Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2452067267_1.jpg

<br /><br />

Siemka wszystkim.

Pewnie znacie moją poprzednia audi :) wczorej wlasnie kupiłem nowe a4s4 i chcialbym nim z wami podzielic...

Silnik ma 1.9 TDI 110KM

z Wyposazenia ma: klimatronik, komputer pokładowy, el. szyby,el.lusterka,tempomat,alarm . reszte to widac na zdj:)

2452067267.jpg

<br /><br />

2452067267_2.jpg

<br /><br />

2452067267_4.jpg

<br /><br />

dsc08776.jpg

<br /><br />

nowe zdjecia:

DSC01560.jpg

DSC01546.jpg

DSC01552.jpg

DSC01554.jpg

DSC01572.jpg

DSC01573.jpg

Opublikowano

wyjepaj te brewki :facepalm: a tak to śliczna jest :thumbup1:

---------- Post dopisany at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany at 14:06 ----------

widzę że jesteś z Krakowa, wbijaj na spota w czwartek 19.30 w Galerii Kazmierz poziom niebieski :wink:

Opublikowano

ŁADNA :thumbup1: a brewki do śmieci :)

:hi:

Opublikowano

to Ty ją z allegro sprzątnąłeś:wink:

ładna sztuka

Opublikowano
  • Autor

no to ja Byłem:)

Opublikowano

Parę zmian i będzie naprawdę kox furka :kox: Na początek na pewno te brewki out!! :wink:

Opublikowano

Jak wyżej, brewki i chromowe klamki :thumbdown: w środku masz niezłego mixa, niebieskie fotele a boczki kremowe. Ktoś miał fantazje żeby tak Recaro obszywać :whistling:

Opublikowano

Nooo gruboo xD fajna Awdi tez widziałem na allegro ;) miliona km zycze

Opublikowano

brewki out :)

Opublikowano

Diesel :] z zew. s4 środek tez , tylko jak wyżej piszą ten środek psuje wszystko... już rozumiem fotele 2 kolory ale boczki kremowe i przełaczniki białe? i drewno :P pasuje coś z tym porobic :]

Opublikowano

Trochę popracujesz nad nią i masz naprawdę koksiastą maszyne :kox::decayed:

btw co to za felga? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

cos sie porobi z nia jak znajde czas;) bo teraz to w niemczech jestem:) a felga firma nie wiem a rozmiar 18 225x40 i oczywiscie zawieszenie Gwintowane:)

Opublikowano

Fajna, ale mix niezły ;]

z zewnątrz polift s4 a środek przedlift :D

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

no egzeplarz niezły, masz niezłe pole do popisu. Pierwsze co to tak jak Panowie piszą - brewki out, ten pseudo CHrom-Pakiet również, oznaczenia z tylnej klapy, bo niestety S4 to nie jest... poza tym wszystko całkiem spoko. i poprzednie koła były o wiele fajniejsze :wink:

Opublikowano

Co tu jest S4 oprócz zderzaka? :eusathink:

Opublikowano

co to za progi jakies takie dziwne?

Opublikowano

skąd te 160KM? Hamowałeś go? Czy ktoś Ci powiedział że czip i jakiś airbox daje 160KM ?

Opublikowano

Przyłączam się do pytania.

Opublikowano
co to za progi jakies takie dziwne?

dam sobie ręku uciąć, że to ori s4 tylko założone nieudolnie i bez oryginalnych mocowań (pewnie na wkręty)przez co się powyginały :facepalm:

popraw to bo furka ładna, do zrobienia tylko detale :wink:

---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ----------

albo te progi są zamienione stronami i dlatego nie pasują :eusathink:

Opublikowano

z tylu jest tak jak by byla nakladka ze zwyklych progow... czyba ze cien tak pada...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.