Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciekawe filmy warte obejrzenia


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkim fanatykom nocnego kina polecam PARANORMALN ACTIVITY

Film oparty na materiałach zebranych przez policje!

Nie polecam ludziom o słabych nerwach(moją żona nie mogła zasnąć po obejrzeniu tego filmu :wink4: :wink4:

http://www.filmweb.pl/szukaj?q=+PARANORMALN+ACTIVITY&c=portal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Polecam "Prawo Zemsty" jeden z lepszych filmów jaki oglądałem w tym roku :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynka warta ogladniecia :wink4:

Dwojka straszny shit...

w dwójce jest za***ista muza :good: ale ogólnie lipa

ostatnio oglądałem stary film "Chopper" z 2000r. http://chopper.filmweb.pl/ - za***isty :decayed:

ponad to oglądam 3ci sezon Californication :kox: :kox: :kox:

do tego polecam :

http://strzelec.filmweb.pl/

http://najpierw.strzelaj.potem.zwiedzaj.filmweb.pl/ trochę ciężki ale ciekawy

http://las.vegas.parano.filmweb.pl/ klasyk, mój ulubiony :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponad to oglądam 3ci sezon Californication :kox: :kox: :kox:

NAJLEPSZY SERIAL W HISTORII :evil: :evil:

BZDURA - najlepszy serial w historii to "W Labiryncie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponad to oglądam 3ci sezon Californication :kox: :kox: :kox:

NAJLEPSZY SERIAL W HISTORII :evil: :evil:

BZDURA - najlepszy serial w historii to "W Labiryncie"

co kto lubi, jakie kto ma hobby :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Californication zrobił się już nudny i oklepany. Pierwsze dwa sezony były całkiem całkiem ale trzeci nuuuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponad to oglądam 3ci sezon Californication :kox: :kox: :kox:

NAJLEPSZY SERIAL W HISTORII :evil: :evil:

"Dexter" też jest dobry :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jutro mykam na Avatara :kox:

gdzie idziesz?

z opinii, ktore zaczerpnalem na necie w polsce jesli chodzi o IMAX - tylko w Łodzi warto isc. tylko tam jest cyfrowy projektor IMAX. Reszta IMAXow jest analogowa. obraz bedzie sztucznie rozciagany do formaty IMAXowego i sa juz glosy, ze jest lekko zamazany np tworzy sie ghosting. Avatar zostal nagrany w formacie 16:9 i sztucznie jest upsclaowany do formatu IMAXowego. tazke najlepiej isc na dobre Dolby 3D Digital Cinema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na takie własnie idę :wink4:

do bonarki, pisałem już :cool1:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 15:07_________________________________________________Panowie właśnie wróciłem z Avatara, powiem tak, mega mega za***isty film, chyba najlepszy jaki widziałem w ciągu ostatnich kilku lat, efekty :shocked: :shocked: :shocked:

tylko żeby nikt nie oglądał w zwykłym kinie, tylko 3 D !!!

MEGA :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na takie własnie idę :wink4:

do bonarki, pisałem już :cool1:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 15:07_________________________________________________Panowie właśnie wróciłem z Avatara, powiem tak, mega mega za***isty film, chyba najlepszy jaki widziałem w ciągu ostatnich kilku lat, efekty :shocked: :shocked: :shocked:

tylko żeby nikt nie oglądał w zwykłym kinie, tylko 3 D !!!

MEGA :kox: :kox:

potwierdzam :> mega produkcja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm fabuła...no jak by to Ująć...Jest fabuła :D :> idz do kina..Naprawdę się nie zawiedziesz :evil:

Mnie poraził efektami specjalnymi,ich szczegółami oraz ogólnie wykonaniem.Wielki szacun dla twórców.

Wybrałem opcje 3D i nie żałuje-miałem okazje siedzieć na wprost i w odpowiedniej odległości i stwierdzam ze świetnie widać szczególiki:jakieś małe owady,iskry ognia,błysk wystrzałów...

Film dość długi z reklamami początkowymi 3h siedzenia..Ale nawet tego nie odczułem...Refleksje?

Film postawił wysoką poprzeczkę nad przyszłymi produkcjami tej kategorii....JEST FENOMENALNY jak dla mnie.Zdjęcia wyimaginowanej przyrody twórców,całej planety oraz zwierząt robią niesamowite wrażenie-w niektórych momentach.scenach miałem dosłownie uczucie leku wysokości : :naughty: Sound.muzyka doskonałej jakości i idealnie oddaje atmosferę sytuacji i poszczególnych scen...

Polecam gorąco,będąc jeszcze pod wrażeniem produkcji.... :slina: :slina: :slina::evil: :> :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrenalina 1 i 2 - totalne głupoty..koleś ląduje ze śmigłowca i żyje dalej :decayed:

Jedynkę da rade stłamsic ...ale dwójka to już takie pierdoloty, że nie chce się oglądac :hi:

Przed chwilą skończyłem Hitmana i powiem, że muzyka, ujęcie kamery ( plus za ściągniecie ze scen z gry :kox: ) i akcja jest na prawdę dobra :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrenalina 1 i 2 - totalne głupoty..koleś ląduje ze śmigłowca i żyje dalej :decayed:

Jedynkę da rade stłamsic ...ale dwójka to już takie pierdoloty, że nie chce się oglądac :hi:

Przed chwilą skończyłem Hitmana i powiem, że muzyka, ujęcie kamery ( plus za ściągniecie ze scen z gry :kox: ) i akcja jest na prawdę dobra :kox: :kox: :kox:

Podzielam zdanie przedmówcy: Adrenaliny 2 nie da się oglądać... :confused4: Jedynka moim zdaniem była fajna, bo od samiusieńkiego początku do końca coś się działo - taki do odstersowania. :)

Jeśli chodzi o Hitmana to film rewelka, gra taka sobie - na odwrót z Max Paynem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...