Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

The Equalizer fajny...ale troche od polowy przesadzony..daje 6.5/10

Edytowane przez sebek

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

The Equalizer dobre kino ale nic rewelacyjnego, bylo juz duzo podobnych filmow. Troszke zbyt kozacki ten Denzel jak na moje standardy :P Dobry do ogladniecia w domu, do kina bym sie nie wybral.

obejrzałem dzisiaj i się zgodzę

martwi mnie kierunek w którym idzie Denzel

absolutnie uwielbiałem jego filmy, ale już poprzedni, Safe house, był taki se

ten film, jakieś takie dziwne rzeczy w scenariuszu

robi się z tego powoli Steven Seagal czyli huk dym i ratowanie bezbronnych ludzi

mam nadzieję że trochę zwolni, bo nagrać takie coś po filmie Lot, wręcz nie przystoi

ktos widzial Bardzo poszukiwany czlowiek (The most wanted man) ?

jest sens?

Bylem w kinie, dziwny ale raczej w pozytywnym sensie :) zostawil jakis niedosyt, ale moze wlasnie to w nim fajne bylo. Gra aktorska na wysokim poziomie, warto dla samych aktorow.

przyznam rację

jakby tam brakowało jakiejś kropki nad i

chociaż aktorsko świetny, to akcja toczy się dość niemrawo i od niechcenia

ale obejrzeć można

szkoda tego Seymoura

po prostu szkoda chłopa

Opublikowano

Jestem własnie po ostatniej czesci Hobbita i mam mieszane odczucia,dużo walki i dużo walki i dużo walki to tyle.

Polecam kazdemu będącemu na dwóch poprzednich czesciach.

7/10

Opublikowano

Ja zamierzam się wybrać na Hobbita ale opinie na necie są różne i zaczynam wątpić czy jest sens iść do kina.

Opublikowano

Idz i sam ocenisz.

Opublikowano

Hobbit - dla mnie niestety w porównaniu do Władcy Pierścieni - słaby.

Opublikowano

Hobbit - dla mnie niestety w porównaniu do Władcy Pierścieni - słaby.

Wszystkie czesci ?

Opublikowano

Ja nie widze różnicy miedzy nimi :)

Opublikowano

Barwy ochronne - Zanussi.

Opublikowano

The Drop. Szczerze polecam, niby nic odkrywczego, ale za to Tom Hardy genialny :) Gandolfini prawie jak w The Sopranos :) film na 6 ale dzieki grze aktorskiej spokojna 7 w moim rankingu.

Gone Girl ciekawy ale nie bez bledow, mnie troche poirytowala niespojnosc jednej z glownych postaci. Za sam watek fabularny mocna 7, bo pomysl fajny.

Edytowane przez ilear

Opublikowano

Guest oglądajcie ;) nie wiem ile mu dać punktów :)

Opublikowano

Guest oglądajcie ;) nie wiem ile mu dać punktów :)

Nie jest źle, chociaż tak jakoś bardzo przewidywalny...jak dla mnie 5
Opublikowano

pooglądałem ,, The Drop'' jak dla mnie nic ciekawego, ale są gusta i guściki.

Opublikowano

Wczoraj obejrzałem godzille

I sie tak k**wa rozczarowalem

Fabuła i klimat wzięta typowo z Japoni czyli godzilla dobra vs jakis zły potwór

Nie podobało mi sie to wogóle

Opublikowano

Wczoraj obejrzałem godzille

I sie tak k**wa rozczarowalem

Fabuła i klimat wzięta typowo z Japoni czyli godzilla dobra vs jakis zły potwór

Nie podobało mi sie to wogóle

Mi się podobała właśnie z tych względów :)

Guest oglądajcie ;) nie wiem ile mu dać punktów :)

Nie jest źle, chociaż tak jakoś bardzo przewidywalny...jak dla mnie 5
Ciekawe czy druga część będzie ;)
Opublikowano

Zakończenie raczej na to wskazuje.

Opublikowano

Zakończenie raczej na to wskazuje.

Z tym jest różnie,iewem czy ktos ogladał "Złoty kompas" jak dlamnie bardzo fajne i 2 czesc murowana a tu nagle zonk i czytajac na necie okazało sie ze producenci zrezygnowali bo w stanach mało kasy zarobili i juz nikogo nie interesowało ze w europie i reszczie swiata film byl bardzo popularny.

Opublikowano

Nie wiem czemu krytycy objechali remake old boya . Mi się podobał pomimo że oglądałem tą starszą wersje :) . Oglądaliście wkręconych tą komedie ? Bo żona mnie namawia bo jest na vod :/ .

Opublikowano

Jeśli masz na myśli Wkręceni-polska komedie to nic specjalnego.Ostatnio było w tv i bez szału.Najciekawsze dla mnie było.....porsche panamera :-D

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.