Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tworzymy Nowy Klub BAT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W związku z tym, że już trochę śmiga furek klubowych z nieprzeciętnymi modyfikacjami postanowiłem załozyć nowy klub (czy tez podklub).

Kto może się w nim znaleźć?

Każdy użytkownik, który zmodyfikował swoje auto w większym stopniu niż zwykły czip czy wydech czy też strumienicę :decayed:

Czyli ma większe/inne turbo, zmodyfikowany wydech,kolektor wydechowy, dolotowy, intercooler, wtryski/pompki, pompy, wałki, głowice, korby,tłoki itp.

Można wklejać również wykresy z hamowni lub linki :th:

Chodzi o modyfikacje silnika a nie wyglądu auta :decayed:

Jaki jest tego cel ? Generalnie czas zacząć uświadamiać sobie, że sam czip to jest codzienność. Zachęcamy tez do dalszych modyfikacji :th:

O przynależności do BAT Klub będę decydował osobiście lub wspomagał się wiedza Spankyego odnosnie aut z silnikiem TDI.

Każdy członek BAT Klub będzie miał nadany numer i będzie mógł umieścić w swoim podpisie oznaczenie:

BAT Klub member # 1 itp

Proszę wysyłac zgłoszenia z silnikiem i lista modyfikacji w tym wątku a ja będę usupełniał listę. T

Skrót isnieje od słów: Big Ass Turbo

sa tez skróty BAFT jak i BAMFT ale to chyba u nasz jeszcze takich brak

WSZELKIE OT są kasowane. Przyjmujemy tylko zgłoszenia autek i listę modyfikacji.

Z czasem będziemy nosić takie T-shirty:

D09%20361.jpg

Wszystkim, którym udało się zdobyć numer serdecznie gratuluję :oklaski:

Opublikowano

ja do swojego założyłem gaz i magnetyzer..czy też się nadaje do klubu ? :evil:

Dla ciebie powienien być oddzielny klub :kox:

Oto Twoj numer / Poziek BAT Klub member # 3

Opublikowano

silnik 1.9tdi AFN

wtryski 0,216

pompa 11mm

turbo AWX

FMIC : http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_pyta..._323nm_dynosoft_wroclaw-t16421.0.html

kat. przelotowy (wstawiona rurka)

sprzęgło+koło od 1Z

wykres173kmwn5.th.jpg

Oto twój numer: BAT Klub member # 4

Opublikowano

Ożesz u mnie pełna seria :decayed: i bede batman czwarty??

koszulki za chu..ja nie założe :polew:

Sofcik, a właściwie 3 sofciki :tongue4:

kurer RS4

brak dwoch katów, każdy po 3.5kg, to przy okazji odelżenie autka :decayed:

32cf2bfa07e4ac14m.jpg

Twój numer to:

BAT Klub member # 5

Opublikowano

silnik AFN+turbina AWX+Rogalowy soft+wywalony kat

Plany:centralny IC+0,216mm.......juz to mam

Twój numer to: BAT Klub member # 6

aVo8Qyi.jpg

II mod

gx1Kfl6i.jpg

mam nadzieję ze coś widac.....prosto z wawki

oto zmiany w moim AFN:

-turbo AWX

-wywalony kat

-koncówki wtrysków 0,216mm

-FIMIC

-no i Rogalowy soft

wyplul 160km 343 Nm wynik bezpieczny dla mojego sprzegla

Opublikowano

czy ja też dostanę numerek ??

sofcik + wspaniały stożek K&N + DV TT225

i konkretny plan na GT2871RS z osprzętem i IC (obecnie zbieranie £££)

ps. z góry dziękuję :notworthy::decayed: :decayed:

Podziękujesz jak będzie GTRS... Narazie masz K03 czyli z całą pewnością nie Big Turbo...Czekamy na Ciebie !!! / Poziek

Opublikowano

Silnik AHU + wtryski 216ki - dłubnięty przez Rogala (128 KM, 292Nm), W planie wakacyjnym wywalenie kata i FMIC, turbo jak padnie też nowe :)

Będzie większe turbo będzie numer w klubie, zachęcam do modów :th: / Poziek

tak czułem że mam za mało nakombinowane, pewnie żebym się załapał musiałbym mieć z 90tki - 180 KM :wink4:

:>

Opublikowano

Ja zrobiłem wszystko zgodnie z projektem Spanky'ego czyli:

nadkole

turbo od AWX

program u Rogala

Obecnie zastanawiam się nad opłacalnością FMIC i wtryskami 216.

