Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystkim fanatykom nocnego kina polecam PARANORMALN ACTIVITY

Film oparty na materiałach zebranych przez policje!

Nie polecam ludziom o słabych nerwach(moją żona nie mogła zasnąć po obejrzeniu tego filmu :wink4: :wink4:

http://www.filmweb.pl/szukaj?q=+PARANORMALN+ACTIVITY&c=portal

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 434,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Polecam "Prawo Zemsty" jeden z lepszych filmów jaki oglądałem w tym roku :good: :good: :good:

Opublikowano

Jedynka warta ogladniecia :wink4:

Dwojka straszny shit...

w dwójce jest za***ista muza :good: ale ogólnie lipa

ostatnio oglądałem stary film "Chopper" z 2000r. http://chopper.filmweb.pl/ - za***isty :decayed:

ponad to oglądam 3ci sezon Californication :kox: :kox: :kox:

do tego polecam :

http://strzelec.filmweb.pl/

http://najpierw.strzelaj.potem.zwiedzaj.filmweb.pl/ trochę ciężki ale ciekawy

http://las.vegas.parano.filmweb.pl/ klasyk, mój ulubiony :kox:

Opublikowano

ponad to oglądam 3ci sezon Californication :kox: :kox: :kox:

NAJLEPSZY SERIAL W HISTORII :evil: :evil:
Opublikowano

ponad to oglądam 3ci sezon Californication :kox: :kox: :kox:

NAJLEPSZY SERIAL W HISTORII :evil: :evil:

BZDURA - najlepszy serial w historii to "W Labiryncie"

Opublikowano

ponad to oglądam 3ci sezon Californication :kox: :kox: :kox:

NAJLEPSZY SERIAL W HISTORII :evil: :evil:

BZDURA - najlepszy serial w historii to "W Labiryncie"

co kto lubi, jakie kto ma hobby :gwizdanie:
Opublikowano

dwoch i pol to jest to :evil:

Opublikowano

Californication zrobił się już nudny i oklepany. Pierwsze dwa sezony były całkiem całkiem ale trzeci nuuuda.

Opublikowano

nie znacie się i tyle :decayed:

Opublikowano

ponad to oglądam 3ci sezon Californication :kox: :kox: :kox:

NAJLEPSZY SERIAL W HISTORII :evil: :evil:

"Dexter" też jest dobry :decayed:

Opublikowano

Jak dla mnie "Sin City" "Miś" :good:

Opublikowano

Już jutro mykam na Avatara :kox:

Opublikowano

Już jutro mykam na Avatara :kox:

gdzie idziesz?

z opinii, ktore zaczerpnalem na necie w polsce jesli chodzi o IMAX - tylko w Łodzi warto isc. tylko tam jest cyfrowy projektor IMAX. Reszta IMAXow jest analogowa. obraz bedzie sztucznie rozciagany do formaty IMAXowego i sa juz glosy, ze jest lekko zamazany np tworzy sie ghosting. Avatar zostal nagrany w formacie 16:9 i sztucznie jest upsclaowany do formatu IMAXowego. tazke najlepiej isc na dobre Dolby 3D Digital Cinema.

Opublikowano

na takie własnie idę :wink4:

do bonarki, pisałem już :cool1:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 15:07_________________________________________________Panowie właśnie wróciłem z Avatara, powiem tak, mega mega za***isty film, chyba najlepszy jaki widziałem w ciągu ostatnich kilku lat, efekty :shocked: :shocked: :shocked:

tylko żeby nikt nie oglądał w zwykłym kinie, tylko 3 D !!!

MEGA :kox: :kox:

Opublikowano

na takie własnie idę :wink4:

do bonarki, pisałem już :cool1:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 15:07_________________________________________________Panowie właśnie wróciłem z Avatara, powiem tak, mega mega za***isty film, chyba najlepszy jaki widziałem w ciągu ostatnich kilku lat, efekty :shocked: :shocked: :shocked:

tylko żeby nikt nie oglądał w zwykłym kinie, tylko 3 D !!!

MEGA :kox: :kox:

potwierdzam :> mega produkcja :)

Opublikowano

Dokładnie MEGA MEGA Wyjebongo FILM.... :slina: :slina:

Opublikowano

ok koledzy a jak z fabułą - bajka dla dzieci z niebieskimi smerfami?

Opublikowano

hmm fabuła...no jak by to Ująć...Jest fabuła :D :> idz do kina..Naprawdę się nie zawiedziesz :evil:

Mnie poraził efektami specjalnymi,ich szczegółami oraz ogólnie wykonaniem.Wielki szacun dla twórców.

Wybrałem opcje 3D i nie żałuje-miałem okazje siedzieć na wprost i w odpowiedniej odległości i stwierdzam ze świetnie widać szczególiki:jakieś małe owady,iskry ognia,błysk wystrzałów...

Film dość długi z reklamami początkowymi 3h siedzenia..Ale nawet tego nie odczułem...Refleksje?

Film postawił wysoką poprzeczkę nad przyszłymi produkcjami tej kategorii....JEST FENOMENALNY jak dla mnie.Zdjęcia wyimaginowanej przyrody twórców,całej planety oraz zwierząt robią niesamowite wrażenie-w niektórych momentach.scenach miałem dosłownie uczucie leku wysokości : :naughty: Sound.muzyka doskonałej jakości i idealnie oddaje atmosferę sytuacji i poszczególnych scen...

Polecam gorąco,będąc jeszcze pod wrażeniem produkcji.... :slina: :slina: :slina::evil: :> :shocked:

Opublikowano
  • Autor

Adrenalina 1 i 2 - totalne głupoty..koleś ląduje ze śmigłowca i żyje dalej :decayed:

Jedynkę da rade stłamsic ...ale dwójka to już takie pierdoloty, że nie chce się oglądac :hi:

Przed chwilą skończyłem Hitmana i powiem, że muzyka, ujęcie kamery ( plus za ściągniecie ze scen z gry :kox: ) i akcja jest na prawdę dobra :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Adrenalina 1 i 2 - totalne głupoty..koleś ląduje ze śmigłowca i żyje dalej :decayed:

Jedynkę da rade stłamsic ...ale dwójka to już takie pierdoloty, że nie chce się oglądac :hi:

Przed chwilą skończyłem Hitmana i powiem, że muzyka, ujęcie kamery ( plus za ściągniecie ze scen z gry :kox: ) i akcja jest na prawdę dobra :kox: :kox: :kox:

Podzielam zdanie przedmówcy: Adrenaliny 2 nie da się oglądać... :confused4: Jedynka moim zdaniem była fajna, bo od samiusieńkiego początku do końca coś się działo - taki do odstersowania. :)

Jeśli chodzi o Hitmana to film rewelka, gra taka sobie - na odwrót z Max Paynem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.