Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 godziny temu, Kamyk napisał:

Korwin Piotrowska film zjechała z góry do dołu.

to babsko nadaje się na recenzenta jak swinka morska, tutaj cytat z filmu:

- ani swinka,  ani morska

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W dniu 27.07.2017 o 20:35, Dev napisał:

jestem za gorzałą... sorry, zagorzałym fanem wszelkiej masci filmów wojennych i prawadę mówiąc nic lepszego od "Kompanii braci" nie widziałem

w porównaniu z tym filmem "Pacyfik" to juz tragikomedia, dobry film to "Listy z Ivo Jimy", pomijam juz "Szeregowca Ryana" to klasyk

a Furię widziałeś? w miarę fajny. I 9 kompania ruski filmik też niezły

Opublikowano
5 godzin temu, Dev napisał:

to babsko nadaje się na recenzenta jak swinka morska, tutaj cytat z filmu:

- ani swinka,  ani morska

Musi zrobic wow inaczej kto by ja sluchal bo ogladac ni ma sco...

Kino zarypane dopiero we wtorek mozna gdzies mozliwie zaparkowac to chyba dobra recenzja...

Opublikowano

U nas to samo, ludzi w Multikinie w bród. Dzisiaj chyba pójdę na Kingsmana

Opublikowano

Moja obejrzala zwiastuny botoxa i juz jej sie tak nie spieszy.

Nic we wtorek zobaczymy czy lepszy od pitbula.

Kingsman chyba lepszy od 1 bynajmnien wiecej scen walk.

 

Opublikowano

Polecam film "Twój Vincent"
Arcydzieło
Standing ovation po zakończeniu

Opublikowano

Od kiedy Blade Runner ?

Opublikowano
4 minuty temu, Dev napisał:

Od kiedy Blade Runner ?

W KR od 05.10 .☺

Opublikowano
W dniu 1.10.2017 o 15:05, sandmann napisał:

a Furię widziałeś? w miarę fajny. I 9 kompania ruski filmik też niezły

Furia mistrzostwo:kox:

Opublikowano

Sa dwie furie.

Z Pittem i Gibsonem...

Opublikowano

Jak co to polecam PSY MAFII. Porządny filmik sensacyjny a jak ktoś lubi po maxie zryte komedie to Grimsby ??

Opublikowano
Teraz, wesz82 napisał:

Sa dwie furie.

Z Pittem i Gibsonem...

Akurat tu chodziło o tą z Pittem ?ta z Gibsonem też fajna ale to już nie jest film wojenny ?tak na marginesie przypomniales mi o Byliśmy żołnierzami ?

Opublikowano

:kox:

Fakt nie ma co porownywac tych dwoch filmow.

 

Opublikowano
W dniu 1.10.2017 o 19:34, Kamyk napisał:

Polecam film "Twój Vincent"
Arcydzieło
Standing ovation po zakończeniu

Ty polecasz, a jeszcze nie było u nas premiery.

Opublikowano

Jak dla mnie Botox jest do oblukania.

Fakt sceny z aborcji porodow itp sa mega drastyczne.

Duzo kobiet kurwi...podczasz seansu.

Ale mi sie spodobal,czasem sala plakala a czasem miala ochote wyjsc z nerwow.

Delag im bardziej popierdzielona rola tym lepiej zagra.

Bynajmniej nikt w tym filmie nie koloryzuje jezeli chodzi o sluzbe zdrowia.

Najlepsza scena na poczatku z "zieciem":thumbup1:

Opublikowano

Świeżo po obejrzeniu Botoksa to mogę napisać, że więcej się uśmiałem, niż płakałam no chyba, że ze śmiechu. Czasami ma "mocne" sceny, ale jak dla mnie wyszło to OK. 

Na dodatek na seansie był mój znajomy lekarz ginekolog, gdzie wszystko to się kręci wokół tej specjalizacji :grin: Przy okazji zapytam jak tam :whistling:, bo po filmie nie mogłem go złapać.

Opublikowano

rola Stramowskiego :facepalm:

Opublikowano
W dniu 2.10.2017 o 21:29, wesz82 napisał:

Sa dwie furie.

Z Pittem i Gibsonem...

ta z Pittem. 

Opublikowano
5 godzin temu, Dev napisał:

rola Stramowskiego :facepalm:

eko pedancik :grin:

Opublikowano

...Patrycja:lol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.