Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo specyficzny film z niespotykanym klimatem, warto obejrzeć :good:

To bym obejrzał, bo lubię filmy z dreszczykiem emocji, a zapowiada się interesująco :wink4:

Hodejegerne (Headhunters) (2011) Trailer #2

Interesująca pozycja :good:, trzeba sprawdzić :naughty:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 434,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zemsta Cieci - dla zabicia czasu można obejrzeć

Opublikowano

:naughty::kox::decayed:

db2sD4P_Ieg

Opublikowano

:naughty::kox::decayed:

db2sD4P_Ieg

Zawsze marzyłem razem oglądnąć tych staruszków :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::decayed:

A tutaj takie cośik:

81606910.jpg

Opublikowano

:good: polecam

93d1311264501-kret-2011-kret.jpg

Opublikowano

:naughty::decayed:

UUObgxCoUgA

Zapowiada się ciekawie :przebiegly:.

Oglądałem pierwszą część. Bardzo dobra :good:.

Ktoś kto lubi takie filmy będzie zadowolony

Opublikowano

:naughty::decayed:

UUObgxCoUgA

Zapowiada się ciekawie :przebiegly:.

Oglądałem pierwszą część. Bardzo dobra :good:.

Ktoś kto lubi takie filmy będzie zadowolony

Trzeba będzie obejrzeć :)

A tym czasem :gwizdanie:

59929647.jpg

Cholery jedne mogli dać mu RS5 a nie M3ke :decayed:

Opublikowano

:naughty::decayed:

UUObgxCoUgA

Zapowiada się ciekawie :przebiegly:.

Oglądałem pierwszą część. Bardzo dobra :good:.

Ktoś kto lubi takie filmy będzie zadowolony

Trzeba będzie obejrzeć :)

A tym czasem :gwizdanie:

59929647.jpg

Cholery jedne mogli dać mu RS5 a nie M3ke :decayed:

Pablo ty jesteś tu głównym napędzającym :good:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 22:46_________________________________________________Ten wątek :wink4:

Opublikowano

:naughty::decayed:

UUObgxCoUgA

Zapowiada się ciekawie :przebiegly:.

Oglądałem pierwszą część. Bardzo dobra :good:.

Ktoś kto lubi takie filmy będzie zadowolony

No wreszcie druga częsc :kox: super teraz czekam na HITMAN 2 :)

Opublikowano

Coś czuje że będzie wielka kupa z tego Ghost rider 2 :gwizdanie:

Opublikowano

Oglądał ktoś te filmy:

80 milionów,

Wymyk

?

Nie wiem na co sie wybrać dziś.

Opublikowano

Ja obejrzałem dziś... HOSTEL III ... nawet fajny spodziewałem się kupy a dał rade :good:

Opublikowano

A tym czasem :gwizdanie:

59929647.jpg

Cholery jedne mogli dać mu RS5 a nie M3ke :decayed:

dzisiaj będę oglądał
Opublikowano

A tym czasem :gwizdanie:

59929647.jpg

Cholery jedne mogli dać mu RS5 a nie M3ke :decayed:

dzisiaj będę oglądał

Szału nie było ale da się oglądnąć :good:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 12:34_________________________________________________38984104.jpg

Oglądałem wczoraj, masakra jak ludzie umierają przez wirus, dla mnie 6,5-7,0/10[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 12:38_________________________________________________

Ja obejrzałem dziś... HOSTEL III ... nawet fajny spodziewałem się kupy a dał rade :good:

Jest w DVDRip i BRRip, czekam na 720p lub 1080p.

41311735.jpg

:decayed:

Opublikowano

7238273.3.jpg

Clay (Hayden Christensen) wiedzie szczęśliwe życie. Ma piękną narzeczoną (Jessica Alba), dobrą pracę i dużo pieniędzy. Pewnego dnia dowiaduje się, że cierpi na nieuleczalną chorobę serca. Może go uratować jedynie przeszczep. Po szybkim ślubie z Sam okazuje się, że znaleziono dla niego nowe serce. Kiedy operacja się zaczyna, Clay odkrywa, że nie został uśpiony. Widzi, słyszy i czuje, jednak nic nie może zrobić, gdyż jest sparaliżowany. Z przerażeniem odkrywa, że jego los już został przesądzony. Wydaje się, że jedyną osobą, na którą może liczyć, jest jego żona...

:good:

Opublikowano

Ja obejrzałem " Lodowa Groza" Ice Road Terrror ocena średnia żeby nie powiedziec że słaba... 5/10 taki na bardzo wielką nude :mysli:

Opublikowano

A ja polecam 'Boardwalk Empire'. Polski tytuł 'Zakazane imperium'.

http://www.filmweb.pl/serial/Zakazane+imperium-2010-427194

boardwalkempireseason2p.jpg

Z dużą starannością oddane realia okresu międzywojennego w USA, czasu prohibicji. Wnętrza mieszkań i rezydencji, stroje, samochody. Palce lizać.

Oprócz szkicu czasów prohibicji, rodzących się wtedy fortun, kulis funkcjonowania mechanizmów demokracji, pokazuje jak wielkie zmiany w obyczajowości się dokonały (np. rola kobiet w tamtych czasach, wtedy to dopiero palili papierosy .... :naughty: ) Ale też pokazuje, że ciemna strona ludzkiej natury nie zmienia się od pokoleń.

Ciekawie, wielowymiarowe postacie, dobry scenariusz. Chce się czekać na kolejne odcinki.

Warto, naprawdę :good:

Opublikowano

A ja polecam 'Boardwalk Empire'. Polski tytuł 'Zakazane imperium'.

Ciekawie, wielowymiarowe postacie, dobry scenariusz. Chce się czekać na kolejne odcinki.

Warto, naprawdę :good:

AndyN

Jakie kolejne odcinki?

Mówisz o serii nr 3? To dopiero na jesień 2012

A film Porwanie wspominany na poprzedniej stronie przez PABLO to jakaś katastrofa - ludzie wychodzili z kina

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.