Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

The Lone Ranger fajny film. Porównując do Piraci z Karaibów jest to film na kilka razy ;) Lubię takie klimaty.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Django' koliber, polecam

Opublikowano

koliber fajny film jak wszystkie z jasonem stathamem

Opublikowano

Grawitacja 3D - nawet fajne, czas szybko zleciał :decayed:

Opublikowano

Jeździec znikąd obejrzany ... lepszy niż te komedie ale... jakiś wymiot to to nie jest ... daje 7/10 ... za to teraz na kino polska Skazany na bluesa ... 10/10 :D:thumbup:

Wysłane z telewizora Note2

Opublikowano

Choc nie przepadam za Dzemem to film jest super.

Kot zayebiscie zagral Ryska :kox:

Opublikowano
Choc nie przepadam za Dzemem to film jest super.

Kot zayebiscie zagral Ryska :kox:

Moim zdaniem to mega klasyk ... tak samo jak jessteś bogiem uprowadzenie agaty młode wilki i to o Agacie mróz .. :D te filmy maja 10/10

Wysłane z telewizora Note2

Opublikowano
Opublikowano

Daj znać po wszystkim jak było ...:D bo fracuskie filmy jakoś tak średnio ...

Wysłane z telewizora Note2

Opublikowano

Les Miserables 5/10. Nie rozumiem filmów śpiewanych :facepalm: Jedynie kostiumy fajne.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

Mario film wyłączylem po 40 minutach bo... miałem dość śpiewania Gladiatora i Volverina :polew::facepalm: Nie oglądałem wcześniej żadnego trailera bo jak zobaczyłem obsadę to byłem pewny że będzie dobry film i później niedowierzałem w jakim grają filmie :grin:

Choć z drugiej strony usmiałem się :)

Kostiumy i obraz robią robotę nie ma co ukrywać a ta młoda laska co również grała w ostatnim Batmanie dostała Oscara za rolę w tym filmie, ludzie zaczną śpiewać w filmach to szybko będą dostawać Oscary :grin:

Opublikowano

A moze cos z gangsterskiej klasyki polecam: chlopcy z ferajny, zycie karlita, doni brasco, dawno temu w ameryce, prawo bronxu, casino, ojciec chrzestny, czlowiek z blizna, czy cos nowszego np. American gangster czy the ice man chistoria jednego z najwiekszych platnych zabujcow na uslugach rodziny Gambino

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

koliber fajny film jak wszystkie z jasonem stathamem

Juz niebawem niezniszczalni 3

Opublikowano

Widział ktoś to ??? Bo juz nie chce gówien ściągać...

y2ejyby3.jpg

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
A moze cos z gangsterskiej klasyki polecam: chlopcy z ferajny, zycie karlita, doni brasco, dawno temu w ameryce, prawo bronxu, casino, ojciec chrzestny, czlowiek z blizna, czy cos nowszego np. American gangster czy the ice man chistoria jednego z najwiekszych platnych zabujcow na uslugach rodziny Gambino

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

koliber fajny film jak wszystkie z jasonem stathamem

Juz niebawem niezniszczalni 3

Sprawdzaj pisownię, bo byki robisz nieziemskie :D

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano
A moze cos z gangsterskiej klasyki polecam: chlopcy z ferajny, zycie karlita, doni brasco, dawno temu w ameryce, prawo bronxu, casino, ojciec chrzestny, czlowiek z blizna, czy cos nowszego np. American gangster czy the ice man chistoria jednego z najwiekszych platnych zabujcow na uslugach rodziny Gambino

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

koliber fajny film jak wszystkie z jasonem stathamem

Juz niebawem niezniszczalni 3

Sprawdzaj pisownię, bo byki robisz nieziemskie :D

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Polecam wszystkie odcinki programów Profesora Jana Miodka :wink:

Opublikowano

Jeśli chodzi o seriale to polecam Dextera :kox: Jak dla mnie to kozak :naughty:

Opublikowano

Wczoraj w tv był film "Duże Dzieci" jak ktoś jeszcze nie oglądał polecam. Beka cały film 10/10.

Opublikowano

Druga część już gorsza niestety :thumbdown:

Opublikowano

"Chistoria zabujców" - nowy tytuł dla jakiejś polskiej "superprodukcji" :kox:

Opublikowano

Aaa właśnie Polskie to "drogowka" pozytywnie mnie zaskoczył ten film. Jak na. Pl to mocne 8 polecam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.