Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"Firma" 20:50 TVN - klasyk Grishama w reżyserii Sidneya Pollaca

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w piątek idę na incepcję, skrobnę co i jak :wink4:

Opublikowano

Nowego shreka nie polecam. Pierwsze części są ok, to jest już wyklepane "na siłe".[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 13:31_________________________________________________A co do dziennka nimfonamanki :mysli: wypadało by obejrzeć :>

ale jeszcze lepiej przeczytać :decayed:

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

"Firma" 20:50 TVN - klasyk Grishama w reżyserii Sidneya Pollaca

Nowego shreka nie polecam. Pierwsze części są ok, to jest już wyklepane "na siłe".[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 13:31_________________________________________________A co do dziennka nimfonamanki :mysli: wypadało by obejrzeć :>

ale jeszcze lepiej przeczytać :decayed:

Podobnie jak Grishama... :gwizdanie:

Opublikowano

No dobra, a jaki programik na kompa do filmów :?:

Co polecacie :?:

Opublikowano

No dobra, a jaki programik na kompa do filmów :?:

Co polecacie :?:

KMPlayer jest całkiem ok :good:

Opublikowano

sub edit player

Opublikowano

Dzięki, już wessałem najnowszego allplayera :cool1:

Opublikowano

allplayer drugie miejsce, pierwsze best player :cool1:

Opublikowano

Dokładnie, Bestpalyer bez instalacji, 1MB i wszystko czego potrzeba. Niestety stary, poczciwy Subedit na WIN7 nie działa i nadal go nie aktualizują :(

Opublikowano

Co do filmów polecam "Potęgę strachu" - lepsza niż wyspa tajemnic, trzyma w napięciu do końca, częste zwroty akcji.

Odtwarzacz...ja używam kombajn jetAudio i instaluję go wszystkim, radzi sobie świetnie do muzyki i filmów.

All player za często świruje.

http://www.filmweb.pl/film/Pot%C4%99ga+strachu-2006-142672

Opublikowano

Ściągnąłem właśnie subedita i bestplayera i... Od razu wywaliłem allplayera :kox:

Dwa pierwsze programiki mimo "badziewnego" wyglądu są funkcjonalne i i bez porównania do "ładniutkiego" allplayera z którym są ciągle jakieś problemy...

Odnośnie filmów:

Obejrzałem sagę Bourna i... Chłop przez 3 części non stop uciekał, nawet nie miał czasu na kupke :kox:

Według mnie to nota 6/10. Wszystkie części na podobnym poziomie.

Wyspa tajemnic... Niby zaskakuje, ale jakoś tak wyjątkowo nie wciąga. Dobry film, ale nie porywający.

Na pewno nie zaszkodzi obejrzeć :wink4: Podobnie jak wyżej nota 6/10

Teraz czas na Potęgę Strachu :naughty:

Opublikowano

Obejrzałem sagę Bourna i... Chłop przez 3 części non stop uciekał, nawet nie miał czasu na kupke :kox:

Według mnie to nota 6/10. Wszystkie części na podobnym poziomie

W sumie te 3 części zarobiły na Świecie 905 MILIONÓW dolarów . wygląda na to że Komuś się jednak podobał :polew:

Opublikowano

Przecież nie napisałem że są kiepskie :gwizdanie:

Trochę ponad przeciętną i tyle, szału ni ma...

Na pewno to nie film na który warto iść do kina :wink4:

Opublikowano

Byłem w piątek na Incepcji, Leoś po raz kolejny pokazał klasę, mega fajny film, coś nowego przynajmniej, polecam :good:

Opublikowano

Ja dzis ide na Knight and Day z Cruise i Diaz. Trailer wygladal ciekawie, zobacze jak rzeczywiscie to wyglada.

Opublikowano

Ja byłem na Shreku - tak jak przypuszczałem tego 3d to nie ma wcale - tylko bilety droższe i meczące okulary :disgust: :disgust: :disgust: a film naciągany ale cały obraca się wokół pocałunków - wiec jak ktoś idzie z jakaś "świeża" panną to jest dobre podłoże :kox:

Opublikowano

Ja byłem na Shreku - tak jak przypuszczałem tego 3d to nie ma wcale - tylko bilety droższe i meczące okulary :disgust: :disgust: :disgust: a film naciągany ale cały obraca się wokół pocałunków - wiec jak ktoś idzie z jakaś "świeża" panną to jest dobre podłoże :kox:

100 % trafiona recenzja, nic dodać nic ująć :cool1:
Opublikowano

Wlasnie wroclem z Knight and day. Musze powiedziec ze szalu nie ma, ale tez nie nudzilem sie. Dobry film na niedzielne popoludnie z panna.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.