Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

THE HATEFUL EIGHT - to czekam az bdzie w 1080p ,po trailerze zapowiada sie super :)

A sam obejrzalem Marsjanina i---fajny film, bardzo dobrze sie ogladalo, nie nudzilo chociaz bylo troche nielogicznych pier**l, ale kto by sie czepial, mialo sie fajnie ogladac i tak bylo :)

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No i po, powiem tak od strony audio wizualnej wykorzystanie obecnych cudow techniki do granic mozliwosci, swietnie zbudowane modele, zdjecia, widoki i krajobrazy zapieraja dech momentami,

Film nie nudzi i nie meczy, oglada sie go bardzo przyjemnie, nie byl przeladowany jak np. Atak klonow czy zemsta sithow

Fabula, tutaj malkontenci moga byc zawiedzeni, z jednej strony ta czesc chyba ma wszystko co najlepsze z poprzednich i nie mozna sie do tego przyczepic bo dalej tworzy ta swietna galaktyczna opowiesc z kilkoma niewiadomymi i z zaciekawieniem bedziemy czekac na kolejna czesc z drugiej moim zdaniem troszke zabraklo nowego ducha i fantazji

no właśnie obejrzałem

audio i szerokie plany w porządku, nie sposób mieć uwagi

ale scenariusz infantylny i kompletnie z księżyca wzięty - ani tam sensu, średnio z logiką

odgrzewanie kotletów

zacząłem się nudzić po niecałej godzinie, więc jak na moje, to średnio

zabrakło o wiele więcej niż fantazji

także w sumie tak se, choć zobaczyć jednak wypada

ileż to minęło od pierwszej (IV) części? od 1977 to jest ..... 38 lat !

Opublikowano

Wczoraj obejzalem Zjawe z dicaprio i hardym

dlugi, troche wciagnal ale zabraklo tego czegos i fabula troche podkolorowana, jak dla mnie 7/10 warty do obejrzenia w kinie by oddac klimat tamtych lat

Opublikowano

Wczoraj obejzalem Zjawe z dicaprio i hardym

dlugi, troche wciagnal ale zabraklo tego czegos i fabula troche podkolorowana, jak dla mnie 7/10 warty do obejrzenia w kinie by oddac klimat tamtych lat

Film kręcony przy tzw. świetle zastanym.

Opublikowano

Zjawa - moim zdaniem bardzo fajny i mocne 8/10.

Jak oglądałem, to pomyślałem o dzisiejszych "facetach", w rurkach, z grzyweczkami, itp. :) oczy bolą .......

Opublikowano

Można w domu obejrzeć czy lepiej w kinie? Bo mnie korci......

Opublikowano

W domu?Tylko gdzie.

tąpniete z LG F60

Opublikowano

W domu?Tylko gdzie.

tąpniete z LG F60

no najlepiej to w TV :)

w laptopie trochę doopiasty obraz

Opublikowano

To wiem ,ale podaj linka chociaż.

tąpniete z LG F60

Opublikowano

A nie możesz się cofnąć parę stron i troszkę przejrzeć wątek ? :facepalm:

Opublikowano

Z tego podanego linku gdzieś nie chodzi ,lipa.

tąpniete z LG F60

Opublikowano

możesz na zalukaj.pl albo na kinoman.tv znaleźć

Opublikowano

Zjawa - moim zdaniem bardzo fajny i mocne 8/10.

Jak oglądałem, to pomyślałem o dzisiejszych "facetach", w rurkach, z grzyweczkami, itp. :) oczy bolą .......

A co to facet ma chodzic w drelichach i traperach caly rok ? Styl i ubior nie swiadczy o meskosci ;)

Polecam "Everest" jak ktos nie widzial

Opublikowano

W nocy oglądałem zjawę i niestety w połowie sobie darowałem

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Zjawa, bajki ,i ocena 6

tąpniete z LG F60

Opublikowano

Wiesz ze ten film opowiada prawdziwa historie?

Opublikowano

Tak tylko który smiertelnik wytrzyma to co przeżył odtwórca głównej roli,wiesz trochę skoloryzowane

tąpniete z LG F60

Opublikowano

Zapowiada się dobrze...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.