Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hornet , napisz czy warto zasysać kiedy już obejrzysz :chytry:

Jestem już po filmie i gniot straszny. Ciągnie się w nieskończoność a akcja jest tak zwarta jak w modzie na sukces.

Incepcję też zobaczyłem i stwierdzam że przereklamowany syf. Nie wiem czym ludzie się podniecają oglądając ją.

Dzisiaj poleci jeszcze :

- mirrors 2 :kox:

-wall street 2

- RED

-born to Raise Hell

bo na 15' calowym monitorze najlepszy film może być gniotem :gwizdanie: :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 434,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bo na 15' calowym monitorze najlepszy film może być gniotem :gwizdanie: :gwizdanie:

dokładnie :good:

filmy akcji oglada sie w kinie :good:

Weź sobie durne Transformersy , w kinie koxx jak c**j a w Canal+ lipa :decayed:

Opublikowano

bo na 15' calowym monitorze najlepszy film może być gniotem :gwizdanie: :gwizdanie:

dokładnie :good:

filmy akcji oglada sie w kinie :good:

Weź sobie durne Transformersy , w kinie koxx jak c**j a w Canal+ lipa :decayed:

Dlatego film o Fejsbuku obejrze dzisiaj w domu.

Opublikowano

bo na 15' calowym monitorze najlepszy film może być gniotem :gwizdanie: :gwizdanie:

dokładnie :good:

filmy akcji oglada sie w kinie :good:

Weź sobie durne Transformersy , w kinie koxx jak c**j a w Canal+ lipa :decayed:

Dlatego film o Fejsbuku obejrze dzisiaj w domu.

daj znać, bo zapowiedz była fajna, ale pewnie wybrali najlepsze momenty :wink4:
Opublikowano

hornet , napisz czy warto zasysać kiedy już obejrzysz :chytry:

Jestem już po filmie i gniot straszny. Ciągnie się w nieskończoność a akcja jest tak zwarta jak w modzie na sukces.

Incepcję też zobaczyłem i stwierdzam że przereklamowany syf. Nie wiem czym ludzie się podniecają oglądając ją.

Dzisiaj poleci jeszcze :

- mirrors 2 :kox:

-wall street 2

- RED

-born to Raise Hell

bo na 15' calowym monitorze najlepszy film może być gniotem :gwizdanie: :gwizdanie:

na 15 to może pasjansa układasz. 42" i nie o wielkość chodzi a o film. Jak Ci rozmiar zmienia fabułę to gratuluję. :polew:

RED - przyjemny film przy pifffffku. Są momenty do pośmiania się. [br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 19:23_________________________________________________

bo na 15' calowym monitorze najlepszy film może być gniotem :gwizdanie: :gwizdanie:

dokładnie :good:

filmy akcji oglada sie w kinie :good:

Weź sobie durne Transformersy , w kinie koxx jak c**j a w Canal+ lipa :decayed:

W kinie też lipa......

Opublikowano

jeden lubi jabłka a inny gruszki

w tym temacie można polemizować cały czas :gwizdanie:

Opublikowano

Incepcja :good:

Opublikowano

Incepcja :good:

właśnie zasysam z torrentów :kox:
Opublikowano

Incepcja :good:

właśnie zasysam z torrentów :kox:

Też dziś obejrzałem. Dobry film :good:

Opublikowano

Może powiecie mi co Was ujęło w incepcji ? Chyba nie efekty komputerowe ?

Opublikowano

Incepcja :good:

właśnie zasysam z torrentów :kox:

idz do kina... nie załuj tych 20 zl... [br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 21:24_________________________________________________

Może powiecie mi co Was ujęło w incepcji ? Chyba nie efekty komputerowe ?

nie, tylko za***isty scenariusz, fabuła i muzyka :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Incepcja :good:

właśnie zasysam z torrentów :kox:

idz do kina... nie załuj tych 20 zl... [br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 21:24_________________________________________________

Może powiecie mi co Was ujęło w incepcji ? Chyba nie efekty komputerowe ?

nie, tylko za***isty scenariusz, fabuła i muzyka :kox: :kox: :kox: :kox:

Muzyka fajna ale fabuła to szmira jakich mało.

Opublikowano

Dlatego jak hornet pisze że coś jest gniotem to trzeba zassać bo pewnie fajny film :kox:

Opublikowano

Dlatego jak hornet pisze że coś jest gniotem to trzeba zassać bo pewnie fajny film :kox:

:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Dlatego jak hornet pisze że coś jest gniotem to trzeba zassać bo pewnie fajny film :kox:

:polew: :polew: :polew: taki matrix po zawale :polew: :polew:

Opublikowano

Incepcja :good:

właśnie zasysam z torrentów :kox:

idz do kina... nie załuj tych 20 zl... [br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 21:24_________________________________________________

Może powiecie mi co Was ujęło w incepcji ? Chyba nie efekty komputerowe ?

nie, tylko za***isty scenariusz, fabuła i muzyka :kox: :kox: :kox: :kox:

Byłem w kinie - zasnąłem na scenie śnieżnej a`la James B.

Dlatego jak hornet pisze że coś jest gniotem to trzeba zassać bo pewnie fajny film :kox:

:polew: :polew: :polew: taki matrix po zawale :polew: :polew:

zgodzę się.

Opublikowano

o niebo lepsze od Incepcji

Shutter Island (Wyspa tajemnic)

Opublikowano

o niebo lepsze od Incepcji

Shutter Island (Wyspa tajemnic)

nie zgodzę się, że o niebo lepsze - ale polecam - dobry film :wink4:
Opublikowano

Wyspa Tajemnic szału nie robi...

Oczywiście dobry film, ale się nie wypowiem bo Incepcji jeszcze nie widziałem :)

Opublikowano

Dlatego jak hornet pisze że coś jest gniotem to trzeba zassać bo pewnie fajny film :kox:

Tu się nie wypowiedziałeś na temat incepcji czy mi się zdaje. Chyba oparłeś na spostrzeżeniach innych odnośnie filmu. Miarodajna ocena nie ma co :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.