
    • Liqui Moly
      36
    • Lotos
      13
    • Millers
      14
    • Mobil
      169
    • Motul
      332
    • Orlen
      7
    • Petro Canada
      2
    • Quaker State
      1
    • Shell
      32
    • Statoil
      0
    • Texaco
      3
    • Total
      6
    • Valvoline
      38
    • VW ORI ASO
      11

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po lekturze wątków na forum nie mogłem wlać nic innego jak:

MOTUL

Opublikowano

Ja wszystkie auta miałem w benzynie i zawsze leje orlen platinum półsyntetyk- jak dla mnie jest ok.:thumbup1:

Opublikowano
Po lekturze wątków na forum nie mogłem wlać nic innego jak:

MOTUL

Bo co kolumienki tak pokazuja? heheh...

Opublikowano

Motul :P

Opublikowano

to ze internetowi "specjalisci" twierdza ze castrol i mobil są do niczego, nie musi oznaczac ze tak jest w rzeczywistosci :wink: od marki oleju chyba jednak wazniejsze jest to zeby spełniał normy wymagane przez producentów aut i to zeby go regularnie wymieniac :cool1:

Opublikowano

regularnie?

to znaczy ile? 30000km ????

olej po takim "miastowym" przebiegu ma parametry 70000km jezdzenia

po autostradach

Castrol jest dobry, tak do 4-5 tkm, potem silnik zaczyna hałasowac

cisnienie oleju spada, temperatura rośnie

mam to sprawdzone po jezdzeniu na Castrolu Edge Sport 5W-40

po ok 4000km zaczęły sie odzywac popychacze, cisnienie oleju spadało średnio o 1 bar

Opublikowano

ja zmieniam co 10k, i nie widze roznicy w pracy silnika miedzy wymianami

Opublikowano

Tylko Castrol, niewazne co inni mowia- nie mam problemow z nim- ale kupuje tylko w niemczech, moze dlatego?

Opublikowano

Total Quartz 9000 Energy 5W40 - jestem jedyny. :wink:

Opublikowano

W poprzedniej A4 AFN lałem Motula Specific 505.01 i było ok. W obecnej A4 AVF mam zalany Millers 5W30 na którym na razie zrobiłem 8k km i jest ok.

Opublikowano

Motul

Opublikowano

tylko cstrol...

Opublikowano

Ja leje Castrola 10w60.Jeździłem na shellu i był dobry,próbowałem totala i klepał zaraz po odpaleniu nie byłem zadowolony,na castrolu 10w40 praca była podobna do shella czyli poprawna.Ale od kiedy spróbowałem 10w60 niczego innego nie chce,już sam olej w dotyku jest inny nie wspominając o pracy silnika w moim przypadku 1.9TDi

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Wszyscy motul i m... a i do pb i do on to samo co macie do castrola przynajmniej do on inny i pb i juz w 3 autach mialem i 0 problemu i tanszy czemu wszyscy sie na motula uparli bo w tabelce ciut wyzej ?

dlaczego motul lepszy od castrola np 5w 40 prosze o uzasadnienie

Pozdro

Opublikowano

Przebieg 75 tyś.km olej CASTROL dedykowany do silników CR

Opublikowano

A ja byłem bardzo zadowolony z Liqui Moly :decayed:

Opublikowano

w moim B7 jest castrol, miał być teraz motul który lałem w b5 cały czas, ale zastanawiam się nad innym, może LM może millers, autko po programie, więc zastanawiam się czy jakiś lepszy olej od motula jest.

głos oddałem na motula, ale zbliża się wymiana i zastanawiam się czym lepszym zalać.

zdziwiłem się, że castrol tak popularny tu jest :)

Wszyscy motul i m... a i do pb i do on to samo co macie do castrola przynajmniej do on inny i pb i juz w 3 autach mialem i 0 problemu i tanszy czemu wszyscy sie na motula uparli bo w tabelce ciut wyzej ?

dlaczego motul lepszy od castrola np 5w 40 prosze o uzasadnienie

Pozdro

szukałem i w sumie jednoznacznej odpowiedzi w czym motul jest lepszy od castrola - nie znalazłem.

zaczęło się w końcu rozchodzić który to syntetyk a który udawany syntetyk i w sumie nic konkretnego nie znalazłem a chciałem :P - zawsze jest jednak szansa, że nie szukałem dość dobrze.

Opublikowano

Cześć. W moim B5 jest Valvoline Max Life 10W40 moim zdaniem bardzo dobry olej. Teraz myślę żeby przejść na Max lifa 5W40 zobaczymy czy będzie jakaś różnica.

Opublikowano
Cześć. W moim B5 jest Valvoline Max Life 10W40 moim zdaniem bardzo dobry olej. Teraz myślę żeby przejść na Max lifa 5W40 zobaczymy czy będzie jakaś różnica.

tak samo zalewam Valvoline Max Life 10W40

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.