Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dziewczyna do mnie z tekstem że wszystkim facetom podoba się ten Wilk z DiCaprio bo tam sceny ruchania co 5 minut :grin::polew:

Ja tego jeszcze nie oglądałem :decayed:

Moja po filmie mi powiedziała, że czuje niedosyt, gdyż te wspomniane sceny powinny być "bardziej intensywne" :grin:

To daj znac jakby wam cos nie wyszlo hahahahah:D:D:D:D:D:D

Zart oczywiscie.

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

ENOUGH SAID - Ani slowa wiecej (2013) - IMDb

Dobry film - 7/10

Opublikowano

Oglądał ktoś?

Jak ktoś nie lubi gdy mówią w filmie to chyba najlepsza okazja dla niego :grin:

Opublikowano

Widział ktoś W umyśle wroga ????

Opublikowano

Również polecam Wilk'a , konkretny film :wink:

Opublikowano
Wlasnie jestem na Wolf of Wall Street. Wlasnie jest przerwa.

Daje mu 10/10 :D

masz wersje z napisami, czy tylko Language: English ??

Bylem w niemieckim kinie. :decayed: DUBBING Niemiecki. :wink:

Opublikowano

Porazka:decayed:

Opublikowano
Wlasnie jestem na Wolf of Wall Street. Wlasnie jest przerwa.

Daje mu 10/10 :D

masz wersje z napisami, czy tylko Language: English ??

Bylem w niemieckim kinie. :decayed: DUBBING Niemiecki. :wink:

ja gut, ja gut .....

:polew:

Opublikowano

Fantastisz....

Opublikowano

Jawohl :decayed:

Opublikowano

Teraz wszyscy udzielający się w tym wątku będą pisać jedno słowo z niemieckiego?

Dziennik zakrapiany rumem 3/10 :facepalm:

Opublikowano

Oglądał ktoś?

Jak ktoś nie lubi gdy mówią w filmie to chyba najlepsza okazja dla niego :grin:

widzialem wczoraj

z jednej strony pokazana beznadzieja sytuacji

z drugiej - lekko sie dluzy

obejrzec mozna, ale na pewno nie w kinie

Opublikowano

widzialem wczoraj

z jednej strony pokazana beznadzieja sytuacji

z drugiej - lekko sie dluzy

obejrzec mozna, ale na pewno nie w kinie

Kamyk po tym ja zapytałem czy ktoś oglądał, oglądnąłem na następny dzień i dotrwałem do końca bo chciałem wiedzieć czy przeżyje, tragedii nie ma, można oglądnąć, choć w niektórych momentach Redford zachowywał się jak by pierwszy raz płynął łódką i wg. mnie nie powinien brać tej roli bo na plus mu to nie wyszło.

---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ----------

Jadąc dalej..

Wczoraj oglądałem bo już długo się przymierzałem do metra, dobry film, niektóre sceny fajnie zrobione choć jest kilka niedociągnięć samej katastrofy np. zwarcie wody z szynami bo od 700V nie zginęli by w sekundzie tylko by ich potrzepało trochę:decayed: i ten klimat Moskwy :wink:

7/10

Opublikowano

widzialem wczoraj

z jednej strony pokazana beznadzieja sytuacji

z drugiej - lekko sie dluzy

obejrzec mozna, ale na pewno nie w kinie

Kamyk po tym ja zapytałem czy ktoś oglądał, oglądnąłem na następny dzień i dotrwałem do końca bo chciałem wiedzieć czy przeżyje, tragedii nie ma, można oglądnąć, choć w niektórych momentach Redford zachowywał się jak by pierwszy raz płynął łódką i wg. mnie nie powinien brać tej roli bo na plus mu to nie wyszło.

no może i tak

przyznam bez bicia, że z żeglowania nie jestem mocarz

ale ogólnie chyba bardziej z ciekawości dojechałem do końca filmu, niż z jakiegokolwiek innego powodu

więc może i nie jest taki zły .... :wink:

Opublikowano

Polecam powyższą porno komedię, kilka scen mnie rozwaliło, %ebany porno maniak który ciągle:jerk::jerk::jerk: :polew:

I ta Scarlett Johansson :naughty:

7/10

Opublikowano

Polecam powyższą porno komedię, kilka scen mnie rozwaliło, %ebany porno maniak który ciągle:jerk::jerk::jerk: :polew:

I ta Scarlett Johansson :naughty:

7/10

Też to oglądałem i szczerze spodziewałem się czegoś więcej :thumbdown:

Kamerdyner - nuda 5/10

Opublikowano

Polecam powyższą porno komedię, kilka scen mnie rozwaliło, %ebany porno maniak który ciągle:jerk::jerk::jerk: :polew:

I ta Scarlett Johansson :naughty:

7/10

widziałem też polecam film mimo wszystko daje do myślenia , dobre są jego spowiedzi :wink:

Opublikowano

Dla mnie końcówka mogła być tylko lepsza ale i tak mi się podobał film :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.