Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciekawe filmy warte obejrzenia


Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się, Hitman to naprawdę niezły film :good: Max Payne też zły nie był wg mnie, miał swój klimat, niezłe efekty itd. co prawda na podstawie hitu jakim była gra można było zrobić coś lepszego, ale tak jak mówię, nie jest najgorzej :wink4:

Wczoraj natomiast łyknąłem sobie "Bękarty wojny" i... trochę się zawiodłem :confused4: Po samym tytule jak i po trailerze spodziewałem się niezłej sieki i robienia krwawej miazgi z nazistów... A wyszedł z tego kolejny, chwilami nudny, choć z niezłymi dialogami i grą aktorską, film Quentina :wink4: specyficzny ale ogólnie fajny 7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oglądałem i polecam film wciąga od pierwszych minut The.Taking.Of.Pelham.123.2009.DvDRip-FxM czyli "Metro Strachu"

Nieprawda... nudny i przewidywalny :disgust:

jak już jesteśmy przy filmach o zakładnikach i okupie to "Teoria chaosu" zdecydowanie lepiej wypada :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Avatara, wczoraj byłem i film piękny. Efekty specjalne również powalają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Avatara, wczoraj byłem i film piękny. Efekty specjalne również powalają.

Ja również. za tydzien ide 2 raz. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dla Ciebie i ognia", jeżeli ktoś lubi kino niezależne bez fajerwerków i kupy efektów specjalnych. Aktorstwo trochę kiepskie ale fabuła niczego sobie, chyba wzorowana trochę na zaginionej autostradzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem i polecam film wciąga od pierwszych minut The.Taking.Of.Pelham.123.2009.DvDRip-FxM czyli "Metro Strachu"

:polew: pełny kinowy tytuł :polew:

Ostatnio widziałem Rock'n'Rolla ale mieszane uczucia ma co do tego filmu choć zapowiadał się ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre artykulu dotyczace Avatara:

http://film-fx.blogspot.com/2009/12/dlaczego-czowiek-ma-pare-oczu-gdy.html

http://film-fx.blogspot.com/2009/12/recenzja-avatar-powinni-tego-zabronic.html[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 00:43_________________________________________________http://www.filmweb.pl/f419050/Droga,2009

POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega polecam Avatar'a bylem kilka dni temu i robi mega wrazenie, przenosi na pewien czas do zupelnie innej krainy, mozna sie oderwac od rzeczywistosci, warto obejrzec, polecam

a teraz wlasnie wrocilem z WCK-Wszystko Co Kocham, rowniez goraco polecam ten film, tym bardziej jak ktos lubi mlodzienczego punkrocka, bo kawalek w tym filmie "dobranoc wszystkim" jest b.niezly. a i historia o mlodych chlopakach,ich rozterkach ciekawie opowiedziana, tylko kurcze film jest o 18latkach, a ja jeszcze nawet 23 nie skonczylem i sie taaaka stara d*pa poczulem po obejrzeniu tego filmu, ze szok :wallbash: czemu nie moge miec tyle luzu i wolnosci co bohaterowie tego filmu ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś o 01.30 oglądałem Paranormal Activity jak ktoś lub od czasu do czasu się przestraszyć to polecam (oglądać w najlepiej w nocy i w ciszy.).....aha i Prawo zemsty też polecam dobry film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj bylem na Ciacho i... plytki, pusty, jak to polska komedia ale smialem sie przez 3/4 filmu takze nie zaluje ze pojechalem. Z kobietka mozna smialo obejrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Ciacho nie okazalo sie taka Super polska komedia jak zapowiadano :chytry:

Jedynie zwiastuny byly ciekawe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio oglądałem : "Blow - american dream", jeśli ktoś lubi biografie w tym wypadku jest to film na faktach z życia największego przemytnika koksu w historii USA czyli Gorga Junga, w roli głównej Johny Depp. Naprawde jeden z lepszych filmów (obok Scareface) jakie widziałem.polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...