Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

"Fabryczny moduł BT - 8P0 862 335 + (literka, dokładna rozpiska na końcu poradnika). "

Moze mi ktoś powiedzieć gdzie to jest bo nie widze na 1 stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Huberto_v a możesz sprawdzić swoje kodowanie??

Navi 8E0 035 192 C : 0319257

Tel 8P0 862 335 D : 0001822

:hi:

..moduł jest skodowany na basic czyli bez obsługi z poziomu rns-a itd. a że ciągnie kontakty na fisa to fart :wink4:

Adaś , Artur dajcie swoim fonom powrót do ustawień fabrycznych :naughty: może cuś zajarzy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Fabryczny moduł BT - 8P0 862 335 + (literka, dokładna rozpiska na końcu poradnika). "

Moze mi ktoś powiedzieć gdzie to jest bo nie widze na 1 stronie?

Poprawiłem tutorial malika (myślę, że nie będzie miał nic przeciwko :wink4:) - dodałem listę dostępnych modułów BT na końcu zwiniętej części pierwszego posta.

Huberto_v a możesz sprawdzić swoje kodowanie??

Navi 8E0 035 192 C : 0319257

Tel 8P0 862 335 D : 0001822

:hi:

..moduł jest skodowany na basic czyli bez obsługi z poziomu rns-a itd. a że ciągnie kontakty na fisa to fart :wink4:

Adaś , Artur dajcie swoim fonom powrót do ustawień fabrycznych :naughty: może cuś zajarzy :gwizdanie:

Z tego co pamiętam to u Artura nie odpalałem wersji Comfort więc całkiem możliwe, że to załatwi sprawę (jego kodowanie będzie za 30 minut).[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 20:08_________________________________________________Jeśli dobrze pamiętam to...

RNS-E: 0301713

BT: 0000522

Artur - zmień kodowanie BT na 0010522.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis odpalam a tutaj niespodzianka :):)

wszystko tak jak powinno byc ;);)

czasem tak bywa :cool1: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huberto_v a możesz sprawdzić swoje kodowanie??

Navi 8E0 035 192 C : 0319257

Tel 8P0 862 335 D : 0001822

:hi:

..moduł jest skodowany na basic czyli bez obsługi z poziomu rns-a itd. a że ciągnie kontakty na fisa to fart :wink4:

mozliwe ze fart... :gwizdanie: dzisiaj po robocie specjalnie raz jeszcze wszysko sprawdzalem czy dziala to co napisalem wyzej i dziala :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..kiedyś też miałem nokie N73 i za ciula z modułem H nie chciala gadać :no: nawet po wgraniu jakiś aplikacji które miały ciągać kontakty do BT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..kiedyś też miałem nokie N73 i za ciula z modułem H nie chciala gadać :no: nawet po wgraniu jakiś aplikacji które miały ciągać kontakty do BT

ja na chwile obecna mam najnowszy modol BT i tez sie z moja N8 czasem pier...niczy :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik...próbuje się umówić z Hubert_V ale jeśli się nie uda to od czwartku jestem w Minsku Mazowieckim...jeśli Ci to nie przeszkodzi to podjadę do Ciebie na zmianę kodowania :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik...próbuje się umówić z Hubert_V ale jeśli się nie uda to od czwartku jestem w Minsku Mazowieckim...jeśli Ci to nie przeszkodzi to podjadę do Ciebie na zmianę kodowania :mysli:

domin Ci to opanuje na cacy :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc sparwdzone i działa (nie u mnie :cool1: )

kodowanie modułu BT zgodne z tym co podał BART`s 0010522

a jeśli chodzi o nokie N8 to należy poprostu aktualizować oprogramowanie i wszystko powinno śmigać...z tel. Huberto_v jest :good:

dzięki Hubert za kodowanko...inne telefony działają i ściągają książkę tel. bez najmniejszych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc sparwdzone i działa (nie u mnie :cool1: )

kodowanie modułu BT zgodne z tym co podał BART`s 0010522

a jeśli chodzi o nokie N8 to należy poprostu aktualizować oprogramowanie i wszystko powinno śmigać...z tel. Huberto_v jest :good:

dzięki Hubert za kodowanko...inne telefony działają i ściągają książkę tel. bez najmniejszych problemów

..no i gitara :good: to teraz multi i sds :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc sparwdzone i działa (nie u mnie :cool1: )

kodowanie modułu BT zgodne z tym co podał BART`s 0010522

a jeśli chodzi o nokie N8 to należy poprostu aktualizować oprogramowanie i wszystko powinno śmigać...z tel. Huberto_v jest :good:

dzięki Hubert za kodowanko...inne telefony działają i ściągają książkę tel. bez najmniejszych problemów

spoko :th: najważniejsze ze dziala :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

to teraz multi i sds :wink4:

Działa to z RNS w wersji "C"? Sprawdzałeś taki wariant?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra potwierdzam...kodowanie dla nokia n8 0010522 i należy ściągnąć do tel. uaktualnienia i śmiga książka itd!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przeczytałem pięć stron tego tematu i nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.

Po pierwsze czy moduł BT działa z radiem chorus 2 lub concert 2?

Po drugie który moduł obsłuży telefony z androidem lub iOS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze czy moduł BT działa z radiem chorus 2 lub concert 2?

..jasne że działa , co do androida to szukaj modułów z końcówkami C,H,Q na tych sprawdzałem i śmiga :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Telefon można wtedy obsługiwać z poziomu radia? Jakie funkcję będą dostępne zastanawiam się nad fabrycznym modułem BT lub zestawem PAROTA i interesuje mnie co jest bardziej przyjazne w obsłudze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Telefon można wtedy obsługiwać z poziomu radia? Jakie funkcję będą dostępne zastanawiam się nad fabrycznym modułem BT lub zestawem PAROTA i interesuje mnie co jest bardziej przyjazne w obsłudze.

z poziomu radia nic nie wydłubiesz :confused4: radio wycisza tylko muzyke i daje głos z tel. za to jeśli masz kiere multi będziesz m iał kontakty z tel na fisie :naughty:

gdybyś miał rns-a to wtedy można sie pobawić :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...