Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APS] Seiko - Silver & Black :P


Seikokilla

Rekomendowane odpowiedzi

Pamietaj ze masz orginalnie licznik zanizony o +-7%

Nawet w takim restrykcyjnym kraju jak norwegia jest dozwolone zwiekszenie obwodu kola o max 5%

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC_0439.jpg

215/45/18 na 8". więc jakiegoś super naciągu na 8,5 raczej być nie powinno. a co do kolein , 225 czy 215 ciągnąc i tak będzie:wink: fizyki nie oszukasz.:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://s10.postimg.org/m07hm8n39/DSC_0439.jpg

215/45/18 na 8". więc jakiegoś super naciągu na 8,5 raczej być nie powinno. a co do kolein , 225 czy 215 ciągnąc i tak będzie:wink: fizyki nie oszukasz.:naughty:

thx za fote, wygląda ok. z tymi koleinami to już testowałem bo miałem wczesniej 225/45/17 i jak przeszedłem na 215 była różnica, może lepiej by było gdybym tego nie testował :wink: mniejszy problem z wyborem hehe

próbuję przebrnąć przez temat "pokaz swoje fele" słabo z 18" :kwasny: ale jeszcze sporo stron zostało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 225/45/17 na przodku i ciagnie jak cholera po dziurach. I zmieniam teraz na 215/45 zobacze jak bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wstępnie przebrnąłem przez temat "pokaż swoje fele" szkoda ze w wielu opisach brak pewnych informacji ale mimo to w rezultacie okazało się ze przodują 17" :wink: a przy 18" 90% zakłada 225/40. Przeszperałem też sporo wątków "Moje Audi - B5" i statystyka jest podobna. Nie pozostaje mi nic innego jak jednak podążyć za statystyka i zaopatrzyć się w 225/40. Po pewnym czasie zapewne będę znał każdą koleinę w mieście i ja omijał :decayed: Dzięki wszystkim za podpowiedzi i opinie. Teraz czas na zakupy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecisz z tematem :decayed:

weź mi przypomnij jaki powinien być min index nośności w B5 bo nie mam teraz dostępu do książki :kwasny: a wybieram gumy i by mi się przydało przypomnienie :wink:

BTW czy z tematem polecę zobaczymy, sporo czeka: lato idzie muszę klimę zrobić bo mi się w zeszłym sezonie coś pochrzaniło, czujnik samo poziomu, wciąż ta klamka kanapy nie zrobiona i kilka innych rzeczy i nie wspominając ze moja mi obiła obydwa zderzaki w ciągu ostatnich 2mc :facepalm: muszę jej kupić jakieś wozidło bo na nowym setupie aż boję się pomyśleć :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

91H w orginale dla V6 :wink:

thx, mam wszystkie parametry, teraz tylko zdecydować się na producenta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wybierasz z nizszej półki to maxxis robi za***iste opony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wybierasz z nizszej półki to maxxis robi za***iste opony :decayed:
pewnie coś ze średniej, ale myślę też nad TOYO, miałem na Volvinie proxes-y i w zakrętach szła jak przyklejona :decayed:

---------- Post dopisany 02-04-2014 at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany 01-04-2014 at 13:39 ----------

No dobra papcie wybrane, teraz będą TOYO Proxes T1-R zobaczymy po założeniu jak avancik będzie wchodzić w zakręty :naughty:

---------- Post dopisany 05-04-2014 at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany 02-04-2014 at 15:50 ----------

Takie małe pytanko, czy lotka na klapę w S4 jest taka sama jak w RS4? Tak coś mi chodzi po głowie i nie wiem czy to warte zachodu :wink:

---------- Post dopisany 16-04-2014 at 05:09 ---------- Poprzedni post napisany 05-04-2014 at 16:42 ----------

no dobra, sprzet juz czeka na montaz :decayed: jest jedna mala kwestia. o ile dluzsze musza byc sruby do ET35? albo inaczej jaka dlugosc? bo podejrzewam ze trzeba bedzie zmienic, komenty mile widziane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty lepiej majster melduj kiedy na flache wbijasz:decayed:

srubki +10mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty lepiej majster melduj kiedy na flache wbijasz:decayed:

srubki +10mm

po pierwsze primo ultimo: wracam dopiero kolo 13 maja wiec ...

po drugie primo ultimo : +10mm ok, dzieki ale od jakiego wymiaru :kwasny: nie mam fury z soba :wink: a bym sobie juz zamowil.

---------- Post dopisany at 04:16 ---------- Poprzedni post napisany at 04:11 ----------

Poplyn wpław do nas na flache

obecnie jeszcze zbyt daleko na plywanie wplaw :kwasny: ale spox flache i za was wychyle, toc weekend idzie wiec juz sie mrozi :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śruby sa dluzsze o tyle ile dystans dorwiesz

+1:decayed:

Ori et jest 45 przy 35 juz dodajesz 10mm jak wrzucasz jeszcze jakis dysk np na et 30 to kolejne 5mm wiec w sumie 15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śruby sa dluzsze o tyle ile dystans dorwiesz

+1:decayed:

Ori et jest 45 przy 35 juz dodajesz 10mm jak wrzucasz jeszcze jakis dysk np na et 30 to kolejne 5mm wiec w sumie 15.

jesteś pewny? :wink:

a nie jest tak że np ET35 i dajesz normalne śruby :whistling: dopiero tak jak Kowi napisał - jest dystans, jest kombinowanie z dłuższymi śrubami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

japier... zawalilem sie kauem:facepalm:

tak to jest jak sie pisze posty po %:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...