Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak kto lubi Liam Neeson

przyznam że ostatnio to się lekko boję lodówki otworzyć

podobno z niektórych Liam wyskakuje

jest wszędzie, w tych samych produkcjach

szufladka :facepalm:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

"Vice" jest podobny do "Surrogates"? Jeżeli tak to obejrzę tylko ze względu na Bruce'a Willisa :)

"Third Person" widziałem. Dłużył się niesamowicie, ale warto tak dla odmiany obejrzeć film z Neesonem, w którym nie wymierza sprawiedliwości w pojedynkę całemu światu :)

Opublikowano

"Vice" - w mojej opinii słabe - 5/10

"Zanim zasnę" (Before I go to sleep) - dobra obsada, ale sam film bez szału - 6/10

Opublikowano

Niezłomny

jakiś taki

dłużył się

nie rzucił mnie na kolana, fajne z jednej strony bo historia na faktach ale z drugiej....

zabrakło tam tempa akcji

Opublikowano

John Wick :wink4:

Opublikowano

Pisałem juz kiedys wlasnie ze do d13 to przepaść

Oglądałem tylko z sentymentu do paula walkera

Opublikowano

a ja ostatnio wróciłem do mojego ulubieńca - De Niro i obejrzałem po raz nasty Kasyno :))

Opublikowano

Może ktoś ma liste filmów obowiązkowych dla fanów motoryzacji... Od klasyków typu manta manta, cannonbal czy mistrz kierownicy ucieka jak i konwój po nowsze typu 60 sekund fast & furious czy o formule 1 jak wyścig z stallonem czy ten nowszy o laudzie... Lub coś z dokumentów w których rządzi ten o Ferrari prawie 3 godzinny film.

Powered by LG G3s

Opublikowano

Bullit

Opublikowano

a ja ostatnio wróciłem do mojego ulubieńca - De Niro i obejrzałem po raz nasty Kasyno :))

było chyba w święta na gaysacie

never enough .......

Opublikowano

Pisałem juz kiedys wlasnie ze do d13 to przepaść

Oglądałem tylko z sentymentu do paula walkera

Ja rownierz tylko dla Walkera ale dlaczego az tak :facepalm:

Opublikowano

What We Do in the Shadows -

http://www.imdb.com/title/tt3416742/?mode=desktop&ref_=m_ft_dsk

8/10

Polewka i całkiem niezły filmik.

Tylko zaznaczam bo zapomniałem. Trzeba lubić tematykę wampirów, tym bardziej ze ten to komedia... ;-)

Opublikowano

Może ktoś ma liste filmów obowiązkowych dla fanów motoryzacji... Od klasyków typu manta manta, cannonbal czy mistrz kierownicy ucieka jak i konwój po nowsze typu 60 sekund fast & furious czy o formule 1 jak wyścig z stallonem czy ten nowszy o laudzie... Lub coś z dokumentów w których rządzi ten o Ferrari prawie 3 godzinny film.

Powered by LG G3s

naucz sie, takie pytania to google w dzisiejszych czasach robi najlepsza robote :) nikt takich list prywatnie nie robi, wiekszosc odpowiedzi dostaniesz z glowy np:

- Ronin dla sceny poscigowej

- Bullitt - klasyk1

- Le Manse - klasyk2

- Grand Prix - klasyk3

- The Cannonball Run - klasyk4

- Senna - po prostu trzeba ogladnac, 3 godziny mijaja raz dwa :)

- Konwoj/Mistrz Kiery wspomniales to na pewno tez Duel z 71, ocieka klimatem wrecz :)

to tak z glowy, z nowosci to jedynie moge polecic Drive za klimat, Rush - naprawde dobry film no i Need for Speed za sceny poscigowe :) Nie jestem fanem fast&furious czy 60 sek, nie moj klimat, nie lubie bajek :)

a tak wogole to...

Birdman 9/10 ! - genialny w wielu miejscach :) Ta kamera...masakra, historia niby nieciekawa a wciaga, i to spelnienie na koniec filmu ze ogladnelo sie cos wartosciowego :)

a What we do in the shadows czeka na weekend ^^

edit:

Gra tajemnic - 7.5/10 , swietna gra Benedicta

Edytowane przez ilear

Opublikowano

Wczoraj byłem na Hobbicie i jestem zawiedziony :kwasny: Pustkowie smauga dużo lepsze od ostatniej finalnej części. :kwasny:

Opublikowano

Sąsiedzi - głupkowate

Opublikowano

Widział ktoś ??

Europa Report - o misji w kosmos

Pokochaj mnie na nowo - dramat

Cisza w eterze ?????

Opublikowano

Ja dzisiaj wieczorkiem zasiadam do Sędziego lub Furii.

Edytowane przez Kaju77

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.