Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wlasnie siedze w MK na Jacku Strongu :naughty:

Na razie reklamy :facepalm:

---------- Post dopisany 08-02-2014 at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany 07-02-2014 at 20:55 ----------

Jak dla mnie 10/10

Opublikowano

Nie wiem czy tylko ja przespałem?

Philip Seymour Hoffman - bardzo dobry aktor, niestety był...

Opublikowano

Ja przespalem. Capote bardzo dobry film.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
A widział ktoś może już Nimfomanke? bo szukam i nie moge znalesc Nimfomanka - Część I - zwiastun - nr 1 (tylko dla dorosłych, polski) - Filmweb

widziałem pisałem swoje zdanie kilka stron wczesniej albo strone... nie wiem dokladnie... ale film mi się podobał mojej żonie niestety nie stad chyba drugiej strony nie zobacze :( film dosc drastyczny ostre sceny i jak na film Lars-a von Trier-a to bardzo dobry . Boje sie polecic bo to nietypowy film.

Opublikowano

Bylem na Robocopie w Cinema Imax i powiem tak:

Jak na remake jest niezły. Do klasyka z 87 roku mu daleko, ale w tych czasach ciężko o film, który dorówna oryginałowi. Zawiodlem się w kilku momentach, ale mimo wszystko warto obejrzeć :)

6/10

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

co prawda lepiej późno niż później ale ....

leTko mi głupio

dopiero obejrzałem Różę, Smarzowskiego (2011)

lekko wstrząśnięty i to bez mieszania

muszę się dziś napić

proces tworzenia PRL był szokujący .....

powiedzieć P-O-L-E-C-A-M, to mało

Dorociński

fenomen

Opublikowano

Facet (nie) potrzebny od zaraz - zdecydowanie NIE POLECAM. Marketingowcy zrobili dobra robote :)

Opublikowano

Oglądałem Jack Strong. Nie wiem skąd te zachwyty. Jak dla mnie ok ale bez szału. 7/10.

Opublikowano

gówniarz jestes., komuny nie pamietasz

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

Homefront (2013) - Filmweb

właśnie ogladam :wink:

Opublikowano

Thor The Dark World - lepszy niż część pierwsza - 6/10 ;)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
gówniarz jestes., komuny nie pamietasz

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

Homefront (2013) - Filmweb

właśnie ogladam :wink:

No klimat nie moje ewidentnie. Ale murzyn w kaczce mnie rozwalil:decayed: zero podejrzen wzbudzał:decayed:

Opublikowano

owczarki, takie mieliscie w Auschwitz ....

rozyebało mnie to

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ----------

Homefront (2013) - Filmweb

właśnie ogladam :wink:

nie zachwycił, 5/10, to chyba najsłabszy film z tym aktorem jaki widziałem :kwasny:

Opublikowano
Wlasnie siedze w MK na Jacku Strongu :naughty:

Na razie reklamy :facepalm:

---------- Post dopisany 08-02-2014 at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany 07-02-2014 at 20:55 ----------

Jak dla mnie 10/10

Co ja pacze do tej pory ani razu nie slyszalem zlego komentarza na temat filmu,widocznie warto i chyba jutro sie wybiore.

Opublikowano

7562931.jpg

Do sprawdzenia :)

Opublikowano

No to dzisiaj nie sprawdzam :decayed::grin:

Opublikowano

Jack Strong - polecam.

Opublikowano

Jack Strong

choc wiadomo jak sie skonczy, naprawde trzyma w napieciu

polecam, dobry film

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.