Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 434,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Właśnie "ćwiczę" Detektywa z Colinem Farellem.

nawet niezły

Zapowiadał się nieźle, ale jak dla mnie to zakończenie beznadziejne.

Opublikowano

Jak to zwykle z serialami bywa...

Cos mi sie obiło o uszy ze bedzie "Pitbull 2"

Opublikowano

Właśnie "ćwiczę" Detektywa z Colinem Farellem.

nawet niezły

Zapowiadał się nieźle, ale jak dla mnie to zakończenie beznadziejne.
Cały serial, pomysł, historia, klimat, muzyka itd. moim skromnym zdaniem super.

Nie podobała mi się tylko końcówka, co i jak się zakończyła historia reszty bohaterów. Jak dla mnie trochę głupio... No chyba że tak to się zazwyczaj kończy, głupio...

Opublikowano

Moim faworytem jest seria Bourne'a 1-3, czekam z niecierpliwoscia na 5-ke, ostatnia byla taka sobie, Buntownnik z wyboru też nie jest zly :)

Wysłano z i9305

Opublikowano

Gdzie aktualnie najlepiej oglądać nowości na necie ? :hi:

Opublikowano

właśnie skończyłem takie oto cosik

takie tam, przewidywalne trochę

natomiast pod wrażeniem jestem muskulatury gościa

54 lata a klata i łapsko takie, że aż strach :)

Opublikowano

Ależ to jest piękna animacja...!

Edytowane przez erchi

Opublikowano

są filmy które nie powinny powstać

katastrofa ..... odradzam

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Mowisz ze ...ujnia ???

Opublikowano

Ja dziś hotfuzz bo oglądałem the Word is end i było dobre ;) a jeszcze do tej. trylogii jest coś o zombiee ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Mowisz ze ...ujnia ???

a daj spokój

rozumiem że film akcji, ale jakiś rozsądny scenariusz, trochę sensu i logiki też by się przydało

zapomnij

ale parę fajnych reklam chociaż obejrzałem

Everest będzie mocny

.

Dev

muszę dokonać korekty, bo odkryłem jeden pozytyw tego dzieła

słyszałem utwór już drugi raz, więc od razu mi wpadło w ucho i się zastanawiałem skąd to znam

i już wiem, skojarzyłem

w filmie z Benem Affleckiem Suma wszystkich strachów, zrobionym na podstawie powieści Toma Clancy, jest wątek gdy pod koniec filmu czyszczą scenę z niepożądanych osobników

m. in. niejaki Clark w Damaszku (chyba?) podrzyna gardło handlarzowi atomówek

i w tle leci fantastyczny kawałek

aż go dzisiaj szukałem i znalazłem

polecam

.

tego też jestem bardzo ciekaw

z jednej strony, Ridley Scott który jest gwarantem super kina

z drugiej, może być tak dużo bzdur, że się nie da oglądać i będzie śmiech na sali

ale efekty powinny rzucić na kolana - coś jak w Grawitacji

poczekamy, już niedługo

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Gorzej od "Prometeusza" chyba nie będzie...

Opublikowano

Gorzej od "Prometeusza" chyba nie będzie...

o jesu .....

nie strasz

to był koszmarny film

Opublikowano

Gorzej od "Prometeusza" chyba nie będzie...

MARSJANIN - książkę czytało się fajnie i wydaje mi się że da się zrobić z niej fajny film - zobaczymy

Opublikowano

Ten jest podobno fajny!

Opublikowano

są filmy które nie powinny powstać

katastrofa ..... odradzam

Jezu co za tragedia :facepalm: Zmarnowane dwie godziny przed telewizorem

Opublikowano

Ostrzegałem :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.