Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość leonikers

wybaczcie lenistwo ale po przeczytaniu 15 stron tego wątku zwątpiłem i zadam to pytanie które możliwe już tu było:

Mam BT ori ale bez nawigacji, zwykły concert, wszystko fajnie, ale: Jak zaprogramować wybieranie głosowe?

Wyczytalem w pierwszych postach że komunikaty które tak strasznie mnie drażnią po niemiecku zmienię na angielski podłączając pod VAG i to mi sie podoba! Wyczytałem również jakieś hasło HILIFE cokolwek to znaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie vagiem wszystko zmienisz i ustawisz, ale możliwe że również da się zrobić to głosowo przez podanie odpowiednich komend, w Mitsubishi na pewno tak się da zrobić, także w Audi pewnie też. Z niemieckiego jestem noga, ale hilfe oznacza pomoc, a einstelung - ustawienia. Poczytaj trochę podstawowe komendy po niemiecku to może się dogadasz z autem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje podlaczyc pod głowny

rozpiska pinow do podlaczenia BT do RNS-a oczywiscie do concerta jest tak samo

piny RNS opis piny wtyczki BT

D15 +12V 1

D12 GND 2

D9 CAN-H 17

D10 CAN-L 18

B5 K-LINE 15

D11 MUTE 16

C6 TEL- 9

C12 TEL+ 8

MIKROFON

LINIA 11

GND 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie!

Czy jest ktoś kto ma pojęcie jak zrobić żeby ściszyć dźwięk połączenia w BT i zmusić go do zapamiętana tego ustawienia? System jest oryginalny, poprzednio miałem telefon SE i wszystko działało tak jak trzeba, jaką głośność miałem ustawioną raz, taka była zapamiętana. Teraz kupiłem Nokię E52 i za każdym razem gdy inicjowane jest połączenie można dosłownie ogłuchnąć. Wyciszam to ręcznie (tak jak trzeba czyli w momencie dzwonienia i trwania połączenia), ale po rozłączeniu BT i telefonu system nie pamięta ustawień i znów trzeba trzymać rękę w gotowości do ściszenia. Dodam, że soft w telefonie jest najnowszy.

Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi, bo jak kiedyś w nieoczekiwanym momencie zostanę ogłuszony przez dzwoniący BT to jeszcze w coś pizgnę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Wszystkich,

tez podłączam się do prośby kolegi. nie mogę ustawić wstępnej głosności jak ktoś dzwoni lub jak ja gdzieś dzwonię. Po podłączeniu VAG-a widać że jest taka opcja w RNS-ie ale jest nie aktywna. Chodzi o kanał 139 - call volume.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma znowu odwrotny problem rozmowa jest za cicho i pyta się jak można pogłośnić w telefonie ma niby na Full

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma znowu odwrotny problem rozmowa jest za cicho i pyta się jak można pogłośnić w telefonie ma niby na Full

jakie A4 (b6 czy b7) i jakie Radio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma znowu odwrotny problem rozmowa jest za cicho i pyta się jak można pogłośnić w telefonie ma niby na Full

jakie A4 (b6 czy b7) i jakie Radio ?

B7 i RNS-E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam modul D. Nie wszystkie kontakty z telefonu sa dostepne z FIS(nie wszystkie skopiowaly sie z telefonu do modulu). Jak to naprawic? Co moze byc przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..a no przyczyną jest zapewne moduł D ale sprubuj przelać kontakty sim na tel.(lub odwrotnie w zależności co widzi moduł) i możliwe że będą wszystkie :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..a no przyczyną jest zapewne moduł D ale sprubuj przelać kontakty sim na tel.(lub odwrotnie w zależności co widzi moduł) i możliwe że będą wszystkie :przebiegly:

Wlasnie o to chodzi ze wszystkie sa w tel, bez zadnych udziwnien etc. Modul potraktowal je wybiorczo. Jak skasowac wszystko co jest w module? Sparowac inny telefon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy moduł 8P0 862 335 C obsługuje tylko podstawowe funkcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy moduł 8P0 862 335 C obsługuje tylko podstawowe funkcje?

niby nie ale jest dość stary 2006r. i zadziała zapewne spoko z tel. z tego rocznika choć z tymi nowszymi też zapewne zakuka,ale to tylko teoria nigdy nie sprawdzałem funkcjonalności C

...wsio w 1 poście

PHONE INTERFACE BOX Full functionality unless shown otherwise

8E0 862 335 <MY 2005.5 A4 (North America) - no Bluetooth

8P0 862 335 <MY 2004 A3 - Basic functionality only

8P0 862 335 A MY 2004 A3/A4 - Basic functionality only

8P0 862 335 D MY 2005 A4 >8E-5-533 000 - Basic functionality only

8P0 862 335 E MY 2005 A4 8E-5-533 001>>8E-5-600 000 - Basic functionality only

8P0 862 335 C MY 2006 A4 8E-6-000 001/8E-6-800 001>>

8P0 862 335 B MY 2006 A3/A4 (North America)

8P0 862 335 F MY 2006.5 A3/A4 (Europe)

8P0 862 335 G MY 2006.5 A4 (North America)

8P0 862 335 M MY 2007 (Europe)

8P0 862 335 J MY 2007 (North America)

8P0 862 335 H MY 2007.5 (Europe)

8P0 862 335 L MY 2008 (North America)

8P0 862 335 K MY 2008 (Europe, sw 0340) -> may get replaced under warranty due to faulty firmware

8P0 862 335 Q MY 2008 (Europe, sw 0350)

8P0 862 335 R MY 2008 (North America)

8P0 862 335 N MY 2009 (Europe)

8P0 862 335 P MY 2009 (North America)

8P0 862 335 S MY 2009.5 (Europe)

8P0 862 335 T MY 2009.5 (North America)

..a no przyczyną jest zapewne moduł D ale sprubuj przelać kontakty sim na tel.(lub odwrotnie w zależności co widzi moduł) i możliwe że będą wszystkie :przebiegly:

Wlasnie o to chodzi ze wszystkie sa w tel, bez zadnych udziwnien etc. Modul potraktowal je wybiorczo. Jak skasowac wszystko co jest w module? Sparowac inny telefon?

dokładnie sparuj nastepny tel. zobacz co sie zadzieje(ten pierwszy rozłącz)

co do restartu BT możesz to zrobić np. z poziomu rns-e

tel-setup-opcje tel.-przywróć ustawienia fabryczne

tyle że niewiem czy cos to da jak widać 8P0 862 335 D MY 2005 A4 >8E-5-533 000 - Basic functionality only

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla informacji moduł 8P0 862 335 C nie jest Basic functionality, i łączy się bez problemowo z najnowszym Androidem ściąga kontakty itp :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla informacji moduł 8P0 862 335 C nie jest Basic functionality, i łączy się bez problemowo z najnowszym Androidem ściąga kontakty itp :decayed:

Czy można sterować nim z poziomu RNS-E? Widać tarczę telefonu i można zaimportować do RNS-E kontakty z telefonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla informacji moduł 8P0 862 335 C nie jest Basic functionality, i łączy się bez problemowo z najnowszym Androidem ściąga kontakty itp :decayed:

Czy można sterować nim z poziomu RNS-E? Widać tarczę telefonu i można zaimportować do RNS-E kontakty z telefonu?

Tak wszystko działa w RNS-E są kontakty, ostatnio wybierane numery, odebrane połączenia itp, jakość rozmowy bardzo dobra:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...