Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja polecam "Prawdziwa Historia" jak dla mnie to film wymiata

prawdziwa-historia-p.jpg

Również polecam!! Film oparty na faktach który pokazuje że marzenia się czasem spełniają :good:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 434,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

"Melancholia". Nie powala. Mocna 7 w 10 stopniowej skali.

Opublikowano

"Kibol"

super film :good:

"Kibol" - Trailer filmu

Opublikowano

Bylem na "Auta 2" z chresniakami kobiety i musze powiedziec ze bylem zaskoczony jakoscia efektow 3D. Fabula, jak dla mnie OK.

Opublikowano

"ARTUR"

Opublikowano

to będzie hit jesieni, w kinach od września :polew:

[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 17:56_________________________________________________

P R O P A G A N D A w stylu "Pis" i jestem pewien, że ten mały kurdupel maczał w tym palce!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Byłem wczoraj dopiero... na KAC VEGAS 2 - za***isty :kox: :kox:

jak dla mnie w porownaniu do 1 dno,jeden smieszny moment pof ilmie jak zaczynaja ogladac zdjecia....a tak nic szczegolnego

Opublikowano

Byłem wczoraj dopiero... na KAC VEGAS 2 - za***isty :kox: :kox:

jak dla mnie w porownaniu do 1 dno,jeden smieszny moment pof ilmie jak zaczynaja ogladac zdjecia....a tak nic szczegolnego

ten film ogląda się upalonym :cool1:
Opublikowano

Byłem wczoraj dopiero... na KAC VEGAS 2 - za***isty :kox: :kox:

jak dla mnie w porownaniu do 1 dno,jeden smieszny moment pof ilmie jak zaczynaja ogladac zdjecia....a tak nic szczegolnego

ten film ogląda się upalonym :cool1:

:good:

Opublikowano

Ale wtedy praktycznie wszystko jest śmieszne.

Dla mnie totalne dno :thumbdown:

Opublikowano

wczoraj oglądałem NAZNACZONEGO i powiem że można go polecić tym którzy lubią horrory bez rozlewu krwi, a mimo to trzyma w napięciu z nieoczekiwanym zakończeniem, TRANSFORMERS to bajka choć z dobrymi efektami 3d

Opublikowano

Tożsamość - średnia... choć zaskakujący koniec

Naznaczony... taki dziwny... przypomina seriale reżyserowane przez Alfred Hitchcock... momentami potrafił przerazić, ale końcówka zepsuła film..

Opublikowano

Tożsamość - średnia... choć zaskakujący koniec

Naznaczony... taki dziwny... przypomina seriale reżyserowane przez Alfred Hitchcock... momentami potrafił przerazić, ale końcówka zepsuła film..

Tożsamość - bardzo dobry film

Naznaczony niezły - mozna spokojnie oebjrzec

Opublikowano

Tożsamość - średnia... choć zaskakujący koniec

Naznaczony... taki dziwny... przypomina seriale reżyserowane przez Alfred Hitchcock... momentami potrafił przerazić, ale końcówka zepsuła film..

Tożsamość - bardzo dobry film

Naznaczony niezły - mozna spokojnie oebjrzec

nie wiem co w tożsamości było takiego dobrego... kilkakrotnie powielany motyw, średnia gra aktorska... w połowie filmu można się było domyśleć już zakończenia choć nie w 100%
Opublikowano

Tożsamość - średnia... choć zaskakujący koniec

Naznaczony... taki dziwny... przypomina seriale reżyserowane przez Alfred Hitchcock... momentami potrafił przerazić, ale końcówka zepsuła film..

Tożsamość - bardzo dobry film

Naznaczony niezły - mozna spokojnie oebjrzec

nie wiem co w tożsamości było takiego dobrego... kilkakrotnie powielany motyw, średnia gra aktorska... w połowie filmu można się było domyśleć już zakończenia choć nie w 100%

Liam - jak zwykle rewelacyjny, Berlin jako miejsce akcji - :good:, pomysl na film - :good:

Opublikowano

Tożsamość - średnia... choć zaskakujący koniec

Naznaczony... taki dziwny... przypomina seriale reżyserowane przez Alfred Hitchcock... momentami potrafił przerazić, ale końcówka zepsuła film..

Tożsamość - bardzo dobry film

Naznaczony niezły - mozna spokojnie oebjrzec

nie wiem co w tożsamości było takiego dobrego... kilkakrotnie powielany motyw, średnia gra aktorska... w połowie filmu można się było domyśleć już zakończenia choć nie w 100%

Liam - jak zwykle rewelacyjny, Berlin jako miejsce akcji - :good:, pomysl na film - :good:

Liam moge się zgodzić...

no z tym Berlinem to musieli coś wymleć, bo wszystkie stolice środkowej i wschodniej europy już gościły filmowców z podobnymi scenariuszami :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.