Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

Dla informacji moduł 8P0 862 335 C nie jest Basic functionality, i łączy się bez problemowo z najnowszym Androidem ściąga kontakty itp :decayed:

Czy można sterować nim z poziomu RNS-E? Widać tarczę telefonu i można zaimportować do RNS-E kontakty z telefonu?

Tak wszystko działa w RNS-E są kontakty, ostatnio wybierane numery, odebrane połączenia itp, jakość rozmowy bardzo dobra :decayed:

Hmm... wklej proszę zdjęcie ekranu RNS-E bo aż nie mogę uwierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to elegancko. Do tej pory myślalem, że C ma tylko podstawową funkcjonalnośc a tu proszę.

A VAG na pewno pokazywal że masz moduł C on board? Ostatnia opcja jaka mi przchodzi do głowy, to że w puszkę z naklejką C ktoś wpakował moduł Q. Tylko po co ktoś miał by coś takeigo robić :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na 100% C sprawdzone VCDS'em :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to zmieniam opis. Dzięki za hint.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest różnica pomiędzy pełną funkcjonalnością a Basic? Mam D i moge sterowac glosem, wybierac numery, kontakty sie importuja i sa widoczne na FIS, glosowy redial etc. To jest funkcjonalnosc Basic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest różnica pomiędzy pełną funkcjonalnością a Basic? Mam D i moge sterowac glosem, wybierac numery, kontakty sie importuja i sa widoczne na FIS, glosowy redial etc. To jest funkcjonalnosc Basic?

Roznica jest taka,ze z poziomu RNS nie mozemy nic robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to modul D chyba nie jest Basic :mysli:

Może zależy to od systemu na którym mamy telefon bo jak się okazuje ani C ani D nie jest basic? :mysli: Jaki masz telefon, z którym współpracuje RNSE?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja pamiętam to D to basic[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 11:47_________________________________________________8P0 862 335 D MY 2005 A4 >8E-5-533 000 - Btylko podstawowa funkcjonalność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

czy ktoś z was testował iPhone 4 z BT? Jaki moduł będzie w pełni współpracował? Dodam iż nie posiadam RNS-E tylko radio Symphony III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się z pytaniem o kompatybilność telefonu i pobierania książki telefonicznej. Czy ktoś testował HTC Desire z modułem Q ?

Ja używam Q w połączeniu z SonyEricsson Xperia X10. Najpierw Android 1.6, teraz 2.1

Wszystko działa*

* Na RNS nie ma numerów wybieranych/odbieranych z telefonu przed sparowaniem z modułem. Są widoczne tylko te wybierane/odbierane już po sparowaniu [nie wiem czy dobrze wytłumaczyłem o co mi chodzi]. Z SE P1i chyba je odczytywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się z pytaniem o kompatybilność telefonu i pobierania książki telefonicznej. Czy ktoś testował HTC Desire z modułem Q ?

Wszystko powinno działać jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modułu Q nie mam, ale skoro moje Desire działa z modułem basic to i z Q nie będzie problemów. No może całkiem bezproblemowo, to nie było. Na stockowym ROMie, co jakiś czas zrywało połączenie BT z modułem. Po podmianie ROMu w telefonie na customowy problem zniknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. W dniu dzisiejszym zakończyliśmy z kumplem instalację modułu BT Q do radia Concert II wszystko śmiga pięknie wraz z kierownicą mufu od A6 C6. Desire Z pobiera książkę telefoniczną. Bardzo zaskoczył mnie fakt iż działa również sterowanie głosem, myślałem że tego typu fanty tylko z RNS-E. Jedyne z czym mam problem, to nie mogę w moim module [8P0862335Q] ustawić języka angielskiego US kodowanego jako 0011877. Miałem nadzieję, że w US zamiast słowa "store" będzie "save", bo "store" jest bardzo podobne do "star", co znaczy strasznie utrudnia wprowadzanie kontaktów w momencie, gdy zamiast zapisać, dodaje "*" na koniec numeru...

Pojawia się następne pytanie. Czy ktoś testował książkę telefoniczną Samsungów na Androidzie ? Głównie chodzi o galaxy Ace, ale myślę że podobnie będzie każdy samsung z androidem działał, chyba że po prostu każdy telefon z androidem zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

czy ktoś z was testował iPhone 4 z BT? Jaki moduł będzie w pełni współpracował? Dodam iż nie posiadam RNS-E tylko radio Symphony III

podłączam się pod pytanie, u mnie RNS-E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej na temat modułu 8P0 862 335 C ? jakie ma funkcje itp

Dominik to jest moduł high więc kupuj spokojnie , bedzie mial tą samą funkcjonalnośc co np.Q i H ,może miec ograniczenia tylko z niektórymi telefonami (ściąganie książki z tel. , połączenia odebrane ,nieodebrane) ale do tego trzaby mieć jakiś wykaz który tel.działa full z jakii modułami

chyba pokusze sie o taką akcje i porosze użytkowników o pisanie jaki tel. i jaki moduł mają i czy jest full obsługa :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...