Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tom-Cruise-Oblivion-wallpapers-2.jpg

Obejrzałem dzisiaj "Niepamieć", jak dla mnie ciekawy i warty obejrzenia, daję 7/10 :wink:

Jak dla mnie 8/10 - dobry film sci-fi z dozą filozofii i elementów postapo. Świetne efekty i estetyczna stylistyka. Od razu widac, ze to gosciu od TRONa robil. Zreszta facet jest z pochodzenia Polakiem, a z zawodu grafikiem komputerowym. To widac:wink:. Do tego muza M83. POLECAM ale tylko w kinie.

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 434,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany potrzebuje nazwe filmu z okresu lat 1990-2000(chyba) w którym była fabuła z budowa posągów na wyspie wielkanocnej. Trochę to dziwnie brzmi ale kiedys oglądaem ten film i chciałbym jeszcze raz obejrzeć:wink:Kojarzy ktoś coś?

Opublikowano

IRON MAN 3 - daje radę, polecam.

Opublikowano
Pany potrzebuje nazwe filmu z okresu lat 1990-2000(chyba) w którym była fabuła z budowa posągów na wyspie wielkanocnej. Trochę to dziwnie brzmi ale kiedys oglądaem ten film i chciałbym jeszcze raz obejrzeć:wink:Kojarzy ktoś coś?

Rapa Nui (1994) - Filmweb

6982099.3.jpg

Opublikowano
Pany potrzebuje nazwe filmu z okresu lat 1990-2000(chyba) w którym była fabuła z budowa posągów na wyspie wielkanocnej. Trochę to dziwnie brzmi ale kiedys oglądaem ten film i chciałbym jeszcze raz obejrzeć:wink:Kojarzy ktoś coś?

Rapa Nui (1994) - Filmweb

http://1.fwcdn.pl/po/11/67/31167/6982099.3.jpg

Oooo wielkie dzięki:good:

Opublikowano

Porównajcie jak wyglądali w 2001 a jak teraz

Opublikowano
http://www.moviedeskback.com/wp-content/uploads/2012/12/Tom-Cruise-Oblivion-wallpapers-2.jpg
Obejrzałem dzisiaj "Niepamieć", jak dla mnie ciekawy i warty obejrzenia, daję 7/10 :wink:

Jak dla mnie 8/10 - dobry film sci-fi z dozą filozofii i elementów postapo. Świetne efekty i estetyczna stylistyka. Od razu widac, ze to gosciu od TRONa robil. Zreszta facet jest z pochodzenia Polakiem, a z zawodu grafikiem komputerowym. To widac:wink:. Do tego muza M83. POLECAM ale tylko w kinie.

Byłem w środę, nawet ok ale bardziej dla facetów bo połówce średnio się podobał :grin:

Chociaż w kinie widziałem że przyszła sama laska i oglądała jak i również gość :decayed:

---------- Post dopisany at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ----------

730d2808779bdff27c187488f7b50872.jpg

Oglądał ktoś?

Opublikowano
Porównajcie jak wyglądali w 2001 a jak teraz

też z tamtych lat kalsyka:wink:

Opublikowano

Mama (2013) - Filmweb fajny,choc gdyb go dopracowac,mógłby byc super

Martwe zło (2013) - Filmweb to samo jak wyżej,ale to juz domena wszystkich horrorów ostatnio:kwasny:

Opublikowano

Nowa Teksanska Masakra Pila Mechaniczna 3D... :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Podobaja mi sie wszystkie części

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

widział ktoś "28 pokoi hotelowych"?

scenariusz niezły .....

Opublikowano

Widzial ktos Nadprzyrodzony Pakt ??????

Opublikowano

jadę z Soprano, od Sezonu nr 1

"utylizacja odpadów "

polać się można ..... :polew:

Opublikowano

Iron Man 3 7/10 polecam

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

A ja polecam serial Homeland. Genialny

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Szukam starego filmu: Być dziwka z Teresa Russel nie mylic z Orlovsky

Ma ktos gdzie link ? Przekopalem neta i nic....

Opublikowano

Był ktoś na Panacuem?

Opublikowano

Panowie, szybkie pytanie, zaraz usuwam :)

Jak się nazywał film gdzie w pierwszej scenie facet wpadł w poślizg i kręcił się z minute i sprzelał do wszystkich trzymając jeszcze kawe w ręce ? :) Mam na końcu języka kurde..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.