Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Byłem na premierze The Wolverine. Na pewno lepszy niż geneza wolverine, ale Mangold nie miał kompletnie pomysłu na drugą połowę filmu. Podobno w trakcie kręcenia zmienial się sceneriusz wielokrotnie bo producenci mieli swoją wizję i wyszło jak wyszło. 7/10

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 434,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobry film 7,5/10 :thumbup1:

Nie wiem dlaczego nie zwróciłem wcześniej uwagi na ten film, ale jutro go opanuję :)

"After Earth" - Słaby. Zasypiałem kilkukrotnie, jedyne na co zwróciłem uwagę to na ładne krajobrazy stworzone przez komputer ;)

"Obecność" - Dobry, teraz czekam na Naznaczony 2 :)

Opublikowano

Dobry film 7,5/10 :thumbup1:

widziałem go jakies dwa miesiące temu, mieszane uczucia mam co do niego

Opublikowano

a ja ze starych filmów polecam cos od Kubricka, np. Mechaniczna pomarańcza, albo lśnienie :)

Opublikowano

z nie cierpliwością czekam na:

Jack Strong (2013) - Filmweb

Opublikowano
z nie cierpliwością czekam na:

Jack Strong (2013) - Filmweb

o to to to! byłem wczoraj na raschu i puszczali zwiastun tego, chwile poczekamy ale chyba warto:wink:

Opublikowano

BTW; Kierowcy F1 w latach 80 musieli mieć jaja... Scigać się w deszczu 500KM bolidem bez abs i żadnej kontroli trakcji na Nordschleife:shock3: Teraz to mają piknik:wink:

Opublikowano

A teraz mają abs i kontrole?:whistling:

Opublikowano
A teraz mają abs i kontrole?:whistling:

Nie a ścigają się na Nordschleife?:whistling:

Opublikowano
A teraz mają abs i kontrole?:whistling:

Nie a ścigają się na Nordschleife?:whistling:

A co,skrzyżowania tam były jakieś?

Opublikowano

polecam serial Arrow:thumbup1:7465116.3.jpg?l=1355197012000

Opublikowano

byliśmy na tym filmie

Polecam

Opublikowano
byliśmy na tym filmie

Polecam

Również polecam film trzyma się kupy i zmyły wali co chwile sugeruje ze to ten tamten robi człowiekowi wodę z mózgu :wink:

Opublikowano

Coś mi się obiło o uszy że maja zrobić Star Wars VII :eusathink::eusathink::eusathink::eusathink:

Opublikowano
A teraz mają abs i kontrole?:whistling:

teraz wszysto jest kontrolowane przez komputer zawieszenie, aerodynamika itd. itp :wink:

---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ----------

BTW; Kierowcy F1 w latach 80 musieli mieć jaja... Scigać się w deszczu 500KM bolidem bez abs i żadnej kontroli trakcji

w latach 80 byla turbina i bolidy po 1200-1400kM :decayed: deszcz 1400 i czysty pojazd :wink: teraz o F1 mowia " epoka playstation " :decayed:

1450 :grin::naughty::naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

aby nie odbiegac od tematu to polecam MEGA film i nie fikcja a FAKTY :wink:

Opublikowano
A teraz mają abs i kontrole?:whistling:

teraz wszysto jest kontrolowane przez komputer zawieszenie, aerodynamika itd. itp :wink:

---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ----------

BTW; Kierowcy F1 w latach 80 musieli mieć jaja... Scigać się w deszczu 500KM bolidem bez abs i żadnej kontroli trakcji

w latach 80 byla turbina i bolidy po 1200-1400kM :decayed: deszcz 1400 i czysty pojazd :wink: teraz o F1 mowia " epoka playstation " :decayed:

Żaden komputer nie steruje ani zawieszeniem,ani elementami aerodynamiki,jedynym ruchomych elementem jest klapa w tylnym skrzydle (DRS) i aktywuje ją kierowca.

W latach 80 faktycznie były takie silniki,ale o ile pamietam,byly stosowane tylko w kwalifikacjach,miały dostarczać ok 1400PS,ale nigdy nie zostało to potwierdzone.

Opublikowano

ogladnij te dwa filmy wyzej... bedziesz wiedzial, ze to prawda :wink:

Opublikowano
ogladnij te dwa filmy wyzej... bedziesz wiedzial, ze to prawda :wink:

zamiast oglądać filmiki,poczytaj troche:wink:

Opublikowano
ogladnij te dwa filmy wyzej... bedziesz wiedzial, ze to prawda :wink:

zamiast oglądać filmiki,poczytaj troche:wink:

wystarczy, ze rozumiem angielski i slysze kto opowiada... czysty fakt :wink: bez autora :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.