Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciekawe filmy warte obejrzenia


Rekomendowane odpowiedzi

nie widziales, to obejrzyj, wklej i daj swoja opinie

proste

jak tylko obejrze,to zdam recenzje:hi:

czekamy z niecierpliwością :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na 22 Jump Street szkoda czasu. Film jest beznadziejny, dostępny był już w 2012 roku.

22 Jump Street,to jest druga czesc,pierwsza byla 21..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 22 Jump Street szkoda czasu. Film jest beznadziejny, dostępny był już w 2012 roku.

22 Jump Street,to jest druga czesc,pierwsza byla 21..

Sorry, masz rację. Ale według mnie 21 była tak chu...a, że nie warto tracić czasu na 22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terytorium wroga

Grupa komandosów wyszkolonych do pracy w ekstremalnych warunkach podejmie się uwolnienia porwanej w Afganistanie dziennikarki. Dlaczego właśnie ta akcja staje się ich "misją niemożliwą"? Czy ocalenie jednej osoby jest więcej warte od życia sześciu? Czy warte tego jest uczucie, które zrodzi się pomiędzy jednym z żołnierzy a dziennikarką? Czego nie jest w stanie przewidzieć wojskowy regulamin? Terytorium wroga, to pierwszy film wojenny, w którym na tak wielką skalę francuskie siły zbrojne zaangażowały zarówno swoich zawodowych żołnierzy, jak i najnowocześniejszą wojskową technologię. Rozmach produkcji jest oszałamiający i przywodzi na myśl największe hollywoodzkie produkcje - "Szeregowca Ryana" czy "Helikopter w ogniu". Zdjęcia kręcono na trzech kontynentach, co pozwoliło stworzyć widowiskowe, zapierające dech w piersiach, realistyczne kino akcji. Powstał film niezwykły. Mocny, ale jednocześnie ściskający za gardło.

ja pierd....

przewijałem

co za bzdury :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tvp2 młody Wahlberg w "Inteligent w armii"

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

Na tvp2 młody Wahlberg w "Inteligent w armii"

:polew:

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TV4 "Wielki szef". Bruce Lee w roli głównej :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ktoś już pisał o Kapitan Phillips

Tom Hanks

jak za starych dobrych czasów

świetny trzymający w napięciu film

polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Wilk z Wall Street - trochę powalony, ale dawno się tak nie uśmiałem. W zasadzie nie czułem, że film trwał 3h. Na filmwebie 8/10, ja daję 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ktoś już pisał o Kapitan Phillips

Tom Hanks

jak za starych dobrych czasów

świetny trzymający w napięciu film

polecam

Polecałem na poprzedniej stronie:)

"Dziś w UK premiera obowiązkowej pozycji filmowej o wszystko mówiącym tytule „1”. To dokument pokazujący historię Formuły 1 przez pryzmat (nie)bezpieczeństwa, zrealizowany przy użyciu archiwalnych nagrań i opatrzony wypowiedziami oraz wspomnieniami takich postaci, jak Jackie Stewart, Emerson Fittipaldi, Mario Andretti, Bernie Ecclestone czy Max Mosley.

Obejrzyjcie zwiastun, naprawdę powala na kolana – tym bardziej kogoś, kto pasjonuje się historią Formuły 1. To swojego rodzaju hołd dla tych, którzy za swoją pasję zapłacili najwyższą cenę."

Dla mnie pozycja obowiązkowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ktoś już pisał o Kapitan Phillips

Tom Hanks

jak za starych dobrych czasów

świetny trzymający w napięciu film

polecam

Polecałem na poprzedniej stronie:)

qr**, starzeję się w zastraszającym tempie ....

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ktoś już pisał o Kapitan Phillips

Tom Hanks

jak za starych dobrych czasów

świetny trzymający w napięciu film

polecam

Polecałem na poprzedniej stronie:)

"Dziś w UK premiera obowiązkowej pozycji filmowej o wszystko mówiącym tytule „1”. To dokument pokazujący historię Formuły 1 przez pryzmat (nie)bezpieczeństwa, zrealizowany przy użyciu archiwalnych nagrań i opatrzony wypowiedziami oraz wspomnieniami takich postaci, jak Jackie Stewart, Emerson Fittipaldi, Mario Andretti, Bernie Ecclestone czy Max Mosley.

Obejrzyjcie zwiastun, naprawdę powala na kolana – tym bardziej kogoś, kto pasjonuje się historią Formuły 1. To swojego rodzaju hołd dla tych, którzy za swoją pasję zapłacili najwyższą cenę."

Dla mnie pozycja obowiązkowa :)

Pablo- świetna propozycja z tym "1"

- dla mnie film z gatunku " muszę go mieć w mojej filmotece"

Wysłane z hajźla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jestem jakiś dziwny , ale coś mi tu nie pasuje .

