Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już dawno mówiłem że tą cała sekte powinni rozpieprzyć w cholere.

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Most Szpiegów polecam

Opublikowano

SPOTLIGHT - 8.5/10

Bardzo dobry film, porusza "dobry" temat.

http://www.imdb.com/title/tt1895587/?mode=desktop&ref_=m_ft_dsk

skończyłem

rewelacja

uwielbiam filmy które budują klimat w taki sposób

naciski, dwuznaczne uwagi, niedopowiedzenia i ciche groźby

rewelacja

temat przedstawiony po mistrzowsku

a tabela wyświetlona w 2:01:00, a w środkowym panelu .....

niespodzianka

jestem ciekaw co facet teraz robi......

.

no i ostatnia oskarówka 2016 za mną

przynajmniej w kategorii Best Movie

Pokój

film jest genialny

prawdziwy dramatyczny, poruszający film

świetne kino

znakomita rola dzieciaka, nie mam pojęcia skąd taki warsztat

pamiętam tego młodego w filmie z Brucem Willisem pt. Szósty zmysł

ten tutaj jest chyba jeszcze lepszy, co wydaje się wręcz niemożliwe ....

w sumie, to obejrzałem już wszystko z tej kategorii

nominowane są Big short, Mad Max, Zjawa, Pokój i Spotlight

Mad Max wyłączyłem po kwadransie, nie moja bajka

cała reszta jest po prostu rewelacyjna

Big short w tym wyścigu chyba bym skreślił gdyż jest "najmniej emocjonalny"

natomiast cała reszta, nie potrafię wybrać najlepszego

współczucia dla jury ;)

z drugiej strony, każdy wybór będzie dobry

trzy doskonałe produkcje :thumbup1: :thumbup1: :thumbup1:

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Mad Max (obejrzany na dużym ekranie) rozwalił po prostu system. Film z b.prostym scenariuszem pozamiatał resztą podłogę :thumbup1: Z pozostałych nominowanych widziałem mało, ale liczba sukcesywnie się zwiększa. Fakt faktem wejście do kina mam za 9zł, ale odległość rzędu 50km jednak swoje robi.

"Syn Szawła" obejrzany. Mocne 8.5/10, ale co kto lubi.

Powoli odkrywam, że coraz mniej potrafię wczuć się w filmowy klimat, a na siedzenie w fotelu zwyczajnie zaczyna brakować cierpliwości.

A teraz mały OffTopic - TVP Kultura puszcza serial "Utopia" - polecam! :thumbup1: :thumbup1: :thumbup1:

Opublikowano

"Pitbull Nowe Porządki" jak dla mnie 10/10. Genialna kontynuacja serialu i ekranizacja "Złych Psów", nie znalazłem w tym filmie żadnego zbędnego wątku. Polecam!

Opublikowano

room i spotlight za mną

oba świetne

Opublikowano

"Pitbull Nowe Porządki" jak dla mnie 10/10

fajnie się tak różnić :)

mi się nie podobał

każdy powinien wyrobić sobie opinię

Opublikowano

"Pitbull Nowe Porządki" jak dla mnie 10/10

fajnie się tak różnić :)

mi się nie podobał

każdy powinien wyrobić sobie opinię

Ty lubisz ambitne kino, dla mnie to było 100% Pitbulla w Pitbullu

Opublikowano

Pitbull widziałem wczoraj i polecam , jeden z lepszych filmów polskich wg mnie :)

Za to Mad MAx , ledwo wymęczyłem....mocno pojebany :D

Opublikowano

Pitbull widziałem wczoraj i polecam , jeden z lepszych filmów polskich wg mnie :)

Za to Mad MAx , ledwo wymęczyłem....mocno pojebany :D

Mad Max bieda

Opublikowano

Mnie mad max tez nie zainteresowal wogole, po 10 min wylaczylem.

Za to room i niesamowita gra malego Jack'a warty obejrzenia.

Opublikowano

http://m.filmweb.pl/Ladunek.200

Widział ktos ? Ponoc rzeźnia straszna :facepalm:

Opublikowano

Ty lubisz ambitne kino

e tam

lubię dobre kino

po prostu

.

wróciłem z kina

Czas próby

porażka

film sprawny i ciekawie opowiedziany, ale kompletnie bez jaj

zero emocji, napięcia i dramaturgii

biorąc pod uwagę tematykę, wydaje się to więcej niż oczywiste

okazuje się, że niekoniecznie

a efekty 3D - żadne

szczerze odradzam, strata pieniędzy

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Ktoś widział Deadpool?
Panowie jaki film z nowości byście polecili na wieczorny seans?

Edytowane przez Skyliner89

Opublikowano

Deadpool zapowiada się b.komediowo :)

Opublikowano

DEADPOL 10/10

Film(z bajeczka) z jajem ,dobre(mocne teksty) efekty fajne. Goraco polecam

Opublikowano

Zgadzam się, Deadpool wyszedł naprawdę spoko!

Opublikowano

Wczoraj łyknąłem Deadpool'a w IMAXsie.

Świetny film uśmiałem się :grin::naughty: ale Pitbull'a nie przebił :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.