Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Navigation Plus RNS D


nedwed

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może podpowiedzieć, czy wejście antenowe w RNS-D to tylko to duże na dole po lewej stronie na zdjęciu na poprzedniej stronie? Wymieniłem radio RNS-D na 2 din, podpiąłem tylko jedną właśnie tą wtyczkę dużą (pozostałe dwie na małe wtyczki odpiąłem od rns-d) i radio ma strasznie hu*wy zasięg, w mieście rmf-fm jedynka dwójka pozostałe straszna lipa. Czy muszę jeszcze któreś podpiąć? Czy w tylnych szybach są anteny? Na rns-d radio była żyleta


Czy dobrze rozumiem, że w części wymagany jest tylko jeden bolec a w niektórych oba? Czyli oznacza to, że muszę podłączyć ten drugi kabelek ? Czy są takie przejściówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile można wziąć za całkowity montaż RNSd? Mam na mysli demontaż starego radia, konsoli 1 DIN i montaż 2 DIN dorobienie wszystkich brakujących połączeń, montaż tunera TMC, RNSd, no i kodowanie wszystkiego jak należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

Czy ktoś się orientuje jakie numery zmieniarek współpracują z RNS-D.

poszukuje takiej 6CD do schowka do A4 B6 i nie chcę emulatora tylko ori

czy np 8E0035111D będzie pasować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś z kolegów dysponuję jakąś zbędną płytą lub ma możliwość nagrania, ponieważ od dłuższego czasu podejmuje próby nagrania mapy. Wykorzystałem masę różnych płyt na różnych nagrywarkach i bez żadnego efektu. Ręce mi opadają ... Posiadam navi RNS-D DX, laser jest sprawny , bo czyta mi oryginalną mapę Blaupunkt Travelpilot DX tylko, że jest to mapa Niemiec a chciałbym Polski. Jeśli ktoś by wspomógł podrzuceniem płytki będę bardzo wdzięczny.

PS. Wszystko zostało nagrane przy pomocy CloneCD z odpowiednim profilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam tez mam ten problem nie czyta nagranych .oryginał czyta, tylko mam niemcy kupie jakąś mapkę oryginalna mapy pl..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś podpowiedzieć skad bierzecie mapy ? I na ile aktualne one są ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość adresów które potrzebowałem w RNS-D to były więc warto jeszcze się bawić;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się te mapki nazywają ? czego mam szukać ; D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaupunkt DX Poland-CzechRep 2013-2014

https://drive.google.com/file/d/0BwqFNIViy1gERzd2SU1tNllUVGc/view?usp=sharing

Edytowane przez Fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypaliłem ostatnio mapę ale lektora mam nada EN, da się to zmienić ? mapę miałem z chomika PL-CZ 2014.... ale czy były takie mapy z polskim lektorem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na chomiku widziałem "Lektor PL" jak próbowałem coś znaleźć, ale czy to działa to nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje ostatnie dostepne mapy na Europe (holandia,niemcy ,i jak jest w tym tez polska bosko)bardzo bede wdzieczny stawiam dobra butelke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do użytkowników rnsd. Ile wam wykazuje liczbe satelit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam RNS-D oraz kolor FIS Full.... szukam informacji czy jak właczam radio badz CD to na FIS-ie powinno mi wyswietlac ze słucham CD badz radio???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...