Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ze zlotu BMW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oto jak na zlotach BMW koledzy wyrażaja dezaprobate dla wozów swoich innych kolegów. Bez komentarza.

dscf5147lj3jx3.jpg

Opublikowano

ciekawe gdzie był właściciel tej fury :sex: :doh1:

Opublikowano

ciekawe gdzie był właściciel tej fury :sex: :doh1:

Stawiał klocka u nich na dachu :polew:

Opublikowano

Pelna kultura.. :cool:

Opublikowano

Uroczy kolesie :thumbdown:

Opublikowano

Głupota i tyle :thumbdown: opinie są o włascieielach BMW :polew:

Opublikowano

oni leja na goscia ktory lezy za samochodem ... obok kola ... :polew:

Opublikowano

Suszyło go po poprzednim dniu? :polew:

No to go poją.

Opublikowano

a ktos tu niedawno plakal,ze psy sikaja mu na kolo a4-ki :gwizdanie:

chlopie,ciesz sie,ze nie masz bemki,wtedy ludzie lali by ci na maske :polew:

Opublikowano

Brak pytań - ja nie mam osobiście nic do bmkarzy ale jak patrzę na takie foty to chyba jest prawdą to co się o nich mówi :polew:

Opublikowano

wolę spoty audi jednak... :no:

Opublikowano

Kolejne potwierdzene kto u nas jeżdzi zacną marką BMW.Mam nadzieję,że w naszym klubie i w ogóle wśród użytkowników OOOO nie ma takich osobników.

Opublikowano

Kolejne potwierdzene kto u nas jeżdzi zacną marką BMW.

Bredzisz chłopie... nic mnie bardziej nie wkur... jak wrzucanie wszystkich do jednego wora.

Kilkudziesięciu kretynów robi opinie wszystkim właścicielom BMW w PL.

Ja też nam kilkunastu debili co jeżdzą Audi i jak mam to interpretować?

Opublikowano

to jest sector,leje na BMW wlascicielki tego psa,co leje mu na kolo jego audika.

zrobil jak mowil.

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kolejne potwierdzene kto u nas jeżdzi zacną marką BMW.

Bredzisz chłopie... nic mnie bardziej nie wkur... jak wrzucanie wszystkich do jednego wora.

Kilkudziesięciu kretynów robi opinie wszystkim właścicielom BMW w PL.

Ja też nam kilkunastu debili co jeżdzą Audi i jak mam to interpretować?

A ja śmiem dalej twierdzić,że jednak większość jest w tym przypadku tych złych.W każdym razie mnie się nie zdarzyło spotkać kogoś w wieku do 30 lat ułożonego,który jeździ BMW.Łepki kupują dla szpanu i popisu.Wszędzie są czarne owce ale w Audi napewno mniej niż w konkurencji.

Opublikowano

A ja śmiem dalej twierdzić,że jednak większość jest w tym przypadku tych złych.W każdym razie mnie się nie zdarzyło spotkać kogoś w wieku do 30 lat ułożonego,który jeździ BMW.Łepki kupują dla szpanu i popisu.Wszędzie są czarne owce ale w Audi napewno mniej niż w konkurencji.

Mylisz sie kolego i powielasz stereotypy które akurat przylgnęły do BMW

A ktoś ustatkowany przed 30-ką no choć by R. Kubica :tongue4:

Opublikowano

A ja śmiem dalej twierdzić,że jednak większość jest w tym przypadku tych złych.W każdym razie mnie się nie zdarzyło spotkać kogoś w wieku do 30 lat ułożonego,który jeździ BMW.Łepki kupują dla szpanu i popisu.Wszędzie są czarne owce ale w Audi napewno mniej niż w konkurencji.

Mylisz sie kolego i powielasz stereotypy które akurat przylgnęły do BMW

A ktoś ustatkowany przed 30-ką no choć by R. Kubica :tongue4:

Roberto to wyjątek i całkiem inna bajka.

A może kiedyś się spotkamy na browarku na rynku w Gliwicach to sobie pooglądamy BMW teamowców i

zobaczymy ile się pomyliłem.Pozdrowionka.

A co do stereotypów to o Audi też już słyszałem głosy,że się zaczyna robić tak jak w BMW.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.