Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Navigation Plus RNS D


nedwed

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam pytanie i prośbe zarazem .

Co potrzebuje do zmiany radia na RNS'a : navi (wiadomo ) , kosz pod navi , panel navi 8E0 919 721 ?? coś jeszcze ??

Mogę prosić nr częsci ?

Pozdrawiam

Edytowane przez bartekzks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie wiem czy gdzieś taka informacja jest, choć wiem że wcześniej sam o to pytałem a mianowicie czy w RNS-D da się wprowadzić kilka punktów przejazdowych na trasie...

:banan: i jeśli ktoś do dzisiaj nie wiedział, to mówię wam że się da :)

Po wprowadzeniu celu do kąd zmierzamy, i gdy navi już przemieli wyliczy trasę, ponownie wciskamy navigation i wprowadzamy miejscowość wtedy będzie miał punkt pośredni. Fajna sprawa w dalekie trasy a już myślałem że tego nie ma, pytałem kiedyś i ktoś pisał że nie ma takiej opcji :P jednak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy mógłby ktoś na pw wysłac mi link do najbardziej aktualnej wersji map dla RNS D którą wypala się na płytkę ?


Gdzie w RNS-D jest wejście AV bo jak włączyłem tuner TV to można sie przełączyć pomiędzy TV/AV1/AV2 więc chyba gdzieś byś musi ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje zakup rns-d wiem że są takie zmieniarki na karte sd lub pendriwe czy odpala z tego mp3 albo filmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w rns e filmy z karty sd odpalają?

Nie :)

z kart SD mozemy ogladac dopiero w A4 B8 po 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli czy kupie rnsd czy rnse to tylko mpe3 moge słuchać tylko że w e z kart sd a w d trzeba kupić przejściowka na pendrive lub karte dobrze rozumiem?

Czyli oprócz karty SD, wiekszym wyświetlaczem i płynniejszym działaniem to większych rożnic nie ma miedzy rnsd a rnse?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli czy kupie rnsd czy rnse to tylko mpe3 moge słuchać tylko że w e z kart sd a w d trzeba kupić przejściowka na pendrive lub karte dobrze rozumiem?

Czyli oprócz karty SD, wiekszym wyświetlaczem i płynniejszym działaniem to większych rożnic nie ma miedzy rnsd a rnse?

O roznicach RNS E poczytaj tu :

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/298617-rns-e-zwykly-czy-ledowy/#entry4254982

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rns-d to tylko duże radio z nawigacją brak możliwości odtwarzania muzyki z cd lub mp3 slot na cd jest tylko na mapy odtwarzanie z inne go źródła niż radio możliwe dopiero po dokupieniu adaptera lub zmieniacza cd.

Rns-e odtwarza cd mp3 posiada slot na dwie karty sd w czytniku navi można odtwarzać audi cd , mp3 i płytę z mapą.


to podstawowe różnice jeśli chodzi o odtwarzanie muzyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy rns-d z a6c5 bedzie działało poprawnie w a4 b6 w sensie że będzie się wyświetlała na liczniku stacja itp??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :)

Chciałbym zaktualizować swoją RNSD (nie wiem czy mam DX czy non DX) - numery na obudowie jakie mam, to:

8E0 035 192 B

8 618 842 961

7 612 001 013 BNO 881

21S

014AUZ1Z1C3304343

Płytę kupiłem od jednego z użytkowników forum. Po włożeniu płyty do napędu nawigacji nic się nie pojawia.

Czy płytę trzeba wystartować jakoś przez VCDSa, czy trzeba wejść w odpowiednią opcję w nawigacji?

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersja dx co do płyty to nie każda nagrana rusza zwróć cd i zażądaj zwrotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta powinna sama ruszyć po włożeniu, pewnie zle nagrana i nie startuje. Z tego co widzę auto z 03r to już raczej DX. Podaj co ci się wyświetli po naciśnięciu strzałki w dół i AS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chce aktywować tv i nie da się zrobiłem adaptacje w radiu i liczniku i dalej nie na opcji mam kabel od woszu i dvb t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Mam taką samą navi, nie szukałem żadnych numerów itp, po prostu pogrzebałem na necie i cudem udało mi się. Miałem kłopot z wgraniem, wyskakiwały błędy drążyłem i niby że ma być nagrana tak a nie inaczej, zrobiłem to po swojemu, płytkę mam mogę Ci podesłać jeśli chcesz. U mnie działa prawidłowo jest język polski :)

Tylko mam uszkodzoną antenę, i szukam by gdzie mógł bym taką kupić na allegro są ale takie średnie jakieś zamienniki nie koniecznie pasujące chciałbym coś podchodzące pod OE bądź OE ale tu cena może masz namiary na to gdzie tego szukać, i czy można jakoś drugą nową podłączyć do starego kabla na złączki czy coś, czy trzeba ciagnąć kabel nowy aż do NAVI, ( wtedy ufff kupa rozbierania).

Druga rzecz to czasami po włączeniu Navi wyskakuje mi komunikat że TV nie może być oglądana podczas jazdy tylko na postoju, ( to oznaczało by że jest w aucie Tuner TV) gdzie go szukać jak go uruchomić ?

Witam, czy ja mogę uzyskać taką płytkę? wczoraj kupiłem Audi i jestem zielony w tym temacie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam tą navogację..

zrobiłem spolszczenie.

mapy działają tylko na najtańszych płytka OMEGA kupionych w auchan.

kupiłem po kejku sony, verbatim, tdk i po kilka innych wieśniaków.

zadziałąła tylko OMEGA nagrywana x 8 na nagrywarce samsung sh... 222 modelu nie pamiętam.

także...polecam płytki omega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc, czy moze mi ktoś napisać co się dzieje z moją navigacją, żadna opcja ustawień nie działa, jak się robi płytkę do spolszczenia i nawigacji? i czy mam DX czy nie? kupiłem audi a4 grudzień 2002 z duzym wyswietlaczem i mam napis:

Es is keine CD eingelekt
Legen Sie bitte eine CD-ROM
Fur TravelPilot DX ein.
Pozdrawiam.
Link do zdjęcia

No i poradziłem z nagraniem spolszczenia i mapy:) Teraz tylko jak zrobić, żeby lektor mówił po Polsku, bo mówi po Angielsku. Dodam że w menu jezyki ustawiłem na PL.

Pomoże ktoś?

Edytowane przez Zbigniew1978
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...