Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Navigation Plus RNS D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy skad braliscie spolszczenie i w miare aktualne mapy?

Opublikowano

Ja ściągnąłem z chomika tam mają wszystko

Opublikowano

Póki co udalo mi sie znalezc tylko mapy Blaupunkt TravelPilot DX 2013-2014. Czy ktoś znalazl cos bardziej aktualnego?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Z tego co mi wiadomo, to niczego nowszego na rns-d już nie znajdziesz. Zakończono prace nad tym systemem.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

wyczyściłem laser w moim rns-d i czyta pięknie , nagrane płytki najtańsze z mapami.

ale mam problem.

chce dołozyć line in , kupiłem kabel z niebieską wtyczką 8 pin , podłączyłem w miejsce zmieniarki... i nic.. wyświetla się nie wykryto nagrywarki.

co mam jeszcze zrobić ?

na zagranicznych forach sprzedają kabel z wtyczką jack a na drugim końcu wtyczka din . wpina się ją w miejsce tunera . robił ktoś coś takiego ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Czy ktoś próbował spolszczyć RNS-D korzystając z plików z tego chomika ?

http://chomikuj.pl/sojer8/Spolszczenie+do+Audi+Navigation+Plus+RNS-D

Może ktoś ma lepszy opis wgrania spolszczenia do navi.

Moje audi posiada kolorowy FIS Czy zmienia to rodzaj spolszczenia i czy on też będzie po polsku po spolszczeniu ??

Opublikowano

co innego fis co innego rns-d gratuluję odwagi wgrywając nie wiadomo co z chomika

Opublikowano

Oj tam oj tam ja zaryzykowałem i radyjko śmiga po dziś dzień ;)

Opublikowano

ciekawe co bś napisał gdyby się nie udało i naprawa wyszła by 400 :decayed:

Opublikowano

może ktoś podesłać linka do jak najbardziej aktualnych map z bezpiecznego źródła

Opublikowano

ciekawe co bś napisał gdyby się nie udało i naprawa wyszła by 400 :decayed:

...niech ci będzie przygarnąłeś mi :wink: ale i po części masz rację. Wiadomo jest ryzyko z każdego źródła takie czasy...nie ryzykujesz nie żyjesz :naughty:

Opublikowano

No udało się wgrać z instrukcji i plików z chomika i navi jest już po polsku także polecam ;D

Opublikowano

Ja też jakieś pół roku temu ściągnąłem spolszczenie i zainstalowałem, działa,ale gdybym wcześniej poczytał o tym jak łatwo uwalić navi dziwnym programem to pewnie bym się nie odważył. Jak by ktoś z okolic DB potrzebował pewnego spolszczenia to służę, już trzy autka udało się spolszczyć więc płytka pewna :decayed:

Opublikowano

Czy rsnd z a6c5 będzie pasować pod katem orogramiwania do a4b6? Ze ramka jest większa to wiem- wyrezam, a co z elektroniką?

Edytowane przez dżejki

Opublikowano

pasuje ale diagnostyka pokaże ze jest z a6 c5

Opublikowano

Mi to nie przeszkadza, bardzo dziekuje za szybka odpowiedź:)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja też posiadam to radyjko spolszczone wersja DX, mapy z chomika śmigają. Tylko mam problem z GPS i radiem. Radio było dokładane w miejsce Concerta.

Wiec antena GPS była niestandardowa. Problem polegał na tym że często nie łapała satelit lub pozycje auta pokazywała 50km dalej, wymiana na nową antenę nic nie pomogła.

Średnio na 10 razy, pięć razy zaskakuje.

Albo nowa antena tez jest uszkodzony lub jest jakiś moduł gps w urządzeniu

Druga sprawa to słabe radio.

na samym początku wymieniłem wzmacniacz anteny

2u7hqx2e.jpg

po3wet6k.jpg

Zero poprawy, wyciągnąłem radio i zauważyłem nie podpiętą żółta wtyczkę

8fwf4ikz.jpg

Więc dorobiłem przejściówkę i wpiąłem w radio(fioletowe kółko) ale i to też nie pomogło, po prawej stronie nie mam drugiego wzmacniacza

996nearq.jpg

yn7p2try.jpg

iik8p4hy.jpg

Jakieś pomysły?

Opublikowano

antena fm jest po lewej od fioletowego kołka nie potrzebnie wymieniony wzmacniacz, kabel z zielonego wpiąć na lewo od fioletowego kółka


http://www.audi-sport.net/xf/attachments/rns-d-49173322235077780-jpg.49385/

Opublikowano

Z prawej mamy jeśli jest diversity, myślałem że mam skoro była żółta wtyczka która wpinana jest w żółte gniazdo jak się ma concert

h6uiyift.jpg

Dlatego dorobiłem przejściówkę i wpiąłem w wolne wejście antenowe dopiero później ściągałem boczek i pusto było, wzmacniacz wymieniałem na nowszy, stary sprzedałem wiec dużo nie straciłem.

Kabel z zielonego mam wpięty tak jak mówisz, w mieście odbiera nawet ok, ale po wsiach to tragedia

Edytowane przez Jog

Opublikowano

podepnij tak jak napisałem i będzie ok ,a z djecie z twojego postu to mała navi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.