Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AKE] moja nowa bestia quattro, 180 kucy !


rogerwro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chcialbym sie pochwalic moim nowym nabytkiem, jest to AKE z 2003r 170tys ori przebiegu, quattro manual 6 biegow. mam ja od niecalego miesiaca i coraz bardzoej mi sie podoba :decayed: wiem, co pisza o tych silnikach, mam nadzieje ze moj troche posłuzy! Z wyposazenia jest to oryginalny S-Line, 8 poduch, xenon, el. fotele, pakiet oswietlenie, zawias 1BV, nie bede sie rozpisywal, bo ma wszystko czego mi trzeba :) Wazne, ze są cztery kółka z przodu. Powymienialem wahacze i koncowki (lemforder) do tego olej castrol 5w30 LL i wszystkie filtry. z rzeczy ktore bym zrobil to zajrzalbym do klimatronika bo jakos raz dziala mocniej raz slabiej ( zrobie nastawy, czekam na interface) do tego jakas polerka by sie przydala, reczna oczywiscie bo maszynowo sie boje:P nie mam doswiadczenia, btw, co polecacie? (efekt lustro), ponizej dolaczam album ze zdjeciami, wszelkie sugestie dotyczace auta, co zrobic, gdzie zajrzec, co by sie przydalo, na co w szczegolnosci uwazac mile widziane !:)

audik moj - Motoryzacja - Fotosik.pl

zdjecia z zewnatrz zamieszcze jutro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DMI... Heh, niedaleko mnie :wink: fura fajna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladna

oby sluzyla jak najdluzej:wink:

Przydaloby sie zdjecie z zew w calosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do modów, to LEDy w podsufitce (czarna :D) grill cały w chrom (dolny i gorny) myslalem o naglosnieniu BOSE, chociaz ten co mam (audi concert chyba) ro***erdala wiec jeszcze sie zastanawiam, podlaczenie spryskow reflektorow i listwy boczne dolne w kolor, zdrerzaki mam w kolorze nadwozia ale listwy plastikowe :(

a no i chcialbym zestaw glosnomowiacy bluetooth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOSE jeszcze bardziej będzie "rozwalać system" :decayed: Może pomyśl nad wstawieniem rns-e :wink: Lusterka ciekawie wyglądają... Od chińczyka, czy ori s4?? Felunek też :thumbup1:

Dołóż też znaczek ":quattro:", bo gdzieś Ci go wywiało... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do modów, to LEDy w podsufitce (czarna :D) grill cały w chrom (dolny i gorny) myslalem o naglosnieniu BOSE, chociaz ten co mam (audi concert chyba) ro***erdala wiec jeszcze sie zastanawiam, podlaczenie spryskow reflektorow i listwy boczne dolne w kolor, zdrerzaki mam w kolorze nadwozia ale listwy plastikowe :(

a no i chcialbym zestaw glosnomowiacy bluetooth

BOSE to piekna sprawa jak masz kase na ten mod to rob bo zalowac nie bedziesz :naughty:

ale z tymi grilami to bym nie przesadzal :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dodaje zdjecia tak jak mowilem, mam male odpryski na masce, co na to polecacie?

outside - Motoryzacja - Fotosik.pl

pytanko do andr3i, jaki jest koszt zalozenia bose'a i co obejmuje? 10-12 glosnigow, subbas jakies koncowki mocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusterka są oryginalne, kosztowaly ponoc 800zł, przynajmniej takie info dostalem, co do znaczka :quattro: to ciagle szukam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z zewnatrz ladnie sie prezentuje :wink:

koszt BOSE to w zaleznosci za ile sie uda wychaczyc na allegro lub moze na forum

mysle ze do tysiaca sie zmiescisz

a co do ramki na tablice z tylu:thumbdown::thumbdown: tak bardzo lubisz chrom?:facepalm:

nie zepsuj sobie tego auta bo wstyd bedzie jezdzic takim swiecacym paskudztwem, pakiet chrom jak najbardziej ale sa jakies granice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, kupilem auto w takim stanie w jakim obecnie widac na zdjeciach i w sumie jestem w fazie przemyslania jak auto ma wyglądać, chociaz powiem, ze przedni grill caly w chromie mi sie osobiscie podoba, co polecasz w takim razie na tylna ramke? moze by ja calkowicie usunac? Czytalem o tym bose i troche sie zdziwilem, myslalem ze jest to kwestia wymiany glosnikow, ale widze ze to grubsza sprawa, moze podmianka samego wzmaka... narazie chcialbym odswiezyc lakier i zrobic efekt lustra, do tego jakis dobry produkt na fele, moze masz racje z tym chromem, moze to lekka przesada. Myslalem jeszcze o malowaniu wszystkich dodatkow w czarny mat albo w kolor lakieru...

MARCIN607 a czy te foty sa nienormalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,oblukana na żywo i powiem że zadbana widać że dbasz o auto,felga robi fajny efekt:wink:Wiadomy przez nas problem do załatwienia i furka dla Twojej rodzinki jak najbardziej na tak.

Bezawaryjności i szerokości:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...