Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji


milart

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie mp3-ki na zmieniarce śmigają aż miło. Problem Ami już odpada a jak by co to zawsze mam AUX-a. DZIĘKI:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam juz jestem po montażu IC z 3.0 biturbo dodatkowo doszedł zderzak polift i gril RS

IMG_0416.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milart mam ważne pytanko, czy na desce rozdzielczej narożne głośniki mają osłonkę z okręgiem bang&olufsen czy mają zwykłą osłonkę ?? A może ktoś z forumowiczów ma a4 b8 z b&o i mógłby zerknąć..

Jak masz B&O to oczywiscie , ze sa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mi wyciągnęli w aso w gda...

No to ładne dziadostwo.. Monitoringu raczej nikt Ci nie pokaże, chyba że na policję zgłosisz to może wtedy. O ile w ogóle jest takowy w sali napraw....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miales ori B&O ? Jak tak to sa jeszcze moze jakies szanse bo w PR bedziesz to mial... Sorry za pisownie ale nie polska klawiatura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mi wyciągnęli w aso w gda...

No to ładne dziadostwo.. Monitoringu raczej nikt Ci nie pokaże, chyba że na policję zgłosisz to może wtedy. O ile w ogóle jest takowy w sali napraw....

Mam oryginalnie B&O montowane, w papierach jest napisane. Gadałem dziś z kierownikiem blacharni bo auto trafiło na gwarancji do nich (na wew stronie klapy bagaznika lakier sie podniósł) i mają monitoring..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, wróciłem.. i na wtorek/srode mają mi nagrać cd z nagraniem wszystkich kamer na których widać moje auto. W poniedziałek wraca kierownik serwisu a podobno tylko on to może zrobić dlatego dopiero na za tydzień. Nagrania mają z miesiąca..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś u mojego ojca wspólnika zrobili to samo w Citroenie, było tam nagłośnienie JBL.. pan lakiernik szybko wyleciał po tym :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak słów. W ASO zawsze jakieś gówno podłożą. Jak nie przekręty przy wymianie oleju to inny cyrk. Ja mam swoich zaufanych mechanika i lakiernika i ASO z daleka mijam.

A zmieniając temat to ostatnio dałem do renowacji felgi 17" DBV po poprzednim samochodzie i przygotowano mi je do sezonu zimowego. Rysy zostały napawane, dwie były lekko prostowane, później piaskowanie i malowanie na grafitowy mat.

Efekt:

http://i744.photobucket.com/albums/xx88/milart11/Felgi%2017%20po%20renowacji/felga%201_zps0ac0570d.jpg

http://i744.photobucket.com/albums/xx88/milart11/Felgi%2017%20po%20renowacji/felga%202_zps757c6a73.jpg

Wszystko robione w firmie Strona główna - Kompleksowa naprawa felg, Warszawa | Renowacja felg | Prostowanie, Spawanie, malowanie felg, odlakierowywanie, piaskowanie, odkręcanie zabezpieczeń z kół, zabezpieczenia na kołach, demontaż zabezpieczeń z kół, spawanie aluminium, malo. Felgi jak nowe i na żywo robią super wrażenie. Zrobione naprawdę solidnie. Polecam firmę..

---------- Post dopisany 20-09-2012 at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany 19-09-2012 at 21:37 ----------

A na felgi wskoczą opony Nokian WR A3 225/50R17 98 V XL

http://www.oponeo.pl/Temp/nokian-wr-a3-resize-jpg-png-t-f-l600-sk3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraźcie się, ale znaczek S6 lub RS dokładany do auta z innym silnikiem wygląda dokładnie tak samo jak wszystkie M-power w BMW E30 pod wiejską dyskoteką. Co druga tam M3 :)

Ja w KRK znam taką A6 3,0tdi, która ma z przodu S6, a z tyłu uwaga: S6_______ 3,0tdi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraźcie się, ale znaczek S6 lub RS dokładany do auta z innym silnikiem wygląda dokładnie tak samo jak wszystkie M-power w BMW E30 pod wiejską dyskoteką. Co druga tam M3 :)

Ja w KRK znam taką A6 3,0tdi, która ma z przodu S6, a z tyłu uwaga: S6_______ 3,0tdi.

Nie wiem jak to przypiąć do tego tematu ale faktycznie wygląda to słabo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety znaczek zostaje bo został zalany jakims dziwnym klejem i bez uszkodzenia grila nie da sie go zdjac. chyba wcześniejszemu właścicielowi buchneli pare razy i zakleił na dobre:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraźcie się, ale znaczek S6 lub RS dokładany do auta z innym silnikiem wygląda dokładnie tak samo jak wszystkie M-power w BMW E30 pod wiejską dyskoteką. Co druga tam M3 :)

Ja w KRK znam taką A6 3,0tdi, która ma z przodu S6, a z tyłu uwaga: S6_______ 3,0tdi.

Nie wiem jak to przypiąć do tego tematu ale faktycznie wygląda to słabo..

No jak na mój gust chodzi o samochód peter22'a, ale też się zastanawiam, skąd jego wkładka o IC w tym temacie:decayed:

Co do samego wydechu, to mimo całego braku sympatii do firmy El-Tec, przez głupoty, jakie słyszałem przez słuchawkę w zeszłym roku - super robota:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...