Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio w TV wpadłem na "Żółtodzioby"(2017).  POlecam:hi:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 434,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a opowieść o Queen już ktoś polecał ?

 

dla mnie bomba

świetne, wzruszające i pełne wspomnień kino

polecam !!!

Opublikowano

POPIERAM . Dobry film, choć po sprawdzeniu pewnych wątków odbiega od faktów ale wizja autorów filmu godna polecenia (o ile ktoś gustuje w tej muzyce).

Opublikowano
2 minuty temu, Viwaldi napisał:

POPIERAM . Dobry film, choć po sprawdzeniu pewnych wątków odbiega od faktów ale wizja autorów filmu godna polecenia (o ile ktoś gustuje w tej muzyce).

masz rację - tyle że nie wydaje mi się by to miało być film biograficzny

ot, dość swobodna interpretacja, lecz czy to ważne .....

Freddie wielki był i basta, drugiej takiej kapeli to już nie będzie nigdy

Opublikowano

JESTEM ZA.

Opublikowano

Tak na dobranoc :D

 

Opublikowano

zawsze na Oscarach znajdzie się coś co zupełnie nie trafia do pozostałej części świata

tak mi się przynajmniej wydaje :)

po raz kolejny oto żywy przykład, czyli najnowszy film Spike Lee

 

 

mówiąc krótko, strata czasu

nie ma tam nic ciekawego za wyjątkiem suchego faktu, że juesej do dzisiaj z problemem rasizmu sobie nie poradziło

a do tego średnie kreacje aktorskie, mało ciekawy scenariusz, napięcia i elementu napięcia tyle co kot napłakał

mi się nie podobał, odradzam

Opublikowano

filmy nieoczywiste są fajne dlatego, że są nieoczywiste ....

ot, przez całkowity przypadek, jeden z lepszych thrillerów ostatnich lat

a jak jeszcze ktoś ma nastolatka w domu, to w ogóle ;)

polecam, nic tylko oglądać

do samego końca absolutnie nic nie jest pewne i wiadome - świetny dreszczowiec

 

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Ostatnio katuje punishera z netglixa bo jest świetny

Opublikowano
Teraz, annamalinowska12 napisał:

Ostatnio katuje punishera

Drugi sezon w dwa dni poszedł hehe ;)

Opublikowano

https://www.filmweb.pl/film/Kamerdyner-2018-752130

dla mnie jest to mega wazny film

w ogromnym stopniu dotyczy mnie i całej mojej rodziny która przeszła wojenną zawieruchę na Kaszubach

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

zapowiada się coś bardzo dobrego ......

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mogę z czystym sumieniem polecić nowy produkt Marvela czyli "Kapitan Marvel" 

Akcjii i humoru  jest sporo?

 

Opublikowano
W dniu 21.01.2019 o 22:36, Kamyk napisał:

a opowieść o Queen już ktoś polecał ?



 

dla mnie bomba

świetne, wzruszające i pełne wspomnień kino

polecam !!!

+1

18 godzin temu, wesz82 napisał:

Mogę z czystym sumieniem polecić nowy produkt Marvela czyli "Kapitan Marvel" 

Akcjii i humoru  jest sporo?

Chętnie zobaczę ;) to w sumie wprowadzenie przed ostatecznym starciem z Thanosem :P byla w wojnie bez granic, scena po napisach, gdzie Fury wysyła S.O.S właśnie do Pani Kapitan :P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

beast of no nation - dostępny m.in. na netflix

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Właśnie 'zaliczyłem "Gwiezdne wojny" --- Odrodzenie. I ....... tak to należy traktować. Bzura, tandeta , masa wątków przedłużanych na siłe ,odrodzenie cudowne gościa, który został uśmiercony a kawaleria pędząca na koniach po Gwiezdnym Niszczycielu to dopełnienie tego gniota. Dobrze ,że skończyli.....:facepalm::thumbdown:

P.S. Wiem że być może nie powinienem zapodawać tego filmu w tym temacie bo jest o czym innym ale wielu oszczędzi sobie i czas i kasę a film jak oczekiwano powinien być godny polecenia a nie jest.

Edytowane przez dekiel 13

Opublikowano
5 minut temu, dekiel 13 napisał:

 Dobrze ,że skończyli.....:facepalm::thumbdown:

Nie licz na to, nikt nie zarżnie kury która znosi złote jajka i na pewno nie będzie to Disney. Jestem pokoleniem "Gwiezdnych wojen" i odbieram ten film trochę inaczej od Ciebie. Gdybym tak patrzył to gniotem była już pierwsza część. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.