Pomysł na wątek fajny , rozumiem . Ale po co wklejacie opisy filmów i trailery , skoro w trailerze są zawzwyczaj najlepsze momenty filmu , a opis bardzo dużo mówi o filmie .

Ja np przed obejrzeniem filmu sprawdzam WYŁĄCZNIE OCENE na filmwebie (chociaż nie zawsze ) nie czytam nigdy opisów bo co to za frajda jak przed obejrzeniem filmu wiemy o czym on jest .

Przecież radość z oglądania filmów zwłaszcza psychologicznych to myślenie i samemu dochodzenie o czym tak na prawdę jest film , już nie wspomnę o filmach kryminalnych gdzie sami możemy wcielić się w rolę detektywa i wytypować morderce .

Nie zapominajcie o tym bo wątek fajny i pozwala uniknąć tracenia po 2h naszego cennego życia.

Peace :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego po to jest to forum, kazdy ma prawo głosu i wyrazenie swojej opinii, z która wielu lub niewielu moze sie zgodzić.

wszystko zalezy kto co lubi i co mu sie podoba

wielu Kolegom podoba sie film "Wyścig", ja go obejrzałem i przyznam Ci sie że mnie nie powalił co nie oznacza że film jest do bani

bo na pewno nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z "47 Roninów" i polecam go wszystkim którzy lubią połączenie dramatu, przygody i fantasy :) Efekty 3D na wysokim poziomie w przeciwieństwie do co poniektórych filmów gdzie pachnie tandetą ;) Sprawnie opowiedziana historia, nie odniosłem wrażenia, że film się wydłuża w nieskończoność :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem , trudno .

"Ale po co wklejacie opisy filmów i trailery , skoro w trailerze są zawzwyczaj najlepsze momenty filmu , a opis bardzo dużo mówi o filmie"

Tutaj napisałem że wrzucanie opisów filmów i trailerów jest bezsensowne a nie wyrażanie opinii bo to jest wręcz niezbędne , bo jak można pisać że coś jest fajne jak się nawet tego nie oglądało .

Mało tego tutaj napisałem , że "Nie zapominajcie o tym bo wątek fajny i pozwala uniknąć tracenia po 2h naszego cennego życia."

Chodziło tu właśnie o to że dzięki dobrym opiniom na temat filmu możemy się utwierdzić w przekonaniu że jest on na prawdę dobry , a nie włączyć byle jaki film w polecanych i stracić 2 godziny nudząc się i zasypiając.

Dlatego najpierw polecam naukę czytania a potem wypowiadanie się na forum.

PS: jakby ktoś chciał fajną komedię o które ciężko w tych czasach bo poziom humoru dzisiejszego społeczeństwa niestety "schodzi na psy" polecam komedię "Millerowie" . Film bardzo fajny , można się pośmiać . Jak ja nie oglądam komedii wcale bo bardzo trudno mnie rozśmieszyć to posłuchałem koleżanki która mi go poleciła i z czystym sumieniem mogę go polecić innym .

A niektórym zalecam poczytanie czasami jakiejś książki bo widzę że umiejętność czytania też powoli u NIEKTÓRYCH zanika :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy trailer zawiera całą fabułę filmu poza tym chyba dobrze jest obejrzeć trailer żeby wiedzieć z czym ma się do czynienia, a nie iść na pałę do kina na jakikolwiek film.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem , po części pewnie masz rację , ale np przytoczę Ci byle jaki przykład .

Czasami wbijamy sobie ekipą do kumpla i oglądamy jakiś film , raz szukaliśmy jakiegoś dobrego filmu budzącego dreszczyk emocji , w końcu znaleźliśmy "dom na końcu ulicy " czy jakoś tak , i po obejrzeniu traileru od razu wiedziałem że coś straszy w domu na końcu ulicy i było widać wszystkie najlepsze akcje .

Trailer oczywiście był świetny , natomiast film był najgorszy jaki w życiu widziałem w dodatku od razu przed oglądaniem filmu wiedziałem już o co będzie w nim chodzić , żenada .

Trailery głównie zawierają sceny chcące przyciągnąć widza i zawierają na prawdę dobre sceny bo przecież nie dadzą Ci w trailerze 60 sekundowej sceny z dialogiem :D

Więc wspólnie doszliśmy do wniosku że jednak dobra opinia ludzi da nam najlepszą gwarancję tego że film jest na prawdę dobry :D

Przepraszam za spam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Dlatego najpierw polecam naukę czytania a potem wypowiadanie się na forum.

...

A niektórym zalecam poczytanie czasami jakiejś książki bo widzę że umiejętność czytania też powoli u NIEKTÓRYCH zanika :decayed:

No i po co takie uwagi ? Sam wywołujesz dyskusje po czym obrażasz rozmówców... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...