Wykresu nie mam ponieważ chipmajster nie miał czasu hamować autka na cztery łapy :confused4:

Jeśli jest możliwość to poproszę numer 13 (mój szczęśliwy) :notworthy:

Twój numer to: BAT Klub member # 13

Opublikowano

sa tez skróty BAFT jak i BAMFT ale to chyba u nasz jeszcze takich brak

Czy chodzi o Big Ass Fuckin' Turbo oraz o Big Ass Motha Fuckin' Turbo? :polew:

Opublikowano
  • Autor

sa tez skróty BAFT jak i BAMFT ale to chyba u nasz jeszcze takich brak

Czy chodzi o Big Ass Fuckin' Turbo oraz o Big Ass Motha Fuckin' Turbo? :polew:

Jest to jedyna wypowiedź nie zgłoszenie, której nie wykasuję...

Tak od tego właśnie pochodzą skróty :kox:

Opublikowano

Witam po dluzszej przerwie , :quattro:

od ostatniego spotkania troche sie pozmienialo, a wiec:

silnik AMB

DV Hyperboost

Zegar doladowania

CAT-BACK Borla

FMIC AveTuning

zmieniony program pod wtryski Bosch 380 cc i dwa nastepne programy przelaczane z kabiny specjalnym programatorem

3 nowe programy(3 mapy) przelaczane w zaleznosci od humoru i pogody, czyli powrot do serji program STOCK( ktorej juz tak naprawde juz nie ma) , program PUMP pod wtryski i ten ostani ....moj ulubiony :), RACE prgram czyli na benzynke 100 octanowa ( przyrost jakies o nastepne 30 KM wiecej), a wszytko by GIAC

aby poprawic wlasciwosci jezdne mam zmienione zawieszenie , amory Bilstein Sport i sprezyny Eibach

smialo moge powiedziec ze wykonane zostalo Stage 2 i pol :), choc turbinki nie ma ...ale czy to mnie dyskwalfikuje ???:)

wykresu jeszcze nie mam , ale szacuje z moich obliczen na jakies 250 KM na 100 octanowej (octany amerykanskie)

Pozdrawiam :th:

Opublikowano
  • Autor

Thomas niestety modyfikacje masz już kompletne pod większe turbo... ale brak większej turbiny na dzień dzisiejszy nie daje Ci możliwości dołączenia do klubu...

Czekamy na jakąś k04-15 albo najlepiej gtrsa... :th:

Opublikowano

seryjne AHU, turbo AWX, końcówki wtrysków AHY, pompa ASV, kat wycięty, FMIC, koło zamachowe 1z nowe sprzęgło valeo i wskaźnik doładowania, dało

147,8HP 316,4Nm

wykresik

923ffd872c6ea578m.jpg

Twój numer to: BAT Klub member # 10 / Poziek

Opublikowano

A moje K16/24 leciutko lejące ? :kox::)

Wtryskiwacze Bosch "Green Giants" 0280155968 390 ccm @ 3 bar / 465 ccm @ 4 bar bodajze (rózne opinie krąza na ich temat :to info z zagranicznego forum tuningowego)

FMIC

wydech przelotowy 2,5" z dwoma tlumnikami - oczywiscie brak kata :)

"upycharka" k16/24 :)

DV z TT225 na razie do wiekszego przypływu gotówki ;)

Na dniach stozeczek (jakos sie zebrac nie moge :P )

Moc cholera wie ale kopa ma niezłego :)

Acha : silniczek przeszedł kapitalke ostatnio + wywazenie tłoków :)

PS : ten kolo z prawej - kocham go i chce taka sama koszulke i fryz :polew::decayed::wink4:

Twój numer to: BAT Klub member # 7 / Poziek

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

1.9 TDI AVG

program 150@337Nm

tubro GT17 (AWX) - BRD w drodze

końcówki wtrysków .216

FMIC+dolot 2,5"

kolektor AWX (brak EGR)

brak kata, tłumik końcowy ULTER

TT APEXI

OIL CATCH TANK

BREMBO 312 mm

????

Twój numer to: BAT Klub member # 11 / Poziek

Opublikowano

No to i ja prosze o pozwolenie o dolaczenie do klubu, AFN + AWX Turbo + 0.216 wtryski i FIMC, dlubniety przez Rogalla. Pozdrawiam

Twój numer to: BAT Klub member # 12 / Poziek

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

chetnie dołącze..

AHH + wtryski ASV + program u rogala dało ponad 150 kucy i 340Nm

potem wywalilem kata i założyłem nadkole od S4

następną modyfikacją będzie raczej zmiana furki na mocniejszą.. he he

pozdr.

Twój numer to: BAT Klub member # 16

Gratuluję! / Poziek

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Turbo zmienione na AWX (na Mineralnej) Teraz czekamhttp: w kolejce u Rogala :)

Więc taki początek:

1. Turbo AWX

2. Soft od Rogala

(w planach wywalenie kata)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bdc80068a82e30b2.html

P

Łukasz

Twój numer to: BAT Klub member # 17

Gratuluję! / Poziek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.