Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jaki masz moduł, jest w wersji High?

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 424,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moduł czyta chyba z tel a nie z sim. Albo odwrotnie. Nie pamietam juz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

a jaki masz moduł, jest w wersji High?

tak z literka na końcu H

Opublikowano

Pany a jaka jest funkcjonalność modułu bluetooth z końcówką D jakbym chciał wrzucić kiere MF i Rns-e?

Opublikowano

Żadna.

To moduł LOW.

Opublikowano

ma problem z zakodowaniem modułu 8P0 862 335 D

po połączeniu kabelkiem vdcs 10.6 i zakodowaniu np 0011422 po naciśnięciu komendy do it wyskakuje mi ikonka 'Coding rejected error 31:request out ofrange'

Powiedzcie mi o co chodzi ? co robie nie tak ?

W jakim aucie masz ten moduł, a4 b6? To dlaczego chcesz zakodować diagnostykę przez CAN? Prawidłowe kodowanie to 0011822.

Opublikowano

Ja nei moge zmienic 3 cyfry w kodowaniu na 1.

Wyskakuje,ze nieprawidlowe kodowanie.

Opublikowano

A jakie masz teraz kodowanie?

Opublikowano

0001822

Chyba takie.

Chyba,ze mam 0001622,co by oznaczalo,ze nie moge 3 cyfry zmienic??

Opublikowano

No tak mi się wydaje, że wtedy kodowanie się wyklucza i stąd błąd.

Opublikowano

Ja nei moge zmienic 3 cyfry w kodowaniu na 1.

Wyskakuje,ze nieprawidlowe kodowanie.

ma tak samo.

ma problem z zakodowaniem modułu 8P0 862 335 D

po połączeniu kabelkiem vdcs 10.6 i zakodowaniu np 0011422 po naciśnięciu komendy do it wyskakuje mi ikonka 'Coding rejected error 31:request out ofrange'

Powiedzcie mi o co chodzi ? co robie nie tak ?

W jakim aucie masz ten moduł, a4 b6? To dlaczego chcesz zakodować diagnostykę przez CAN? Prawidłowe kodowanie to 0011822.

A4 b6. próbowałem zakodować 0011822 ale też nic. dopiero jak po koleji zmieniałem jedną z cyferek i klikałem "od it" kodowanie jakoś szło ale cyfry nr 3 nie da się zakodować gdyż wyskakuje wspomniany przeze mnie błąd.teraz mam kodowanie bodajże 0001822.Temat będę ogarniał w przyszły weekend więc się odezwę czy mi to wszystko działa.

Edytowane przez miikii

Opublikowano

Witam posiadam moduł z końcówką A z 2004r , chciały bym zapytać czy tak stary moduł będzie się łączył z nowszymi smartfonami , czy jest jakaś określona marka i modele które mogą się łączyć z tym modułem BT.

Opublikowano

Witam posiadam moduł z końcówką A z 2004r , chciały bym zapytać czy tak stary moduł będzie się łączył z nowszymi smartfonami , czy jest jakaś określona marka i modele które mogą się łączyć z tym modułem BT.

Nie będzie. Sam mam ten moduł i z Samsungiem Galaxy S3 już się nie łączy, tzn. łączy i od razu rozłącza. Samsung Galaxy S+ i Iphone4 z nim działają, bo sprawdzałem.

Opublikowano

Czyli znajdzie się telefonik który zadziała. A samsung z serij solid , jestem elektrykiem w firmie transportowej i taki mam służbowy telefon i z niego najczęściej korzystam.

Opublikowano

Czyli znajdzie się telefonik który zadziała. A samsung z serij solid , jestem elektrykiem w firmie transportowej i taki mam służbowy telefon i z niego najczęściej korzystam.

Jak tego nie sprawdzisz to nie będziesz wiedział. Ale moduł A nie miał jeszcze wszystkich standardów Bluetooth, dlatego rozłącza się z niektórymi nowymi telefonami. Może moduł D nie jest idealny, ale jest tani i działa o wiele lepiej, testowałem na Samsungu Galaxy S4 i chodził bardzo dobrze. :wink:

Opublikowano

Czyli znajdzie się telefonik który zadziała. A samsung z serij solid , jestem elektrykiem w firmie transportowej i taki mam służbowy telefon i z niego najczęściej korzystam.

Jak tego nie sprawdzisz to nie będziesz wiedział. Ale moduł A nie miał jeszcze wszystkich standardów Bluetooth, dlatego rozłącza się z niektórymi nowymi telefonami. Może moduł D nie jest idealny, ale jest tani i działa o wiele lepiej, testowałem na Samsungu Galaxy S4 i chodził bardzo dobrze. :wink:

A ja mam moduł d ale samsung s4 nie chce z nim gadać. Wcześniej miałem nokie e6 i działało bardzo dobrze.

Opublikowano

Pany moze ktos podpowie potrzebuje zamontować jakis zestaw głośnomówiący Bluetooth który bedzie obsługiwał 2 telefony koniecznie iphona 6 i bedzie mozna go podłączyć pod audi concert zeby działa tak jak ORI zestaw nie mam u siebie fisa.

Wysłane z mojego iPad za pomocą palca wskazujacego:)

Edytowane przez prezesik

Opublikowano

Mam pytanie: czy robiąc samemu wiązkę do połączenia BT z Concertem II należy te dwa przewody CAN skręcać ze sobą, jak w innych wiązkach CAN, czy nie trzeba, bo np. w wiązkach z NaviServis nie są skręcane-to wiem!? Jak ma być?!

Opublikowano

Mam pytanie: czy robiąc samemu wiązkę do połączenia BT z Concertem II należy te dwa przewody CAN skręcać ze sobą, jak w innych wiązkach CAN, czy nie trzeba, bo np. w wiązkach z NaviServis nie są skręcane-to wiem!? Jak ma być?!

Tak muszą być skręcone
Opublikowano

Mam pytanie: czy robiąc samemu wiązkę do połączenia BT z Concertem II należy te dwa przewody CAN skręcać ze sobą, jak w innych wiązkach CAN, czy nie trzeba, bo np. w wiązkach z NaviServis nie są skręcane-to wiem!? Jak ma być?!

Tak muszą być skręcone

OK. Dzięki za potwierdzenie.

Wyłapałem z tego rooooooozległego bardzo tematu chyba sedno dla podłączeń (konkretnie zrobienia samemu wiązki) pomiędzy BT i RNS-E oraz BT i Concert II. Jeśli jest jakiś błąd, to dajcie znać poprawię. W skrócie połączenia wyglądają tak:

Jeśli jest to prawidłowa rozpiska, to może warto by ją dorzucić do pierwszego posta, aby nie szukać takich rozpisek poprzez ponad 100 stron?! Decyzja malika!

Edytowane przez tomasm64

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.