Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

wiekszosc sterownikow pracuje nawet do 3 h po wylaczeniu zaplonu i zaryglowaniu drzwi, nigdy nie wygasza sie np komfort , natomiast bt ma sie wylanczac, u mnie w trakcie rozmowy gdy wylacze zaplon bt automatycznie gasnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ktoś wie pod jakim numerem w ASO kryje się, kostka którą sie wkłada do modułu bt??? i czy każdy moduł np: A,D,E,H ma inna kostke POSIADAM ZESTAW CULLMANA wieć pry montażu bt moduł i kostka jest niezbędna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moduły blutka mają wszystkie takie same kostki:wink: kurde gdzieś mam numer zara poszukam:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą jeszcze sprawdziłem jak działa mój moduł i tak jak pisałem wcześniej jeśli jest aktywne połączenie to nawet po wyłączeniu zapłonu i wyciągnięciu kluczyka Bluetooth działa do momentu zakończenia rozmowy

I na logike rzecz biorac tak wlasnie powinien dzialac, bo jak gadam i wylacze zaplon to trzeba szukac tel. Aby kontynuować romowe a tak spokojnie rozmawiam

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą jeszcze sprawdziłem jak działa mój moduł i tak jak pisałem wcześniej jeśli jest aktywne połączenie to nawet po wyłączeniu zapłonu i wyciągnięciu kluczyka Bluetooth działa do momentu zakończenia rozmowy

I na logike rzecz biorac tak wlasnie powinien dzialac, bo jak gadam i wylacze zaplon to trzeba szukac tel. Aby kontynuować romowe a tak spokojnie rozmawiam

Sent from my iPhone using Tapatalk

to tak niepowinno być :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą jeszcze sprawdziłem jak działa mój moduł i tak jak pisałem wcześniej jeśli jest aktywne połączenie to nawet po wyłączeniu zapłonu i wyciągnięciu kluczyka Bluetooth działa do momentu zakończenia rozmowy

I na logike rzecz biorac tak wlasnie powinien dzialac, bo jak gadam i wylacze zaplon to trzeba szukac tel. Aby kontynuować romowe a tak spokojnie rozmawiam

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mylisz się kolego - po wyłączeniu zapłonu zestaw głośnomówiący powinien się wyłączyć (tak zaprojektowano to w Audi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czemu u mnie dziala??????

to jest fabryczny modul, moze robi roznice wersja bo ja mam ten najprostszy ktory nie zbiera ksiazki a na RNS'ie moge tylko odebrac lub rozlaczyc rozmowe, no i pokazuje mi zasieg telefonu (nie pokazuje np tej ikonki BT)

po za tym zest. glosnomowiacy dziala bez zadnych zastrzezen, automatycznie laczy telefon po wlaczeniu zaplonu, nie zrywa polaczen w trakcie i rozlacza tel po wyjeciu kluczyka (o ile nie ma polaczenia)

a jak sie wylaczy zaplon i nie wyciagnie kluczyka tak zeby radio nadal gralo to BT rozlaczy sie po kilku minutach

kabel mam za slaby zeby polaczyc sie z radiem wiec nie sprawdze bledow i ustawien

a moze to wasze BT sa popsute ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze to wasze BT sa popsute ;)

:facepalm: Zacznij od podłączenia kompa i sprawdzenia czy masz połączenie z BT (adres 77). Jeśli tak to podaj oznaczenie modułu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od siebie mogę dodać że mam BT z końcówką D - czyli podstawowa funkcjonalność i mi zrywa połączenie z telefonem po wyciągnięciu kluczyka, po wyłączeniu samego zapłonu BT nadal działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od siebie mogę dodać że mam BT z końcówką D - czyli podstawowa funkcjonalność i mi zrywa połączenie z telefonem po wyciągnięciu kluczyka, po wyłączeniu samego zapłonu BT nadal działa.

i tak też jest u mnie , a mam końcówkę H

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, przestal mi dzialac bluetooth w moje a4 B7 , jak sprawdzic najlepiej co sie moglo stac? i czy ewentualnie ktos moglby mi pomoc tzn. naprawic ?

dzieki za odpowiedz

bezpieczniki sprawdziłeś:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, przestal mi dzialac bluetooth w moje a4 B7 , jak sprawdzic najlepiej co sie moglo stac? i czy ewentualnie ktos moglby mi pomoc tzn. naprawic ?

dzieki za odpowiedz

a w ogóle vaga żeś pan podpinał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie co może być że nie mogę się połączyć z fabrycznym modułem bt,

podczas łączenia się rozłącza mi telefon połączony przez bt więc jakaś komunikacja jest ale nie może się połączyć ze sterownikiem,próbowałem vag-com 409 , polski vag i vag com commander, w polskim vagu wyskakują kropki zamiast nazwy modułu i pisze że próbuje przywrócić połączenie i nic i dodam że nie rozłącza mi rozmowy po wyciągnięciu kluczyka ,rozłącza dopiero jak zakończe rozmowę albo odejde za daleko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie co może być że nie mogę się połączyć z fabrycznym modułem bt,

podczas łączenia się rozłącza mi telefon połączony przez bt więc jakaś komunikacja jest ale nie może się połączyć ze sterownikiem,próbowałem vag-com 409 , polski vag i vag com commander, w polskim vagu wyskakują kropki zamiast nazwy modułu i pisze że próbuje przywrócić połączenie i nic i dodam że nie rozłącza mi rozmowy po wyciągnięciu kluczyka ,rozłącza dopiero jak zakończe rozmowę albo odejde za daleko

spostrzeżenie z mojej strony jest takie , że kabel masz pod konkretną wersję vcdsa a nie pod taką jaka Ci się w danej chwili podoba. Przez podpięcie kabla do innego oprogramowania niż dedykowane poprostu go nieodwracalnie możesz uszkodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie co może być że nie mogę się połączyć z fabrycznym modułem bt,

podczas łączenia się rozłącza mi telefon połączony przez bt więc jakaś komunikacja jest ale nie może się połączyć ze sterownikiem,próbowałem vag-com 409 , polski vag i vag com commander, w polskim vagu wyskakują kropki zamiast nazwy modułu i pisze że próbuje przywrócić połączenie i nic i dodam że nie rozłącza mi rozmowy po wyciągnięciu kluczyka ,rozłącza dopiero jak zakończe rozmowę albo odejde za daleko

spostrzeżenie z mojej strony jest takie , że kabel masz pod konkretną wersję vcdsa a nie pod taką jaka Ci się w danej chwili podoba. Przez podpięcie kabla do innego oprogramowania niż dedykowane poprostu go nieodwracalnie możesz uszkodzić

ale kabel działa normalnie(próbowałem 3 kabli) łączą się ze wszystkimi innymi sterownikami ,tylko z bt mają problem,

nie próbowałem tylko VCDS bo niemam skad pożyczyc kabla, mam kable do vag-com 311 ,409 i chiński vag-com commander

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...