Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Maly przeglad po 110kkm - jaki koszt w ASO, gdzie najlepiej w Lublinie?


Tobi110

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

Musze zrobic przeglad po 110kkm. Poprzedni robilem "duzy" wiec ten bedzie "maly". Dzwonilem do ASO w Swidniku i tam za wymiane oleju i filtra oleju krzykneli ok 800-850 zl. Sama robocizna to podobno ok 500zl (za 2h). Koszmar. Czy ktos wie ile kosztuje taki przeglad w innych ASO i gdzie najlepiej go zrobic w okolicach Lublina?

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze ktoś by dodał co tam obejmuje ten przegląd dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno tylko wymiane oleju, filtra oleju i ogolne spopjrzenie na autko (czytaj - nic wiecej).

Za podpiecie do komputera 100 zl doplaty :-(. Dla mnie masakra dlatego pytam ile to kosztuje w innych ASO

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem przegląd w Rybniku i za wymiane oleju, filtru oleju, powietrza, kabiny oraz paliwa zapłaciłem 450zł z tym że olej miałem swój MOTUL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Skoda weźmie mniej :mysli:

ASO Skody nie bedzie raczej dużo tańsze, ale zapytac mozna :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlacze sie do tematu ale troszke z innej beczki :gwizdanie: czy orjetuje sie ktos moze gdzie mozna dokonac regeneracju turbiny na terenie Lublina ?? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlacze sie do tematu ale troszke z innej beczki :gwizdanie: czy orjetuje sie ktos moze gdzie mozna dokonac regeneracju turbiny na terenie Lublina ?? pozdrawiam

Oczywiście , że się orientuję. http://www.reampoland.pl/index.html?idg=kontakt&sklep= jedni z najlepszych w Polsce :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby ASO koncernu VAG ze sobą nie konkurowały mają zabronione wręcz serwisowanie aut spoza autoryzacji - w zasadzie omijaja to bo unikają wówczas podpinania pod komuter i nie rejestrują w systemie wizyty w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz ASO VW. ja robilem rozrzad, zaplacilem za robote 1/3 ceny ASO Audi. oczywiscie robilem to u nich ze wzgledu na wpis w baze ELSAWIN.

warto sie zorientowac, kiedy wymieniany miales plyn chlodzacy oraz hamulcowy - wymienia sie co 2-3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lublinie jest w ogóle ASO AUDI? Bo ja jak chciałem się zapytać o historię przeglądów to skierowali mnie za płot do ASO VW. Piszę o tym na wylocie do Świdnika.

Jasne , że jest.Danelczyk ma obok siebie salony Audi , Volkswagen i Skoda.Wszystkie w oddzielnych budynkach przy wylocie na Świdnik :th:

2007-06-14-08-01-19.jpg

2007-06-14-08-01-13.jpg

2007-06-14-08-00-59.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dzikidzidz

Witam Wszystkich

Musze zrobic przeglad po 110kkm. Poprzedni robilem "duzy" wiec ten bedzie "maly". Dzwonilem do ASO w Swidniku i tam za wymiane oleju i filtra oleju krzykneli ok 800-850 zl. Sama robocizna to podobno ok 500zl (za 2h). Koszmar. Czy ktos wie ile kosztuje taki przeglad w innych ASO i gdzie najlepiej go zrobic w okolicach Lublina?

Po co ASO?

- wymiana filtrów, oleju, przeciwpyłkowy, podłączenie do kompa, obejrzenie zawieszenia itd

Masz: Marek Abramek, Warszawska, tel. 81 5333010, bubli nie żenią i jeszcze trochę sie dowiesz...

W ASO to tylko niektóre częśći warto kupować...

Nawet nie wpuszczą Cię do warsztau...

pozdro

dzidz

sam niedługo jade na wymaiankę, tego co ty + skasowanie inspekcji SERVICE

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zrobie tak: kupie 4l oleju Mobil1 do TD z pompowtryskiwaczami (chyba Specjal V) i zaplace tylko za robocizne. Sama wymiana oleju 90zl w ASO - dzwonilem. Za co oni wolaja 850zl jak tylko wymiana oleju i filtra w biezacym przegladzie ma byc zrobiona.

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zrobie tak: kupie 4l oleju Mobil1 do TD z pompowtryskiwaczami (chyba Specjal V) i zaplace tylko za robocizne. Sama wymiana oleju 90zl w ASO - dzwonilem. Za co oni wolaja 850zl jak tylko wymiana oleju i filtra w biezacym przegladzie ma byc zrobiona.

Tomek

Ale wówczas nie ma co liczyć na wips w książce serwisowej a niektórym właśnie na tym zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zrobie tak: kupie 4l oleju Mobil1 do TD z pompowtryskiwaczami (chyba Specjal V) i zaplace tylko za robocizne. Sama wymiana oleju 90zl w ASO - dzwonilem. Za co oni wolaja 850zl jak tylko wymiana oleju i filtra w biezacym przegladzie ma byc zrobiona.

Tomek

Ale wówczas nie ma co liczyć na wips w książce serwisowej a niektórym właśnie na tym zależy.

znajomy robił taki przegląd w aso, cena w warsztacie była o kilkaset zł tańsza, ale właśnie decydował wpis w książce.

Kwota to około 800zł właśnie (Groblewski Gdańsk).

Pamiętaj, że potem możesz liczyć na jakieś zniżki jako "bywalec" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam miec wpisane w ksiazke ze przy takim przebiegu byla wymiana oleju i filtra i dostac ich pieczatke (mam nadzieje ze dotrzymaja slowa)

A moze ktos wie dokladnie co wchodzi w "maly przeglad" w ASO AUDI.

Na pewno wymiana oleju i filtra oleju ale co jeszcze?

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam miec wpisane w ksiazke ze przy takim przebiegu byla wymiana oleju i filtra i dostac ich pieczatke (mam nadzieje ze dotrzymaja slowa)

A moze ktos wie dokladnie co wchodzi w "maly przeglad" w ASO AUDI.

Na pewno wymiana oleju i filtra oleju ale co jeszcze?

Pozdrawiam

Tomek

Po wymianie oleju/filtrow dostajesz wpis w ksiazce bez zaznaczonej opcji przeglad. Wymiana oleju, filtra oleju i filtra przeciwpylkowego wraz z wkladem to koszt dokladnie 619 brutto w Gdansku. A szacunkowy koszt malego przegladu u Groblewskiego to 800-1000zl. Oprocz wymiany powyzszego, to zawiera sie jeszcze sprawdzenie okolo 30 rzeczy tj. czy zarowki swieca, czy klocki hamulcwoe sa wystarczajace, czy nie ma gdzies wyciekow itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...